אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

80% מהסטודנטים זקוקים לסיוע מההורים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
על זה בדיוק היתה המחאה החברתית
לא יתכן שבישראל במאה ה-21 הורים ממעמד הביניים לא יוכלו לבלות ויצטרכו להמשיך ולממן את הילדים. על זה היתה המחאה שלצערנו הולידה רק גני ילדים חינם לחרדים ולמעט חילונים שיש להם ילדים. צריך לזכור שמדובר בילדים ששירתו את המדינה שלוש שנים ומתחילים בפיגור לעומת ילדי חו"ל. ילד חרדי ממומן בצורה מלאה על ידי המדינה וגם מקבל מהמדינה כסף למחיה. למה? מה הוא יתרום בעתיד? המדינה צריכה להשקיע במי שיתרום לה בעתיד.
דני | 13.10.13
14.
ל-4 איזו חשיבה צרה !!!!!!
ועוד יותר מדאיגים אותי האנשים ששמו לך "לייק".... במה אנשים בדיוק מפסידים 3 שנים עבודה ? במקדונלדס ? אתה חושב שאין עדיפות לאנשים שרוצים ללכת לניהול , למשל , ויש להם תואר בניהול ? נכון שתמיד יש "יהלומים" יוצאי דופן אבל כמה בדיוק ??? אז בן דוד שלך ירד מהארץ , אז מה ? הוא פרופסור ! אז הוא יצליח במקום אחר ! את התארים ואת המחקרים אף אחד לא ייקח לו. אתה יכול להשוות אותו למישהו שאין לו כלום ביד ???
ציקו | 13.10.13
13.
הדבר שבאמת "מטריד" זה שבגיל 30 הם עדיין סטודנטים!
בגיל 30 אדם כבר צריך להיות מסודר עם מקום עבודה וותק של 2-3שנים לפחות,פשוט הם היו חייבים טיול לפני צבא,ואחרי צבא,ואז עוד כמה שנים של חיפוש עצמי.. עזבו שטויות מי שרוצה להסתדר בחיים מסתדר עם יוקר המחייה ועם שאר המכשולים שבדרך,בסופו של יום כל אדם מקבל החלטות לעצמו,זכותם לקבל החלטות שגויות!
גילעד | 13.10.13
12.
עוזרים כמו שעזרו לפני 10-20-30 ו 40 שנה
פשוט מרגיז לראות את הבכיינות התמידית ומתמשכת. כנראה שבעולם שכר הלימוד זניח (60 אלף $ לשנה באוניברסיטאות המובילות בארה"ב, חבר שלי עדיין משלם את המשכנתא שלקח ללימודי שתי הבנות) וכנראה כל עולל בן 25 בארצות הניכר מחזיק בדירה בבעלותו.... כמה שהדרך לברלין ניראת מבטיחה.....
אזרח | 13.10.13
10.
כל הכלכלה בנויה על ילדים שנשארים ילדים גם בגילאי 30+
אחרת לא היה לדור שלם כסף ל- פסיכומטרי לימודים (לא שווה כלום כי לכולם יש תואר) דירה בשכירות או בבעלות קפה ומסעדות טיסות לחו"ל בגדים אוכל אז הם פשוט לא היו קונים! - פשוט כי אין כסף! הצמיחה במשק הייתה יורדת והמחירים יורדים גם הם. בסוף "הילדים" (גיל 30 זה ילד???) היו מסתדרים לבד עם מחירים סבירים ובלי לימודים. במציאות של היום עדיף לא להוליד ילדים, כי זה כבר נחשב נורמלי "לגדל" ילדים עד גיל 40. לממן בצבא עד גיל 21, עוד 4 שנים ללימודים, מתנה לחתונה, כסף לקניית דירה. כלכלה שלמה בוניה על גבם של הורים פריירים. חברה שבה ילדים נשארים ילדים בגיל 30 - 40 היא חברה חולה מהיסוד. בגיל 18 ילד צריך לעבוד ולהסתדר לבד.
דניאל | 13.10.13
9.
תגובה ל-3
אתה רואה אותם בבתי קפה ובמסעדות אבל לא יודע מה מצבם האישי בבנק, רבים חיים על חובות ורוצים לצאת ולהנות לפני ה " מפולת " האישית. כמובן שכל עוד הלקוחות משלמים 45 ש"ח על כריך של בוקר + 22 ש"ח על קפה יוקרתי, לא יתייחסו אליהם ברצינות במחאה החברתית הבאה גם אם יהיו מליון אנשים בכיכר.
לוגי30 | 13.10.13
7.
למה לקחת מההורים?
לא לכל ההורים יש. וגם אם יש-למה שהם לא יהנו בעצמם? יהנו מהכסף שלהם. שיטוסו לחו"ל או משהו. תרבות הפינוק הזו מעצבנת. אני ממנת את הלימודים\דירה בעצמי. ואמנם אני מפונקת-כי ההורים שלי תמיד באים עם מתנה כזו או אחרת-אבל זו לא דרישה ואני מאוד משתדלת שזה יפסק. עצמאות זו לא מילה גסה. **** וכן, זה אפשרי.
סטודנטית מעצוצבנת | 13.10.13
5.
עזרא כלכלית בזמן לימודים-השקעה לטווח ארוך!
גם אני עזרתי לילדי מבחינה כלכלית כשהיו סטודנטים. זה היה שווה כל גרוש. הם סיימו ועובדים ומרויחים ולא נעזרים בי יותר. להשקיע בילדך זה להשקיע בעתיד כל המשפחה. אין כל רע בזה. כל הכבוד להורים שעוזרים לילדים, ואיזה יופי שהיום ההורים יכולים לעזור. כשאני הייתי סטודנטית נאלצתי לממן הכל לובד וזה היה נורא נורא קשה. הילדים שלי נעזרו בי והם יעזרו לילדים שלהם. ברגע וסיימו את הלימודים, כל העזרה נפסקה והם עובדים ומפרנסים את משפחותיהם בכבוד. הלוואי על כל עם ישראל התנהגות שכזו של הילדים.
חני | 13.10.13
4.
עזבו לימודים לכו לעבוד. חבל על הזמן והחיים שלכם
בשביל מה ללמוד כדי לעבוד א"כ במשו שלא שייך למה שלמדתם. אנחנו יוצתרים במו ידינו תעשיה של אקדמזציה של העולם. כדי לפרנס תעשיה שלמה של אוכלי חינם. מכונים ללימודי פסיכומטרי. ואנשי מכללות בינוניים. אחרי תואר תהיו כמעט באותו מצב של לפני התואר מחפשי עבודה. לא תמיד אוליתר דיוק כמעט תמיד זה לא בדיוק משתלם. הפסדתם 3 שנים עבודה. במיקרה הטוב לפעמים גם יותר מי יתן לכם פיצוי על אובדן ההכנסה בשנים האלה? אתם יכולים למצא עצמכם מובטלים גם כפרופסורים ואז לרדת מהארץ כמו הבן דודה שלי שלא זכה לעבודה פה
 | 13.10.13
1.
אין בזה שום רע. שילוב לימודים, קצת עבודה, אזרה מההורים.
1. סטודנטים יכולים לחיות קצת יותר צנוע. 2. יש להם עזרה בשכ"ד מהפיקדון של סיום הצבא, שזה סכום משמעותי. 3. בשמחה עוזר לילדיי ללמוד, ההורים שלי עזרו לי, אני עוזר לילדים שלי, והם יעזרו לילדים שלהם. נשמע לי רעיון מצויין.
עמי | 13.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת