אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך לבחור נגיד, עצה של הרגע האחרון

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
טעות מוחלטת - בלכר עדיף
בלכר לא נזרק מארגנטינה, הוא עזב מרצון [הציעו לו את התפקיד עוד פעמיים מאז], מוזר שהעיתונאי לא בדק את זה, בעיני זה קצת מבייש. בלכר מתמחה בבנקים מרכזיים - זה תחום העיסוק שלו באופן תמידי, כמו כן אקשטיין אדם קשה לסביבתו, מה שגרם לפישר לגרום לו לעזוב.
פשוט טועים | 16.10.13
5.
יש לסגור את בנק ישראל ויפה שעה אחת קודם
בנק ישראל הוא למעשה המוסד שבעזרתו הבנקים דופקים את האזרחים. אין לו שום תפקיד חיובי מבחינת האזרחים ויש להפטר ממנו לאלתר. הבנקים מנסים לטעון שאם הממשלה תדפיס כסף לבד אז זה יגרום לאינפלציה ולכן היא צריכה ללוות אותו בריבית מבנק ישראל אולם למעשה בנק ישראל מלווה לה כל סכום שהיא מבקשת כך שכעת על אזרחי ישראל לשלם גם את הקרן וגם את הריבית. כמו שנאמר, גם אכלנו את הדגים הסרוחים וגם גורשנו מין העיר - לסגור את בנק ישראל לאלתר.
חשבון פשוט | 16.10.13
4.
רעיון ליעול
ולפני זה הערה: למה בכלל יש מועמד שנזרק מתפקיד מקביל בארגנטינה? אולי במקום לבחור נגיד חדש נחליף את שר האוצר. מסתבר שיאיר לפיד נראה טוב מדבר יפה (מילים יפות) אבל אין שום קשר למציאות. נהפוך הוא ,נתוני בנק ישראל,סותרים את מה שהוא אומר. הוא הגדיל לעשות אתמול בכנסת בנאום דימיוני ושקרי- תוכנית לילה כלכלי בערוץ 10 הוכיחה זאת. אני חש כמי שהונו אותו,ואני לא לבד..... חבל. נ.ב יאיר אם אתה באמת אוהב את הארץ הזאת, תחזור לעיתונות עשה לנו טובה
מוטי | 16.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת