אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אופטיקה סמבה: רשת משקפיים ברזילאית מסתערת על ישראל

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
תפתחו את העיניים! להזמין באינטרנט ברבע מחיר.כל 1+1 עובדים עליכם.כל ההנחות,זה שקר.ט
לקנות באינטרנט! אפילו חנויות שנמצאות כאן ויש להם אתר באינטרנט הם לוקחים פחות. זה כלמכך מעצבן אותי כשאני רואה את המחירים וכאילו ההנחות ענק שחנויות עושות, הכל זה שטויות. מחתחילה הם כתבו מחיר גבוה ואחכ משחקיםמעם הנחות. אנשים, עובדים עלינו בכל מקום ואין לנו שליטה, כאן יש. להתחבר לרשת ולהזמין
קובי | 13.05.14
21.
משקפיים זה לא נעליים
האם המחיר הוא חזות הכל? מה עם בדיקה בידי אופטומטריסט מיומן? האם אין לזה כל ערך בעיניכם? אני יכול רק להעיד מניסיוני (22 שנים כאופטומטריסט מוסמך) על מספר פעמים שבזכות בדיקה שערכתי לפציינטים, אבחנתי בעיות חמורות שהופנו מידית לטיפול רפואי. זכורים לי שני מקרים בהם פציינטים שנשלחו על ידי לבדיקות רפואיות אובחנו כסובלים מגידול בראש וניצלו בזכות הגילוי המוקדם. רק בשבוע האחרון, הגיעה אליי פציינטית שסבלה ממיגרנות יותר מ-10 שנים והתברר שבמשקפיה נעשתה טעות שנגררה (הטעות הועתקה שוב ושוב בחנויות שלא עורכות בדיקה) ועדשות ימין ושמאל הוחלפו ביניהן. אופטומטריסט מוסמך לומד במשך 4 שנים ועובר השתלמויות במשך כל חייו. האם אין לזה ערך? ולכל החכמים שמדברים על קרטליזציה בענף האופטיקה, תתעוררו! ענף האופטיקה בארץ הוא מהתחרותיים ביותר וחנויות רבות פושטות רגל מדי שנה. מתח הרווחים הוא נמוך ביחס לעלות הציוד, שכר העובדים המקצועיים והוצאות אחזקת העסק.
אופטומטריסט | 07.04.14
20.
ל 18, 6 צודק ואתה לבטח שיך לתעשיית הגזל
בארץ רשתות המשקפיים עושות לי מבצעים של שלושה במחיר אחד וכדו', כשכל רצוני הוא בזוג משקפיים בודד אחד בלבד. ולא צריך שיעשו לי אילו הנחה בדמות זוגות נוספים שאין לי צורך בהם. הזמנתי זוג משקפיים מחנות אינטרנטית מכורת, הזוג כולל משלוח עלה לי 230 ש"ח (מספרים מעל 6 כולל צילנדרים) ובניגוד להשמצות שלך, הוא כן איכותי לא פחות ממה שנמכר בארץ. ואני יכול לספר לך שגם בארץ הכניסו לי שטרנוגול ברשתות מוכרות בדמות משקפיים שלא הוכנו בדיוק לפי המרשם, ולבסוף התעקשו שהם צודקים. אז תמשיך אתה לקנות בארץ, אני קונה רק דרך המרשתת
רון | 29.10.13
18.
לתגובה 6 אילן מחיפה
קודם כל הנתון 600 מיליון לא נכון, אלא 800 מיליון בשנה, מעבר לזה בחנויות ובקלניקות לא מוכרים רק משקפיים, גם עדשות מגע שמהוות 20% מהמחזור, וגם תמיסות למשל שעלותן נעה בין 40 ש"ח ל 100 ש"ח, אפילו שרוך ב 5ש"ח. מעבר לזה אופטומטריה זה מקצועיות ושירות, כל פציינט שנכנס חשוב. ועיניים זה איבר עדין ורגיש, קרולינה למבקה והצ'ילי הזה.עושים רע לך רע לי רע לכולם. העדשות הם ברמה אופטית ירודה ביותר, ליטוש, שקיפות, מרכז אופטי בכלל לא במרכז, עיוותי צבע בכל מקום בעדשה, ועוד... תאמין לי שזה רק קצה הקרחון, בקיצור סלט ירקות עם סלט פירות. החלק שלי בעניין הוא להפיץ את הבשורה, להסביר לאנשים מה הם קונים במקומות מהסוג הזה, ולא למכור רק את המרשם לאף אחד בשום מחיר!!!!!
אופטימטריסטית | 28.10.13
17.
אתם לא תאמינו למשמע אוזניכם
כל משקף כזה בסין עולה פחות מ55 סנט שזה בערך 2 שקלים הכסף הגדול מושקע בפרסום ב1001 צורות כל אחד כמוך שקונה נקרא LEAD וכדי להביא ליד של 300 שקל מכירה צריך לבזבז קרוב ל מחצית אם לא יותר בפרסום, אז זה באמת לא משנה כמה זה עלה לי וזה מה שאנשים לא מבינים. "מוצר ברזילאי" פקעליק שאכטה , באמת נראה לכם שאיזה קופיף מברזיל עומד מאחורי תעשיה מעל 7 אפסים רווח?? כמובן שזה בשליטת יהודים.
בוש | 29.10.13
6.
למען הדיוק
600 מיליון ש"ח ל- 2.3 מיליון מסגרות זה כ 260 ש"ח לזוג משקפיים !! איפה? תראו לי חנות כזו !! אני ארוץ לקנות לכל המשפחה. היום מסגרת (שעולה 20$ בחנות אינטרנטית בעולם) מתחילה ב 400 ש"ח ברשתות הגדולות בארץ, ועוד לא התחלנו לדבר על עדשות !! "..... שוק שמאופיין בשחיקה ברווחיות " - מאיפה המידע המסולף הזה? זהו שוק של קרטל שמרוויח מאות אחוזים. נסו לקנות בחנות אינטרנטית בחול ותבינו איזה פריירים אנחנו ..... הבדל מחירים בין פי 2 לפי 6 !!! (כולל משלוח)
אילן | 28.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת