אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כיל מהמרת על משרד הפרסום שהריץ את לפיד

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לפרסם את כיל
הפרסום יהיה על חשבון המשקיעים. פרסום כזה עולה הרבה כסף וזה כמובן ירד מהדיבידנדים של המשקיעים. הפרסום הזה גם מיותר כולם יודעים מה עושה כיל. פשוט שלי יחימוביץ ורוזנטל עשו קריירה על חשבון כיל . ולפיד הצטרף. הוא זה שהקים את ועדת שישינסקי וגרם הרבה נזק לא צריך הסברים . כיל צריכה למחוק עצמה מהמסחר בארץ בתגובה לזה שהאחים עופר תרמו הרבה כסף למדינה כמו בית הלב באיכילוב וגם איצטדיון בחיפה ועוד תרומות הם צריכים לא לתרום יותר זה על חשבון המשקיעים. התנהגות כיל מאכזבת!!!!!!
 | 23.09.13
12.
מישהו מכם קונה אשלג??? הפירסום נועד להשפיע על מקבלי ההחלטות
בישראל יש רק לקוח אחד שקונה אשלג בכמות שאינה זניחה (חיפה כימיקלים). אם כי"ל משקיעה 8 מילין ש"ח בפירסום באמצעות המשרד שהריץ את שר האוצר זה לא כדי לשכנע אתכם לקנות אשלג אלא כדי לשכנע את מקבלי ההחלטות לאפשר לכי"ל להמשיך לזהם, לפגוע בנוף ובאיכות הסביבה, לשלם תמלוגים נמוכים ומיסים נמוכים, להמשיך ולקבל מענקי השקעה וענקים אחרים, להמשיך ולפעול כקרטל עולמי ולעשוק את הציבור בישראל ואת צרכני האשלג בעולם כולו.
ב.ק. | 23.09.13
10.
אין עתיד למדינה הזו
כל החברות שנותנות שירות למדינה משתמשות במשרדי פרסום כדי לשפר את מעמדן כלפי הציבור. הן בכלל לא משקיעות ולו 2 דקות מזמנן לחשוב איך להתייעל. כשיש בעייתיות בזמני הרכבת ונוחות הנסיעה, איך משפרים? פשוט משכירים משרדי פרסום שדוחפים לנוסעים מול העיניים פרסומות של כמה כיף ונהדר לנסוע ברכבת ובכך עלתה רמת השירות, לפחות בעיני ההנהלה. אותו דבר כיל, הם הרי לא ישנו במאומה את דרכי פעילום, הם פשוט יעטפו את זה באריזה יפה תחת פרסום, שבמקרה גם קשור לבן אדם שיכול להשפיע על עתידם. פעם כשהיו פה החלוצים, הם בנו ובנו, תקינו ושיפרו. עכשיו יש פה את דור הכאילו. מוכרים פה לצעירים סיפורי סבתא על זה שמדינת ישראל התפתחה בצעדי ענק, אבל זה נכון עד לפני שנים ספורות, כי מעתה שום דבר לא ישתפר פה, רק הפרסומות יהיו יותר אופטימיות.
שלומי | 23.09.13
9.
חברת כיל הרסה את המשקעים אם היו רוחים העבירו אותם לחברה לישראל וזה רמאות
כיל עבדה על המדינה ועל ה אזרחיה אני מכיר אלפי משקעים שהפסידו . על כן כל פרסום שיעשה לא יכפר על ההפסדים שה משקעים האמינו לה אפילו אם יבטיחו היום רווחים במטבע זר לא אאמין להם לעולם . הפתרון המדינה חייבת לשלוט בהם ולהחזיר את משאביה המדינה לעם ישראל
הלוי | 23.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת