אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תל אביב אלופת דו"חות החניה, ירושלים הכי מפלה בארנונה

53 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
פולישוק ליאון לא מכיר את ירושלים, לא יודע שיש בתי קולנוע פתוחים בשבת או איפה זה מפגש השייח
במהלך החודש האחרון נשאל משה ליאון במקומות שונים היכן בילה את החג. -- כזכור, גם בעמוד הפייסבוק שלו נשאל משה היכן היה בחג אך הוא העדיף למחוק את השאלה, ובראיון לגלי צה"ל הוא התפתל ולא נתן תשובה ברורה. -- אלא שמסתבר שלאחר 24 שעות של התייעצויות קדחתניות משה הגיע לתשובה. וגם חשב על הסבר. הבוקר התראיין משה אצל עמית סגל בגל"צ, ואלו הדברים: סגל: רק תגיד לי, משה, היכן עשית את החג בראש השנה? ליאון: הממ.. תשמע, מבחינתי, הכי חשוב זה כיבוד הורים, ולכן הייתי איתם בחג. סגל: היכן הם גרים ההורים? ליאון: בגבעתיים. -- ואנחנו שואלים - מה נשתנה? מדוע אתמול או שבוע שעבר בגלי ישראל לא יכולת לומר בפה מלא היכן תבלה את החג? ומדוע למחוק שאלה שממילא יש לך עליה תשובה? ובכלל, מדוע כל ההתפתלויות האלו? פשוט תגיד את הדברים ישר ופשוט. גבעתיים היא לא מילה גסה!
רמי לוי | 21.10.13
50.
בחיפה הם יתנו לכם דו"ח גם אם רק עמדתם בצד כי הלכתם לאיבוד
אל תעצרו בכלל בחיפה, אם תעצרו לרגע, כי טעיתם בדרך (כן, גם כשיש Waze), תקבלו דו"ח מפקח שמתעצל לגשת אליכם ולשאול מה קורה, ואולי חס וחלילה גם לעזור לכם. במקום זאת ירשום לכם דו"ח מרחוק. גם המשטרה ניגשת לנהג ומתריעה, אבל בחיפה זה לא כך. פניות לעיריית חיפה , למחלקת החניה לא יעזרו לכם, בערים אחרות היו מתחשבים בכם, אבל לא בחיפה.
תל אביבית שלא תבקר יותר בחיפה | 20.10.13
49.
הארנונה בחיפה מזמן מעל 60 שקל למ"ר. סגנית אלופה בדוחות חניה. אלופה בינלאומית בבזבזנות כרונית
הגרעון בחיפה זינק תוך 5 שנים בלבד פי 2 מ700 מליון למליארד וחצי שקל. החיפאים ממשיכים לממן עירייה של 6 דוברים, 4 עוזרי ראש עיר, 9 סגני ראש עיר, 20 משלחות של ראש העיר וסגניו לחו"ל בקדנציה אחת (יותר מהנשיא) גרעונות בכל פרויקט עירוני שגם נדחה ונדחה. בנייני ציבור שנבנים רק אחרי שיש תרומות. ועוד ועוד.. בזבזו 5 מליון שקל על כוכב נולד ועוד 5 מליון על טקסי מלכת היופי. 10 מליון שקל = עלות ספריה עירונית שלמה בטירת כרמל.
עיריית חיפה הזוי הזוי | 20.10.13
48.
ל 40 - זה הבעיה. חרדי שלא עובד ורכש דירה במיליון וחצי שקל פטור מארנונה
פטור מארנונה עפ"י "גובה ההכנסה לנפש" ולא עפ"י מיצוי כושר השתכרות. הרי חרדי שלא עובד ויש לו כסף לרכוש דירה במיליון וחצי שקל - הוא נזקק? מדוע לתת לו פטור? לעומת זאת חילוני שקורע את התחת ומקבל 5000 ש"ח לחודש ואין לו דירה, רק על השכירות הולך 3500 ש"ח בעיר הזו!!!! אז איך ישלם ארנונה?!?!? מדוע קצבאות אברכים והבטחת הכנסה אינן נחשבות להכנסה? הרי יחד הם קרוב לשכר המינימום של אדם שקורע את התחת בשביל 23 ש"ח לשעה במשך חודש! ניר ברקת הולך לעוף מפה מהר. וטוב שכך.
חילוני ירושלמי | 20.10.13
42.
חניה וארנונה
מי שנוסע באוטובוס יכול גם להציג 80 שנה ללא דוח. למי שיש רכב בתל אביב ונוסע בו אין מצב ללא דוחות, למי שאינו תושב הבעיה חמורה שבעתיים כי לך תנחש היכן מותר להחנות והיכן רק לתושבי עיר וכיוב. בירושלים יש יותר פטורים והנחות מארנונה כך שהפראיירים היחידים שמשלמים משלמים הרבה יותר. אני מניח שכאשר יהיה לירושלמים ראש עיר מגבעתיים הארנונה והחניה ירדו.
יורם | 20.10.13
40.
כן אבל עיריית מדינת תל אביב אוהבת לחסום לתושבים ..
... את הים והרוח במגדלים שהם מאשרים למיליונרים לבנות על קו החוף ו KI-BI-NI-MAT כל התושבים הוותיקים, כן חולדאי? אתה כל כך אוהב את המילונרים האלה ששכחת לגמרי את האדם הקטן וחולדאי גם אוהב לקנוס על ימין ושמאל רכבי נכים בעיוות של חוקי המדינה-בנוסח ובעיוות של החוק שמתאים חעיריית המדינה הזו. נכון חולדאי?
 | 20.10.13
36.
טוב לבחירות...
מהצגת הנתונים ניתן להסיק שיש פוטנציאל גבוה לפ''ת וכדי לא להרוס אותו - לא בוחרים במושחתים וגם לא באנמיים, לא באלה שאין להם השכלה ולא באלה שישבו בעירייה שנים ולא עשו דבר...- בוחרים במי שלא מבטיח על ימין ועל שמאל הבטחות שווא ובמי שהוא מקצוען בניהול - הצביעו לדני סוויסה !!! אחר-כך כבר יהיה מאוחר :-)
דפנה | 20.10.13
35.
ל 28 - זה תירוץ עלוב. אם ראש עיר לא שולט בעיר שלו - אין מה להצביע לו
דבר ראשון תעריף הארנונה מועבר כבקשה מהרשות המקומית לאישור משרד הפנים ולא ההיפך. דבר שני, בקשר לפטורים מארנונה, ברקת יכל ללכת להפוך שולחנות במשרד הפנים, ולהגיד שמי שנותן הנחות סיטונאיות לחרדים שהוא יממן את זה ולא אזרחי ירושלים הציונים העובדים הלומדים והמשרתים. אבל ברקת שתק ואפילו העלה את הארנונה לרמות מטורפות שלא נראו כמותן. ברקת גם לא עשה מאומה בעיניין עמודי העירוב הפיראטי ורק הכשיר אותם לאחר מעשה. אם חילוני היה מקים עמודים ברחובה של עיר היה ישר נעצר ע"י המשטרה ונתבע ע"י העירייה לשלם מאות אלפי שקלים קנס.
אזרח ירושלמי | 20.10.13
34.
לניר ברקת אם אתה קורה את זה ההודעה עבורך
עוד 4 שנים הבן מתגייס ואז אני עוזב את ירושלים עם 2 הילדים הגדולים שכבר אחרי צבא. נמאס לי לשלם כל חודש 1114 ש"ח ארוננה. נמאס לי לנסוע לעיר ולחפש חניה שאין נמאס לי שהכול סגור בשבת ואני צריך לרדת לאבו גוש למצוא חנויות ודברים פתוחים. נמאס לי מהלכלוך נמאס לי שכול כל כך יקר כי אין תחרות נמאס לי שבכל פינה צובעים בכחול לבן גם אם זה לא מפריע לתנועה רק לחלוב ממני כסף נמאס לי שההשקעה בחינוך של הילדים היא חצי ממה שמשקיעים בהם בשטחים (היום פורסם ). נמאס לי שהבן הגדול מחפש עבודה ולא מוצא. הרשימה עוד ארוכה אבל לא אלאה אותך טפל בזה ונשקול להשאר אחרת תראה רק את העשן מהאגזוז של המשאית שמעבירה דירות יורדת בקסטל לכיוון השפלה.
איתן | 20.10.13
15.
בירושלים החרדים מקבלים פטור מארנונה והחילונים משלמים פי 2.
ברקת נבחר בידי הציבור הציוני ופעל רבות דווקא למען החרדים. הוא דואג שהארנונה תהיה הכי גבוהה בארץ אבל רק שהציונים ישלמו. החרדים פטורים. אם זה הולך כמו ברווז, מגעגע כמו ברווז, ונראה כמו ברווז - אז זה ברווז!
ברקת נכשלת! | 20.10.13
10.
כתושב ת"א אני מברך על כל דוח שנותנים. הדוחות הם לא לתושבים.
לתושבי העיר החנייה בחינם בכחול לבן. תזכרו שנכנסים לעיר כל יום יותר מ 400,000 איש שאינם תושבים. ללא דוחות חנייה לא תישאר חנייה/העדפה לתושבים. חוץ מזה שללא דוחות אנשים חונים על כל מדרכה, חניית נכה, עץ שבסביבה. לראייה ההפקרות שיש ביום של שביתת פקחים.
400 אלף מבקרים כל יום.. | 20.10.13
5.
בירושלים אתה מקבל דו"ח ברווח הזמן שבין ההליכה למכונה לבין חזרה לרכב
רק בשנה האחרונה קיבלתי 3 דוחו"ת ברווח של 20-30 שניות שבין הרכב למכונה. נכון שביטלו אותם אבל זה כרוך בטרחה של שליחת מכתבים. ירושלים היא העיר הכי אלימה בארץ כי הפקחים אורבים לך ומתחילים לרשום את הדו"ח תוך כדי שאתה מתמרן לתוך החנייה. תל אביב בכלל לא אלימה אתה יכול לחנות בשקט 10-15 דקות בלי לקבל דו"ח.
אבנר גרון | 20.10.13
2.
מה עיריית תל אביב בונה על הדוחות? ממש מפתיע, לא חשבתי שהם רעבתנים
גם לא מפתיע שההכנסה הגבוהה שם אחרי הכל זה המקום הכי יקר. מה שכן מפתיע זה הנתון המוזר על הארנונה, מה זה ממוצע עירי? כאילו ששכרתי דירה בצפון תל אביב שילמתי פי 2 ממה שרשום. כל אזור בתל אביב משלם אחרת, אז תסבירו את הנתון על העיר שראשי העיר שלה חושבים שהיא בבעלותם
גאון | 20.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת