אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במשרד התיירות יוזמים את קיצור חופשות ספטמבר

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
תגובה ל-3 אל תרד לאילת אז לא תהיה לך בעיה עם מזג האוויר
עם הבלאגן והליכלוך.. בצפון הארץ יש מלונות לא פחות טובים, אקלים נוח, נוף מצויין ואיכות. לא אומר שזה זול, אבל השנה היינו במלון פסטורל בכפר בלום ובאמת הרגשתי שקיבלתי תמורה נאה לכסף שלי. מה שאני לא יכול להגיד עם פעמים קודמות שירדנו עם הילדים לאילת.
גבע | 07.10.13
15.
מצוין. WINWIN לכולם
חופש של תלמידים בלי קורלציה לחופש להורים זה אסון כלכלי ופיסי. ככה כל המשפחה יכולה לצאת לסופ"ש ארוך ביחד ולא צריך להפסיד ימי עבודה או להתחיל לגייס סבים וסבתות למשימה. מצד שני המדינה מרוויחה גם מתירות וגם מחוסר אובדן ימי עבודה. לא יודע אם השר הגה את זה או המנכ"ל שלו, בכל מקרה זה רעיון מצויין והלוואי שהפקידים המרובעים ישכילו ליישם אותו.
יוסי | 07.10.13
8.
כסילות חלמאית או בריונות ממשלתית?
עוד הצעות מועילות: סגירת נתב״ג בחגים. לחילופין מחסומי דרכים בדרך לנתב״ג לפני יו״כ. היטל צימר על משפחות שנותרו בביתן בחג ולא פרנסו מלונאים. עיכוב צ׳ק אאוט בצימרים בסיום חופשת ראש השנה. שר התיירות תחשוב בגדול, למה להסתפק במחיקת הגשר בין יו״כ לסוכות. אגב גם בחלם עצמה התמודדו עם גשר בעייתי, במקרה שלהם גשר רועד ומט לנפול. עתירי תושייה כשר התיירות עצמו, גייסו וחכמי חלם תקציבים. בכסף הם בנו בי״ח על גדות הנהר, לטיפול בנופלים ובנפגעים מהגשר.
יעל | 03.10.13
7.
ה"גאון" שר התיירות
ממש הצליח בכל תפקידיו עד כה. במקום רעיונות הזויים שיטפל במחירי התיירות בארץ. באפריל השנה שכרנו 5 צימרים בסג'ור בגליל לשני לילות. חדרים נאים אירוח מקסים והמחיר מול שאר הצימרים בסביבה סבירים. בחופשה המדוברת, יום כיפורים וסוכות , לקחנו את משפחתנו באותו הרכב לשבוע בסלובקיה בהרי הטטרה, מלון דירות ברמה אירופאית מעולה משתווה לשוויץ ואוסטריה, 7 לילות ל- 4 דירות במחיר זהה ליומיים בגליל!!!!!! למה???? שלא לדבר על הנוף והמקומיים מסבירי הפנים. חומר למחשבה מר לנדאו הנכבד לפני "יציאות " נוספות הזויות. כל עוד אלה המחירים (ברובם ללא קבלות ובמזומן) נעדיף לטוס כ-3-4 שעות ולתת פרנסה לזרים ולא לעושקים. חבל.
שרוני | 03.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת