אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חמת נערכת למלחמה: לא מוכנה שהרשתות ידפקו לה ברז

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
jחמת חברה מצוינת
אני ממש לא מבין את ההשמצות המכוערות על חמת, הניסיון שלי איתם הוא מצוין. הם אדיבים, מקצועיים, והדבר הכי חשוב זה שכל הייצור שלהם נעשה בארץ, על ידי עובדים ישראליים. הם לא מביאים ברזים מסין, זה שקר שאומרים עליהם. יש חברות אחרות שמביאות ברזים מסין ואולי אנשים מתבלבלים. חשוב שאנחנו הישראלים נעודד את התעשייה הישראלית ונקנה מה שבאמת מייצרים בארץ, כמו למשל הברזים של חמת.
חנן | 11.10.13
9.
תגובות 1-8 נראות כמו השתלות של המתחרים של חמת
יש בהן אוסף של שקרים והשמצות מכוערות, כמו למשל שחמת מייבאת ברזים מסין ומוכרת אותם. זה שקר! הם מייצרים הכל בארץ. הם גם מעסיקים עובדים עם צרכים מיוחדים (אחותי, למשל) והלואי וכל התעשייה הישראלית תהייה טובה והגונה כמו חמת.
רינה | 04.10.13
8.
גם חמת משווקת זבל סיני בכמויות
ומספקת תרוצים קלושים כדי להתחמק מאחריות. פעם קנית חמת כי ידעת שיש לך גב אמיתי-היום? קניתי מערכת שלהם שהציפוי התחיל להתקלף אחרי חודשיים והראש התפרק-הטכנאי קישקש הרבה קישקושים-אבל לא החליף את המוצר הפגום-פעם הבאה לא קונה חמת. את הברז במטבח בא טכנאי והחליף בלי שום בעיה-בגלל נזילה.
אבי | 22.09.13
7.
שלוש פעמים קניתי חמת - פעם ראשונה, פעם אחרונה ופעם אחת יותר מדי
שיפצתי לפני כמה שנים דירה וקניתי הכל חמת מתוך מחשבה שזה יהיה איכותי (ככה זכרתי מהילדות). איזה טעות: האינטרפוצים נתקעו, הגימור של הברזים התקלף אחרי פחות משנה. החלק העצוב הוא שהציוד של חמת ממש, אבל ממש לא כזה זול. יש אלטרנטיביות של חברות גרמניות - איכותיות יותר שלא עולות משמעותית יותר מחמת. אולי אם הם ייתנו מוצרים טובים יותר, אנשים ישובו לקנות אותם.
טל | 22.09.13
3.
תמסרו לחמת בשמי
תמסרו לחמת בשמי שהמוצרים שלהם זה דרעק. הם מיבאים מוצרים קלוקלים מסין. התקנתי בבית מקלחונים שלהם בלי לבדוק.... כי זה חמת!!! אז המנכלי"ת של הבית ואני אפילו לא העלינו בדעתנו שמדובר בזבל סיני. מי רוצה את המוצרים שלהם???? ובתחילת הכתבה עוד מציינים שחמת מאמינה במוצרי איכות. ועל זה אמרו חז"ל: פחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
עמית | 17.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת