אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכפתור ברמזור גורם לו להתחלף?

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מסמר חלוד (3) צודק
אוי כמה שהוא צודק. בלדד השוחי צודק בכך שרוב הכפתורים לא עובדים מטעמים שונים (מקולקלים, פועלים בשעות מסוימות, נוטרלו וכו'). להערכתי מטרת הכפתור העיקרית היא לשמש במקומות בהם ללא לחיצה לא יהיה ירוק. כל השאר זה באמת ליופי ולריפוי בעיסוק. בכל אופן, מומחי כביש לא ממתינים לירוק, בעזרת העיניים הם מודאים שאין שוטר ושהמכוניות רחוקות. אגב, האופטימיות של מר השוחי לכך שהרמזורים מתוכננים לפי גלים ירוקים בהחלט משעשעת. עצלני התחבורה עשו משהו והלכו לישון, ממש לא מזיז להם את קצה הזרת שנבזבז זמן מיותר בצמתים. זה בהחלט נושא שכדאי לעשות עליו תחקיר, אני קורא לו: פקקים מלאכותיים - פקקים שבניהול רמזור אופטימלי היו נמנעים.
כלב בן יפונה | 12.10.13
5.
רצוי שהיית מתיעץ עם מישהו שמבין לפני שכתבת את השטויות שלך
נראה לי שתאוריית הקונספירציה של חלק מקוראים שחושבים שבלדד התחלף כנראה נכונה אז למי שרוצה לדעת איך עובד הכפתור כאשר יש כפתור אחד לחיצה עליו תגרום להחלפת האור ברמזור לירוק תוך מספר שניות בתנאי שעבר זמן מינימלי מסוים מהירוק האחרון (שני הזמנים האילה ניתנים לתכנות בהתאם לרוחב הכביש ועומס התנועה) זה המקרה הפשוט המקרה המורכב יותר זה כאשר בצומת יש מספר כפתורים כמו למשל בצומת עזריאלי למי שמכיר במקרה הזה יתכן שנלחצו מספר כפתורים במקומות שונים בצומת ולכן ישנו בקר שמתזמן את האור הירוק בהתחשב בכל הלחיצות ברוב מהמיקרים האור יתחלף בשלב מסויים לירוק גם אם לא נלחץ שום כפתור וזה בעיקר בשביל כל אותם הולכי רגל שלא שמים לב שיש כפתור ועשויים לחכות לנצח
אליפז התימני | 12.10.13
2.
בחיפה קיימים שני סוגים של כפתורים כאלה.
חלקם מיועדים לעוורים - ואז המתקן אומר בקול גדול (ולא חלוש) היכן מוצב הרמזור ולאיזה כיוון. בחלקם יש נורית שמהבהבת לאחר שלחצת על הכפתור והבא אחריך למעבר החציה יודע שזה הופעל. כאשר הם מיועדים לעורים הם לא אמורים להורות לרמזור לפעול - אבל בפועל הם מתפקדים כגלאי הולכי רגל (וגיליתי זאת כאשר רמזור פעם "דלג" עלי).
אילנה | 12.10.13
1.
בתאילנד
חזרתי לפני כשבוע מתאילנד - וגם שם יש כפתורים על רמזורים של הולכי רגל. ההבדל הוא ששם גם יש אינדיקציה, בצורה של שלט אלקטרוני לא קטן בתאילנדית, שהתקבלה הלחיצה על הכפתור. זה בהחלט עוזר כשיש דבר כזה, גם אם אני עכשיו צריך להמשיך להמתין עד שיהיה לי אור ירוק לחצות. ד"א, אחד הרמזורים האלה לא היה בצומת מרומזרת, אלא באמצע כביש ראשי, על מנת שניתן יהיה לחצות את הכביש בביטחה.
hdl | 10.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת