אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החומר המשמר שתנובה לא מספרת לכם עליו

129 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

128.
קונים יוגורט טרי במיכלים-הוא יותר זול ולהוסיף פרי טרי בבית- טיפ חשוב-!!!
יוגורט בכדים של 1.5 ל' או 3 ל' זול בהרבה ואורך החיים שלו ארוך. אפשר למזוג כמה שרוצים ולא חייבים לבזבז גביע כל פעם. מוסיפים את פירות העונה הטריים / פירות יבשים/ גרנולה/ מיזלי לטעמכם. יותר זול יותר טעים בלי חומרים משמרים
דן צרכן | 08.01.14
126.
תנו
לכל מחרימי תנובה באשר הם,רק שתדעו-הכל אותו דבר,אבל ממש, כולם בריאים,חלקם טעימים פחות, תמיד היו פשלות פה ושם,תמיד יהיו,אבל מפה ועד להחרים,מה קרה,מה בתנובה אין אלפי עובדים הצריכים פרנסה,איזו ארץ אוכלת בניה גידלנו,ממש אנשים ניבזים,נראה אתכם שיחרימו אתכם על משהו,
משה | 08.01.14
125.
תנובה שקרנים
לפני שנים מספר הזדמנתי למרכז המבקרים של תנובה. לשאלתי איך ייתכן שבשנות הששים היו מביאים את המוצרים כמעט כל יום והיום המועד האחרון לשימוש או לשיווק הוא כחודש, קבלתי תשובה לא מספקת "זה בגלל הסטריליות הנהוגה בתהליך הייצור) בנוסף לכך חשתי בעת האחרונה שבמוצר "גיל" שהוא בפיקוח כמות המים עלתה. זאת אומרת שיש שם פחות חומרי חלב ויותר מים וזאת מבלי שהדבר בא לידי ביטוי בנתונים המופיעים על גבי האריזה. לכן המונח בכותרת הוא ברבים.
יוסי גדור | 08.01.14
124.
"בהתאם לדין". כלומר, אם היה מותר היינו מוסיפים סטריכנין
אם זה היה מאריך את חיי המוצר. זה רק, ואך ורק בגלל שאסור בחוק, שאנחנו לא עושים את זה. זה מה שאני אומר: בDNA הניהולי של החברה הזו, יש זלזול בחיי אדם, הפקרות מוסרים בסיסית ש"הכל מותר אנחנו הכי גדולים". מאחר וזה מעבר לפסים כלכליים, אני חושב שעל הממשלה להתערב מיד ולעשות לתנובה מה שהממשל האמריקאי עשה לAT&T: לפרק את תנובה למולקולות קטנות.
עמית | 08.01.14
107.
עד מתי תמשיכו לצרוך מוצרים של תנובה?
חברה שלא ממש אכפת לה באמת מהלקוחות, למרות דברי מנהליה. אם היא היתה נוהגת בשקיפות, כדי שכל אחד ידע מה יש במוצר עד הפרט האחרון, לא היתה מסתתרת מאחורי תקנה ישנה בטענה שזה חוקי. הרי אם אתה פועל בשקיפות, תרצה שהלקוח ידע על כל הרכיבים, גם אם מותר לך על-פי חוק לא לרשום רכיב מסוים. לא ששאר היצרנים יותר טובים, סביר להניח שכולם מסתירים מאיתנו נתונים. חוץ מזה-צריכת יתר של מוצרי חלב לא מועילה לאף אחד, ושיפסיקו לבלבל לכם את המוח בנושא הסידן, זה פשוט שטויות. תאכלו נכון, כולל הרבה ירקות וקטניות ותקבלו את כל הסידן שאתם צריכים, וגם תרגישו טוב יותר.
מנסים לעבוד עלינו | 16.09.13
98.
חלב ונילה של תנובה
חלב ונילה תנובה איך שהגיע למדפים במרכולים ט עמנו והיתמכרנו. לאחרונה משהו בחלב בטעם שונה להחריד כומו ששותים תרופה היתקשרתי עשרות פעמים ובכול פעם ענו לי אותה התשובה ששום מרכיב בחלב לא שונה.מלא קרטונים שקניתי לצערי שזה המון כסף זרקתי בגלל הטעם המחריד.
א.א | 12.09.13
94.
סידן מחלב לא יכול להספג בשל הזרחן שיש בו פי 2, ומונע את הספיגה! לא להסתמך על חלב
לסידן!! קיראו את הספר "שוטי החלב" של דר' אריה אבני. כל מילה אמת. וגם - חלב פרות רגיל (תעשייתי) מכיל כמות מותרת (על ידי משרד הבריאות) של תאי... מוגלה! ככה זה כשמכונה חולבת את העטין, היא פוצעת, וחולבת גם את המוגלה. כמה מוגלה אתה רוצה בקפה שלך? עצוב, אבל ... לנון כבר אמר - קל לחיות עם עיניים סגורות.
 | 12.09.13
93.
כל הכבוד ותודה מקרב לב לכלכליסט, תנובה=אדוםאדום על הידיים,סיליקון, ושקרים ללא חשבון
כמובן בחסות החוק, לא ציפיתם שתנובה יתסכנו בצורך לפצות כספית חלילה. תנובה רק חשבו שאף גורם חזק בשוק לא ירצה לחשוף את זה... חלב - רק לא מתנובה, ורק אם אתם עושים ממנו יוגורט. יוגורט - שנים צרכתי את יוגורט הבופלו ועמדתי בקשר הדוק עם יצרניו שהסבירו לי כי אמנם אין להם תקן אורגני, גם בשל עלותו, אך הם קרובים מאוד לכך, והרגשתי בעקבות אכילתו אישרה את העניין - עד שיום אחד... התברר לי כי השילשולים מהם סבלתי בימים האחרונים (דאז) נגרמו מה E202 הנוראי הזה. קניתי איזה 6 ליטר כתמיד, ולקוחה בתור מאחורי הפנתה אותי לרשימת הרכיבים, שלראשונה לאחר שנים שאני קונה וממליצה נלהבת, הפסיקה להיות נקייה... זה רק מוכיח שוב (ושוב, ושוב, ושוב...) עד כמה "אורגני" הוא לא סתם ולא מיותר ולא ... במזון אורגני יש רק ואך ורק את מה שאתה קונה. שום תוספות, הפתעות וצ'ופרים מפוקפקים ... כשכבר אני קונה חלב - אני מקפידה על החלב מהמחלבה הכי קטנה - טרה, שנותרה הטהורה היחידה בנבדקים. טרה - טהורה!
מה מכניסים לפה ולגוף | 12.09.13
92.
מי שחיבארה"ב יודע, שאם תנובה הייתה בארה"ב, היא הייתה פושטת רגל
האמריקאים מתנהגים כאומה אינטיליגנטית שיודעת להעביר את כוח הצרכנים ליצרנים. כאן בישראל הצרכנים מתנהגים כעדר חסר בינה ותודעה, לא לגבי מחירים ולא לגבי איכויות ובריאות. הזיכרון הציבורי שואף לאפס, ואין משהו שלא ניתן לתקן אותו מאוחר יותר עם הנחה זניחה או מתנה שאף אחד לא באמת צריך כי לישראלים חשוב לא לצאת פראיירים בטטוח הקצר ולספר לחברה שהם קיבלו משהו בחינם. בעבר לזה הכל רדוד ושטחי. לכן ישראל היא כר פורה ומכרה זהב לבעלי ההון וליצרנים, שמאכילים אותנו חרא וגורמים לנו לשלם בעבורו ביוקר, הן בכסף והן בבריאות.
הסיבה היא שהאמריקאים | 12.09.13
89.
כבר שנים כל מי שאני מכיר לא נוגעים במוצרי תנובה -סכנה
משנת 95 אין כניסה למוצרי החברה המסוכנת הזו בביתינו וכל מי שאנחנו מכירים אבל לצערי אנשים שוכחים או לא רוצים לדעת - טומנים את הראש בחול והנה שוב בפעם השלישית תנובה מככבת ב"להרוג" את אלה שאוכלים את מוצריה כמו נדמה לי שהיה בשנת 2002 יש להם עוד חוצפה להגיב שהם שומרים על בריאות הציבור ?! ה א מ נ ם ?????????
hawk | 12.09.13
88.
"הציבור מטומטם...ולכן הציבור...", חרם הקוטג' לא הספיק? אני קורא לחרם צרכני כולל !
ראשי הנהלת תנובה לא הפנימו כי מישהו התעורר פה (סופסוף). חדשות לבקרים אנו קוראים ומתוודעים ל"טעויות" כאלה ואחרות, על שימוש בחומרים אסורים בתוך מוצרי המזון שלנו, מקקים/עכברים בחלב ועוד. הרי זו החברה שמכתיבה לשאר היצרנים את מחירי השוק של המוצרים, ואז, בעזות מצח ובחוצפה בלתי נתפסת, הם מרעילים את הצרכנים, ואת ילדנו בחומרים שונים ומשונים ורק על מנת למקסם את הרווחים, באמצעות תוספים משפרי טעם, חומרים משמרים, צבעי מאכל ומה לא. אולי פעם אחת ולתמיד אם הציבור יחרים ל ח ל ו ט י ן את כל מוצרי תנובה, ואפשר לחיות ללא מוצרי חלב, (ויש הטוענים כי אפילו בריא יותר, ראו האומה הסינית לא צרכה מוצרי חלב במשך עשורים ואילו עתה, מרגע שזה נכנס לתפריט שלהם הם חולים יותר במחלות מערביות), יבינו שדי נמאס. פשוט נמאס ! יש תחליפים ומוצרים אחרים בשוק ואני לא רוכש אף מוצר מחברה זו מאז פרשת הסיליקון, אז קדימה עם חכם/נאור/לא פראייר, ונרים את קולנו בזעקה/שאגה כי לא עוד !!! .
גדעון | 12.09.13
87.
מי שממשיך לקנות תנובה למרות הסיליקון וחמדנות אייפקס הבריטית, אז מגיע לו חומרים ביוגורט
מה ציפיתם מחברה בבעלות בריטים ? הבריטים הם אנטי-ישראלים בצורה קיצונית. תנובה שגם לפני שנקנתה ע"י הבריטים הייתה חמדנית (הוסיפה סיליקון לחלב מהול במים), היא כיום מכונת כסף מרושעת. לתנובה יש חלק משמעותי בעליית מחירי המזון בישראל, ולא מפליא בכלל שדחפו למוצרים שלהם חומרים לא מדווחים.
מזמן לא קונה מהם | 12.09.13
83.
הנקודה שהם מוסיפים החומר ולא מצהירים
חובה על היצרן להצהיר חומרי הגלם שהוא מוסיף גם אם הם ניתנים בכמות קטנה .במקביל חובה על היצרן לוודא שספקי חומרי הגלם שלו מצהירים על תוספות . היצרן חייב לציין את כל התוספות שהוא משתמש בהם . על הקונה להחליט אם הוא קונה המוצר . כל גישה אחרת היא הונאה של הציבור .
בן מזל דגים  | 12.09.13
82.
כבר אחרי הסיליקון בחלב אמרתי שאסור לקנות תנובה. שיפשטו את הרגל הרמאים האלה !!!!
זוכרים את מנהל מפעל תנובה שטען שסיליקון בחלב "...אינו מעניינו של הציבור..." ??? מאז אני לא קונה תנובה. גם משפחתי לא. הסיבה היא שתנובה היא לא מענייננו יותר !!!! העובדים ימצאו עבודה במחלבות אחרות, שהגונות יותר כלפי הצרכנים שלהן (ואולי גם הגונות יותר כלפי העובדים שלהן...). אז יאללה חברים - חרם צרכנים על תנובה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זיו | 12.09.13
80.
מאז מקרה הסיליקון בחלב הפסקתי לצרוך מוצרים מהחברה הנוכלת הזו !
מאז מקרה הסיליקון בחלב הפסקתי לצרוך מוצרים מהחברה הנוכלת הזו ! לי יש עקרונות אך לרוב הישראלים כנראה שלא, אם כולם היו עושים חרם אמיתי על חברות כאלה הן היו יוצאות בכזה נזק כלכלי עד שהיו מתחננות שתחזרו אליהם אך אתם כנראה עם של פריירים (-:
יואב | 12.09.13
76.
תפסיקו לצרוך מוצרי חלב!!
עוד לא הבנתם שכל המוצרים האלו הם רעל עבור האדם? שלא נדבר על כל התוספים ששמים בתוך המוצרים עד כי שכחו שהם חלב...(סוכרים, נתרנים, חומרים משמרים, צבעי מאכל, כן בגבינות הצהובות הצבע הוא צבע מאכל. גם בגבינה החדשה של טרה שהיא בלי חומר משמר...) לפחות תפחיתו את הצריכה, צרכו יוגורט עיזים והוסיפו פרי טרי. מי צריך את כל הסוכרים והעיבודים האלו...
עדי | 12.09.13
68.
הבעיה היא משרד הבריאות, ההתנהלות שם היא בזיון הרבה יותר גדול ממה שחושבים
אין לציבור מושג מי מופקד על בריאותו. במשרד נוצרה מערכת יחסים של שמור לי ואשמור לך. במערך הניהול התבססה כנופיה של שקרנים חסרי מצפון שדואגים לכול חוץ מבריאות הציבור. היו כאלה שניסו להעיז לפתוח את הפה אך הם נחסמו.
שלמה מוסקוביץ | 11.09.13
65.
מה רע בE202?
זה שהוא קרוי באותיות לועזיות ומספרים זה הופך אותו לרעל? החומר הזה הוא סך הכל סוג של מלח, והוא מאושר על ידי תקן המזון המחמיר ביותר בעולם הFDA. ובאופן כללי, כל טרנד האוכל הטבעי קצת הזוי לי, מי אמר שטבעי יותר בריא? גם ציאניד זה חומר טבעי, ועד אליו יש סקאלה מלאה של אוכל טבעי לא בריא שאנחנו צורכים. כל הקמפיין הזה של אוכל טבעי זו אחת מהטעויות הציבור הכי גדולות בעולם המזון!
ג'וני | 11.09.13
64.
הלו? כיצד אתם חושבים יש למוצרי החלב שאתם קונים חיי מדף של חודשיים?
בוודאי כאשר מדובר במוצרים דלי שומן. שהרי מרגע שהפחיתו את אחוזי השומן, היה צריך לעבד את המוצר ולהכניס מוצרים אחרים כדי להקנות לו סמיכות וקרמיות דומה. לטעמי, למוצרים חלב דלי שומן טעם לוואי ומרקם של "חול" מחוספס ללא קשר לתנובה, אני מתעב צבועים ומתיימרים למיניהם.
 | 11.09.13
61.
אתם רצינים , כולכם שותי קוקה קולה , עם כמות מפחידה של ממתיק מלאכותי מזיק ,
כמות הממתיק K (מצוין על האריזה) שקוקנה קולה שמה במשקאות שלה ( יש ממתיק מזיק פחות סוכרלוז אבל הוא יקר יותר ולכן לא בפנים) ושאתם שותים גדולה פי 1000 מה00.1 אחוז של החומר משמר .ובכלל מעבר לכאילו סנסציה למה כלכליסט לא תוקף את משרד הבריאות ,? הוא אחראי על בריאותנו ..
עמוס  | 11.09.13
50.
שוב משרד הבריאות מזייף
תנובה אכן אשמה, אבל משרד הבריאות פעל יד ביד עימה. כל כמה ימים שומעים על חברה אחרת שפעלה שלא כחוק והכל מתנקז למשרד הבריאות "שדואג לבריאות הציבור". זוכרים את הכתבה על השמן זית שהיתה בכלבוטק? משרד הבריאות ידע במשך שנה קודם לכן על שמני הזית המזוייפים והרעילים, ולא עשה דבר. ראינו את מנהלי משרד הבריאות הליצנים שהראו בכתבה. לכו תסמכו על משרד הבריאות, שמחדיר לילדים שלכם "חיסון לפוליו", שלא נבדק מעולם.
 | 11.09.13
46.
ל-24: אתה אמיתי?! (בטח מטעם איילה צ.). אם זה כל כך בסדר למה שלא יפרסמו את המצאות
החומר המשמר? למה להסתתר מאחרי סעיף (הערה) פרוצדורלי...?! הם הרי מודעים לרגישות הציבורית בנושא חומרים משמרים, כי אלמלא לא היו רגישים לא היו יוצאים בקמפיין על גבינת עמק! אגב, גבינת נועם של טרה חתכה להם פרוסה עברה מנתח השוק במכירות גבינת עמק (עם חומר משמר)...... אז שלא יתממו לנו.
יואל | 11.09.13
43.
באיזה עולם אתם חיים? די לצביעות!
כאילו שהידיעה תניא אתכם מלצרוך מוצרים כאלה ואחרים. מלח שולחן אתם צורכים; כנ"ל לגבי חטיפים, שוקו וממרח שוקולד, רסק עגבניות ומוצרים נוספים על בסיס עגבניות בקופסת שימורים, צ'יפס, במבה וביסלי, לחם, יוגורט בטעמים, גבינות מעובדות (צמחיות), שמנת מתוקה, מיצים וסודה בטעמים..? .הבנתם את הכיוון - בכולם יש חומרים משמרים. ועדיין, אני רואה את עם ישראל מעמיס אותם לעגלת הקניות כאילו אין מחר. אלא אם אתם אוכלים מזון טרי בלבד (מין החי והצומח) ומתמקדים בשמנת חמוצה ויוגורט טבעי בלבד. אבל כמובן שתגידו מה שחשוב כאן זו השקיפות ואז נחליט אם לצרוך נכון? אבל מהיכרות טובה מאוד של הצרכנים אני יודע שזה ממש לא מזיז לכם או מונע ממכם להכניס אוכל עם חומרי טעם וריח ומשמרים לגוף.
 | 11.09.13
40.
קל להשתלח
אני גם אוהב לתקוף את הטייקונים והאליטות, אך עלי להודות שהתשובה של תנובה משכנעת. הם פעלו על פי החוק, החוק אינו שערורייתי אלא הגיוני: שיעור מזערי וזניח. לצערנו לא חסרות ביקורות אמת, זו לא אחת מהן. הבעיה האמיתית היא המחיר. לדרוש מהם להיות יותר צדיקים מהאפיפיור זה קצת מוגזם.
דבר המומחה | 11.09.13
38.
לא מצליחה להבין את האנשים שמלעיטים את ילדיהם בזבל הזה
שמפוצץ בסוכר לבן ושרחוק מאוד מלהיות משהו בריא. תחתכו פירות (ברחוב אפשר בננות או קיווי, בקיץ המבחר אינסופי. לא חסרים לנו בארץ פירות מעולים, וגם האורגניים כבר הרבה פחות יקרים מכפי שהיו בעבר) ותערבבו עם יוגורט טבעי, או עדיף - עם חלב שקדים (או כף חמאת שקדים + כוס מים). אפשר להמתיק עם תמרים או להוסיף כמה צימוקים. תוך כמה דקות יש לכם משהו בריא באמת והרבה יותר טעים. די להרעלת הילדים!
אחת | 11.09.13
33.
השקרים של תנובה הרבה יותר משמעותיים
מוצרי חלב אינם בריאים לבני אדם זה מזון מעוקר ללא שום ערך מוסף לכן מוסיפים לו כל מיני תוספי תזונה בדרך כלל סינטטיים. הכי חשוב מוצרי חלב גורמים לבריחת סידן . לעצם החומר המשמר , מי שחשוב לו לא לצרוך חומרים משמרים לא קונה מוצרים מתועשים תתנגחו בתנובה על הנושאים האמיתיים
יוסי | 11.09.13
31.
הצעה בריאה טעימה, וגם יותר זולה.
אני קונה דליים של יוגורט משובח (850 ג"ר בערך). ללא סוכר, חומרים משמרים ושאר מרעין בישין. אני מכין סלט פירות טרי בתוספת מעט גרנולה( לא קלויה) ומגיש לילדים ולאהובתי הנצחית. תאמינו לי, יותר זול, יותר בריא, הילדים משוגעים על זה, ועל הדרך מקבלים שיעור על תזונה נכונה וכלכלה. הרימו את הכפפה. שנה טובה לכל עם ישראל.
חיים | 11.09.13
24.
כתבה מגמתית ומכוערת.
הסבירו לכם (לכלכליסט) שמקור החומר המשמר הוא במחית הפרי והוא זניח ובכל זאת בחרתם לעשות על זה כתבה. מה לא עושים בשביל רייטינג ... אפילו במחיר פגיעה במקום עבודה של 7000 עובדים. מה אתם חושבים ? שבארץ כל השנה יש את כל סוגי הפירות בשביל לעשות לכם יוגורט ? הרי ברור שמייבאים מחיות גם מחו"ל והן צריכות להגיע כאשר יש בהן חומר משמר. אחרת בדרך הן כבר יפתחו עובדים וחיידיקים שהרבה יותר מסוכנים לגוף מכל חומר משמר. הסבירו לכם בצורה עיניינית ומקצועית ובכל זאת בחרתם "להכנס" בתנובה. מעשה עלוב , מכוער ולא מקצועי. תתביישו !
כתבה מגמתית - מעשה מכוער ולא מקצועי | 11.09.13
1.
שומן צמחי - הוא למעשה שם מבלבל למרגרינה שמסוכנת
לבריאות יותר מהחומר המשמר.בחלק ממדינות המערב היא אסורה לשימוש מפני שהיא גורמת להסתיידות עורקים,אצלנו משתמשים בה בחופשיות אפילו בלחם ובפיתות,וכדי לבלבל את הצרכנים הם קוראים לה שומן צמחי או שמן צמחי מוקשה.
כתבה מצוינת - יישר כוח לכלכליסט. | 11.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת