אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו: "אפשר וצריך להוריד את מחירי המזון"

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
תגובות מצחיקות - בחרתם ביבי? שכחתם או העדפתם לשכוח מי הוא
בנימין נתניהן הוא ראש וראשון לאסונות שנפלו על מדינת ישראל! האיש, שהתכונה הראשונה והאחרונה שלו היא לדבר (באם דברים מקוריים או של אחרים) אינו מסוגל לשום דבר אחר. אז הוא אמר, והוא כמובן לא יעשה. ומי אשם: אתה, את אתם ואני!!!
שמואל | 14.10.13
29.
נתניהו.בעת כהונתך כראש ממשלה מחירי הדיור והמזון הרקיעו שחקים
עכשו הוא נזכר להכריז שניתן להוריד את המחירים.איזו צביעות.מתייחס לאזרחים כאל ילדים מפגרים.הוא אשם מכל אחד אחר. והוא שעומד מאחורי מחירי הדיור המטורפים ולא עשה כלום לשנות את זה.אד מראשי הממשלה הגרועים ביותר שהיו
ראשממשלה אימפוטנט | 14.10.13
27.
ביבי מה עשית 27 חודשים ?לא ידעת על יוקר המחייה ?עכשיו אתה בודק ? מה עשית 27 חודשים
די כבר הביבי הזה כל פעם כשיש בעייה במשק הוא מקים וועדה ו.אחרי שהוועדה מסיימת את המלצותיה .בא אדון ביבי ואומר יש לפעול בדחיפות .אחרי שנה שנתיים הוא אומר קשה לשחרר חסמים במשק .כל פעם אותה תשובה .הוא לא פתר כלום במדינה . הוא מעסיק את כל העם בעיניין האיראני .שם הכסף הגדול 10 מיליארד שקל הוא השקיע בנושא האיראני .ובחינוך רווחה ושאר ירקות הוא לא השקיע כלום . נמאסתם אתה והלפיד הכבוי שלך
ביבי לא היית ב 2011 | 14.10.13
26.
חייבים להוריד את המיסוי הדרקוני ולאפשר ייבוא בשר טרי!
מחיר הבשר טרי הגיעה לגבהים חדשים; ומאידך התוצרת הקפואה המגיעה מדרום אמריקה מאבדת מאיכותה ולא שהארגנטינאים או הפרגוואים מוכרים לנו את הפרמיום - מרגע שהבשר עובר הכשרה ומוקפא ללא יישון (ואל תאמינו לסלוגן (מיושן מפושר). אפשר לבצע שחיטה כשרה לפי חוקי היהדות ושכל אחד (כפי שהיה פעם) יכשיר בבית אם מתחשק לו..או לה.
 | 13.10.13
23.
בטח שאפשר! רק שאתה ויאיר לא רוצים!
על רוב המוצרים בארץ ובעיקר על דלק, רכב, דירות ואפילו מוצרי מזון בסיסיים, מוטלים כל מיני מיסים /הטלים/ מכסים וכל מיני תעלולים אחרים והכל בברכת ראש הממשלה, שר האצר (שניהם דרך אגב מיליונרים) ועוד כל מיני מלחכי פינכה ("נערי האוצר" - כפי שכינה אותם רבין זצ"ל ) ופתאום ביבי מתחיל ל-פ-ח-ד שאולי משהו אכן מתרחש מתחת לפני השטח - היום אפילו מר פרופר מאוסם הזהיר את הממשלה, אם כי לא במישרין, של"צעירים נמאס " מיוקר החיים כאן, ומשהו מתחיל לחלחל למוחו. אז מה הוא עושה? מקים ועדה לבדיקת הענין. ועדה שמה תבדוק? למה על חלב ולחם יש אותו שעור מע"מ כמו על רכב, למה "פתאום" לפני שנתיים התחילו לגבות מע"מ על מ-י-ם! !!!!!????, למה ולמה ולמה? הרי הכל ידוע וברור. את רוב ההתיקויות במשק יוזמת הממשלה על מנת לתחזק את מי שקרוב אליה ולכן כל הדיבורים מיתרים -רק מעשים יביאו לשינוי.
היפוקרטס | 13.10.13
22.
הכנסת אישרה את פתיחת השוק לפני שנה ? ורק עכשיו לקריאה שניה ושלישית?
הייתי מציע לכל חברי הכנסת לעשות סיור פעם אחת ברשתות המזון ולראות שיש שליטה מוחלטת של אוסם עלית שטראוס תנובה ללא עוררין לכל חברת מזון כזאת רבע מהמדפים והמקררים חייב לצאת חוק שרשת מזון לא יכולה לקבל מקררים ולא סדרנים מהחברות ולפתוח את השוק ליצרנים ויבואנים אחרים ולא ?דבר לא ישתנה מר ביבי /לפיד ...
בקריזה | 13.10.13
18.
הורדת מחירי המזון על ידי הממשלה בראשות נתניהו
הכל זה ישראבלוף . המחאה החברתית הגדולה והבלתי אלימה משנה שעברה שהייתה בתל אביב, לא הזיזה את המחירים כלפי מטה אפילו בגרוש. להיפך, יוקר המחייה עלה. מחאה בנוסח כיכר תחריר שבמצים יזיזו דברים במדינה לטובת כלל האזרחים, וינצחו את ההון שלטון הבירוקראטי הקיים בישראל. שינוי שיטת הבחירות לשיטת בחירות נשיאותית יחליפו את הפוליטיקה הקלוקלת ואת ניהול הכושל של המדינה לטובת כלל האזרחים ולא רק לטובת סקטור שישלו קשרים לממשל למקורבים לשלטון. לדרוש לשינוי ממשל ראדיקלי ולא קוסמטי בהקדם ועכשיו, לשפוט ולהעניש את הפושעים שיוצרים מצב מחייה בלתי ניסבל במדינה.
משה | 13.10.13
10.
חכה שניה - בהזזת עכבר הורדתי את המחירים. אפשר וצריך זה אתה ביבי
העיקר אפשר וצריך - זה האיש ביבי. הוא מנסה להעלים את העובדה שכבר 10 שנים הוא ראש הממשלה. אפשר וצריך זה אנחנו. הוא לא בעסק. גאון הספינולוג הפנטזיונר הזה. כל יום יש לו ספין חדש. העיקר שבשנות כהונתו המחירים טיפסו לשמיים. אני כאן בלונדון שותה בירה ב 5 ₪. תמשיכו לבחור באיש הזה - אפשר וצריך.
יואב | 13.10.13
3.
בקיצור: תוך 10 שנים נוכל לקנות במחירים של סופר ממש יקר בברלין
הייתי רוצה לראות רשתות סופרמרקטים בינלאומיות נכנסות לארץ ושוברות את השוק. יותר חשוב לי שהאזרח קשה היום יוכל לקנות את המצרכים הדרושים לו, על פני שגשוגן של חברות פירמידה דוגמת איי.די.בי שרואות רק את שורת הרווח.
נשמח לראות שינוי | 13.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת