אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

300 ילדי קצינים מיישרים שיניים על חשבונכם כל שנה

78 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

78.
ארוך אבל כדאי לקרוא
פשוט חוצפה הדרך שבה רומסים קצינים ואנשי קבע. לכל מקצוע ותחום יש את ההטבות שלו ומה שהוא מציע בכדי שאנשים ירצו לעבוד בו. בשביל להשאיר כוח אדם איכותי בצבא צריך לתת להם היצע, משהו להשאר בשבילו. זה בדיוק מה שקורה היום, השוק האזרחי מזמן עקף את מה שיש לצבא להציע לאנשי הקבע והכח אדם שנשאר בצהל מתדרדר מבחינת איכות. הגיע הזמן להתחיל להעריך את אנשי הקבע ולא להסתכל עליהם עם זכוכית מגדלת.
תקראו | 24.12.19
73.
ניכר שיש כאן אג'נדה שמעבר לנושא הלסת
אומנם איני איש קבע, וגם כסדירניק לא היתי איזה להיט, אך אני חייב לציין שניכר שהכותב נושא מטען אישי כלפי צה"ל שזולג מכל פסקה בכתבה, עד לרמה שמעלה לא מעט תהיות על האינטרסים העומדים מאחורי כתבה כה קנטרנית שניכר שמכוונת ליצירת אנטגוניזם בעקבות הדגשת מידע די בסיסי, טריוויאלי ופשוט - ש300 ילדים קיבלו טיפול שיניים מוזל. לא חינם-אלא מוזל. שמא מדובר בג'ובניק מאוכזב, עיתונאי דל הכנסה שמייעץ לאחרים אך אינו גומר את החודש, או סתם אחד שמתקנא בשיניהם הישרות של שלוש מאות ילדים, זאת איני יודע, אך אני כן יודע לזהות פופוליזם מהו. לא מעט מקומות עבודה, גם בשירות המדינה, מעניקים לעובדים אפשרויות לטיפולי שיניים מוזלים, בדיוק כפי שלא מעט מקומות עבודה מעניקים לעובדיהם נופשים מוזלים וכיוצא בזאת, מה גם שכיום קופות החולים מאפשרות, ככתוב, קבלת שירותים אלה בתנאים מצוינים. לא ניתן אלא לתהות על קנקנו של הכותב ומערכת יחסיו הסבוכה ככל הנראה עם צה"ל.
רן | 28.10.13
72.
צה"ל ומשרד הביטחון מפחידים את הציבור ואז עושקים אותו. ועל הדרך הם מזלזלים בחיילים הסדירים
צה"ל מזמן הפך לצבא הגנה על משרתי הקבע. תושבי ישראל לא מעניינים את הצבא וגם לא החיילים הסדירים. דוגמא קטנה: אלפי חיילים סדירים צריכים להגיע ביום ראשון ל"מחנה נתן" לצורך הסעות לבסיסיהם. ב"מחנה נתן" הם מחכים להסעה, לפעמים שעה ולפעמים יום שלם. זה עוש נשמע בסדר. מה שלא בסדר זו העובדה ש"מחנה נתן" הוא לא מחנה. אין בו אפילו סככה שתגן על ילדנו המסכנים, שלא לדבר על שתייה או מזון. לא סתם מכונה המקום "מחנה סרטן" - עקב השמש הקופחת על החיילים.
יואב | 28.10.13
70.
הייתי איש קבע ונמאס לי
נמאס לי מתרבות אוכלי החינם שרק באים לעבודה ולא עושים כלום נמאס לי מהבזבוז בארגון - "רק שלא ישתו לנו את התקציב של שנה הבאה" הייתי בימי כיף ,טיולים ,הדרכות ,קורסים וטיפולים רפואיים על חשבון זמן ותקציב צה"ל היה לי חצי רכב ליסינג שלא הייתי חייב לתת דין וחשבון לאן נסעתי - שלא על חשבון שכר כמובן. הייתי לומד תואר שני חצי יום בשבוע והייתה לי דירה שהיו מחזירים לי חלק מהשכירות. אני לא מצטער שעזבתי וכועס כשאני שומע איך "אין מאיפה לקצץ"
מושיקו | 28.10.13
65.
היום 28 לאוקטובר בחדשות של 15:00 מה יעלון אמר...
על מה כולכם מתלהמים , בחדשות של היום בשעה 15:00 אמר יעלון שרבע מאנשי הקבע מקבלים "הבטחת הכנסה" אתם בכלל מבינים על מה מדובר. וכל מי שרוצה טיפול שיניים ב 50% הנחה מוזמן לשרת בקבע 25 שנה , ללכת על מדים , לאכול אוכל צבאי, לבצע תורנויות / שמירות / אבט"ש / אחזקת קו ומה לא ...לא כולם פקידים בצבא , מה שכן אתם אלופים בלקטר , כל האנלפבתים שלא מוצאים עבודה או שלא רכשו השכלה מוצאים על מי לקטר ...כל מי שצחק עם החברים שלו "מה אתם נשארים בקבע" עכשיו מקנא ? מה נסגר איתם ? כתב חדשות "מופלא" בוא תעשה תחקיר על רבע אנשי קבע שמקבלים "הבטחת הכנסה"
יחי | 28.10.13
63.
משרד הביטחון אחראי לבזבוז אדיר של מליארדי שקלים בשנה וכולנו שותקים
בתור קצין בן 46 שעדיין עושה מילואים ואוהב את המדינה, אני אומר בלב שלם.... משרד הביטחון עושק ביודעין את אזרחי מדינת ישראל עם איומים בלתי פוסקים תוך הפניית כספים לפנסיות מוקדמות ומנופחות לעובדיו, פרוייקטים מיותרים ומליארדי שקלים שמבוזבזים לריק. את הפינוקים והביזבוזים האלה מממן מעמד הביניים שיצא להילחם על הקוטג במקום על קיצוץ מיידי של 50% בתקציב הבטחון תוך שמירה על הבטחון. הם יודעים בדיוק היכן לקצץ בלי לפגוע בבטחון אבל הם פשוט לא רוצים !!!
רונן | 28.10.13
60.
למי שלא מבין מה לא בסדר
אין שום בעיה עם זה שהצבא יתן הטבה לאנשיו (ובאותה הזדמנות שישלמו את שווי ההטבה למס , כמו שאני משלם במקרה ואני מקבל הטבה מהמעביד) . הבעיה היא במערך שהקים בשביל זה , המערך פועל בעיקר בשביל ההטבה הזאת , בעודו שואב תקציבים ממקומות אחרים (הכשרת רופאים , תקני רופאים , ימי מילואים ....) ולכן לא פלא המחיר "התחרותי" המוצע . תחשבו על עצמכם באים למילואים בשביל ליישר את השיניים לבת של רב-סרן מוקי , אולי פעם הבא יגייסו אותכם לשטוף את המכונית של סא"ל מומו ? זו היא רק דוגמא לעומק הסיאוב במערכת . זה צבא שיש לו מדינה .
איתי | 28.10.13
59.
אנשי הקבע הם בכלל לא הנקודה
יכול להיות שכחלק מתנאי השירות מגיעים להם טיפולי יישור שיניים בהנחה. הטיפולים אינם בחינם (כתוב) אלא בהנחה יפה - שימו לב שגם הכתבה מודה שאפשר להשיג את הישרות דרך קופות החולים ב-7000 ש"ח, כלומר הסבסוד הוא 2000 ש"ח לילד כפול 300 ילדים זה 600,000 בשנה. האבסורד הוא שבשביל ה-600,000 האלה מחזיקים מערך שעולה פי עשר. תעשו הסכמים עם קופות החולים ותחסכו מיליונים. טיפולי שיניים זה לא תחזוקה של F16, אפשר לעשות את זה מחוץ לצבא.
ד"ר שן | 28.10.13
55.
צה"ל כמו כל מקום עבודה טוב, נותן הטבות לעובדים שלו, בזכות ולא בחסד !
צה"ל כמו כל מקום עבודה טוב, שרוצה למשוך כ"א איכותי, נותן הטבות , שכר ותנאי שירות לעובדים \ חיילי הקבע שלו, בזכות ולא בחסד !! כול הכבוד לצה"ל. כותרת המאמר בעלת נטיה שלילית, מכוערת ומיותרת... בושה לכתבי ועורכי האתר.
די לכותרות וכתבות משמיצות | 28.10.13
54.
אין ספק, יש כאן מישהו שגוזר קופון יפה ושמן מהתעשייה הזו
יש מערכת גדולה, עם משכורות יפות עם ספקים שחיים יפה מאוד מזה, עם קצינים שיודעים לקדם את אנשי שלומם והכל על חשבון הציבור. יש מספיק רופאי שיניים בחוץ שיכולים לספק את השירות הזה באחריות ובמקצועיות רבה. אבל .... למה לבטל את הג'ובים היפים האלה ?? ..... ואני לתומי חשבתי שחיל הרפואה בא לספק שירותי רפואה לצה"ל...
עמרי | 28.10.13
53.
למקור מ-9
מקור יקר - אולי תרצה להתחלף איתי? תתחיל לעבוד במקורות כעובד יומי למשך חצי שנה, ותתפלל שיאריכו לך את התעסוקה בעוד חצי, ואז תתפלל שתקבל אופציה לעבור להיות עובד חודשי לחצי שנה (ואת זה כמובן, מאריכים כל חצי שנה עד שנתיים כהונה) ואז... במידה וישנו תקן ובמידה והיית מספיק פוליטיקאי מול המנהל/ת הישיר שלך תקבל מינוי בניסיון לחצי שנה, ורק אז (בתקווה גדולה) תקבל מינוי קבוע.. בנוסף, חשוב כמובן לציין, שבמשך כל ה-3 שנים (אם אתה בר מזל) או 4 שנים, אתה מקבל משכורת מינימום (לא משנה אם יש לך תואר במחשבים או תואר שני במנהל עסקים).. עכשיו אתה רוצה להתחלף איתי ולקבל 50% סיבסוד על טיפולי שיניים לילדים...?
עובד מקורות | 28.10.13
52.
היכן היו כל "החכמים" ניצן נוריאל וד"ר ברזניאק ? כאשר היו בשירות פעיל סתמו את הפה וכעת התעוררו
אפשר ורצוי לדון על כל ההוצאות ולבדוק האם הן נחוצות. לא מקובל עלי שמי שנהנה. כאשר היה במערכת וסתם את פיו, וכעת הוא יוצא ומלכלך בכדי לצאת גיבור בתקשורת המתלהמת. הם בעיני פשוט מוגי-לב ופחדנים, ומן הראוי שישבו היכן שהם ופשוט ישתקו.
שלמה הלוי | 28.10.13
51.
הקלישאה של אנשי הקבע
כמי ששירת כסגן מפקד פלוגה בסדיר ובמילואים, אני יודע במדוייק כמה שבתות ולילות "נשארים" קציני ונגדי המפקדות (פעם בכמה חודשים\שנים אם בכלל ומתוגמלים בהתאם) . תפסיקו למכור לנו את הלוקשים של "מקריבים את החיים" ושאר הקלישאות ... רבים מכם לא טווחו בנשק מאז הסדיר, לא זוכרים איך נראה הבסיס אחרי 17:00, נפוחים ושמנים מבורקסים ומתהדרים בתארי "מגיני המדינה" ...במבצעים ומלחמות המילואימניקים והסדירים יוצאים לקרבות ללא ציוד כי כל רס"ר צריך נייד ,רכב ונקודות חבר בעוד אתם יושבים במשרדים הממוזגים שלכם, מלהגים על שום דבר ומחפשים חיילים ששכחו לכפתר את החולצה ... ותוציאו מהלקסיקון את המונח "משרתים בקבע", אתם לא משרתים , אתם עובדים !!, ומקבלים תגמול נאה ביותר עבור תפוקה נמוכה ביותר לרוב ... אני לא מכליל ומציין שיש לוחמים בקבע שמקריבים את שנותיהם ולעיתים חייהם, ולהם באמת מגיע את הכל .. אולם רוב אנשי הקבע (וגם לוחמים בקבע מסכימים עימי) הם עובדי משרד שעובדים הרבה פחות שעות מהעובד בשוק הפרטי .. מבטיח לכם שבשירותי במילואים נשארתי הרבה יותר שבתות ולילות ממה שקצין\נגד נשאר במשך כל "שירותו" בצריפין או בקרייה
קצין לשעבר ביחידת עילית | 28.10.13
50.
ושיא החוצפה הוא שכאשר קצינים בכירים משתחררים, יחד עם הפנסיה וההטבות השמנות
ואת מקומות העבודה האלה הם לוקחים מעובדים מקצועיים שצמחו מלמטה. המוצנחים האלה לא צריכים להיות מוצלחים בעבודתם. מי שמסדר להם את הג'וב דואג לתת להם גב. הם עסוקים מאד בלתלות תמונות של מטוסים וטנקים עם הקדשות על הקירות, לרכל על ההווי הצבאי המפואר שלהם ולנסות להכניס עוד חברים לעבודה על חשבוננו. אני חושב שחלק מהם הם אנשים מוכשרים, ויופי שעשו מה שעשו. אבל ההצנחות האלו מכעיסות אותי, הן לא מוצדקות, הן מגדילות עוד יותר את הפערים בחברה הישראלית, והן לא עושות טוב למקצועיות ולהצלחה של הגופים שמעסיקים את הפורשים. הגיע הזמן שכולם יתקוממו נגד העוולה הזו!!!
מסדרים להם ג'ובים נחשקים | 28.10.13
48.
לא יאומן צרות העין של עם ישראל. תתעוררו שטופי מוח שכמוכם.
אף אחד לא נעשה מיליונר מלהיות איש קבע (אלה אם כן הוא הולך לפוליטיקה אחרי השרות). יש כול כך הרבה שחיטות בארץ וממנה כן נעשים מיליונרים על חשבונכם אבל עליהם לא כותבים בעיתון (כי אולי אלו הבעלים של העיתון ששוטפים לכם את המוח, ובאמת מה קורה עם הריכוזיות? שום דבר, כי מתעלמים מזה וזה סיבה מספר אחת ליוקר המחיה). האם לא ברור שלא ניתן לקחת מבן אדם שחתום על חוזה (גם אם קיבוצי) לא חוקי ולא מוסרי? אם ישנו את החוזה לעובדים חדשים תקבלו דפר"ים בצה"ל (ממש כמו במשטרע). אני מכיר כמה אנשי קבע בפנסיה ותתפלאו כולם עובדים, הפנסיה שלהם לא כזו גדולה שהם יכולים לשבת בבית. ובכלל הפנסיה הזו הגיונית כי הוא יוצא לחיים האזרחיים בגיל 45, גיל קשה למציאת עבודה נורמאלית. יש כ"כ הרבה רע ושחיטות (קבלנים, קרטלים- לחם, גז, ועכשיו גם קפה- ועוד) שהם באמת גונבים אתכם ונעשים מיליונרים מכך.ולא איש שעובד.
דודו | 28.10.13
47.
ביזבוז כספי ציבור
בני משרת בסדיר בבסיס עורפי,מה שהוא עושה כל היום זה טורנירים של טניס שולחן ושש בש עם כל הקצינים של היחידה שלו,מדובר בקצינים בדרגות סגן,סרן ואף למעלה מזה,הקצינים האלה מעבירים את היום בלי לעשות כלום ופשוט מחכים לצאת לפנסיה באמצע החיים ולדפוק את הקופה הציבורית.
איציק | 28.10.13
34.
אבא שלי היה סא"ל ג'ובניק בחיל חימוש כל יום בבית
אני ואחותי קיבלנו כל אחד מלגת לימודים מלאה באוניבריסיטה ל 4 שנות לימוד לא שילמו גרוש שכר לימוד... שיא הטמטום, שבגיל 42, בשיא הקריירה שלו (הבנאדם מהנדס בוגר הטכניון), בניגוד לרצונו, שלחו אותו הביתה עם פנסיה שמנה כדי שיוכלו לקדם את הצעירים...
גידי | 28.10.13
33.
בני בקבע,יש לו 4 ילדים,רעייתו משמשת כאם ואב.האם סא"ל בצה"ל לא צריך תיגמול?
יישור שיניים זה מה שמפריע למלעיזים? מספיק עם "העליהום"" ע"ח העוסקים במלאכה, אילו בני היה עצמאי, אזי משכורתו היתה פי ארבעה לפחות, היה ישן יחד עם רעייתו בכל לילה ורואה את ילדיו בכל יום. (כמו המקטרגים למיניהם). נעשינו צרי עיין ואיבדנו יכולת להביע אהדה כלשהי .
אילנה | 28.10.13
25.
בולשיט של מידע מוטעה ופופוליסטי.
ראשית יש הטבה, כמו שבכל מקום מאורגן ומסודר יש הטבות, ולא צריך להוריד הטבות בגלל שהאווירה הכלכלית היא של השפלת עובדים והורדת עלויות כדי להעביר אותן לעובדים, כפי שקורה בכל תחום כלכלי במשק (בריאות, שירותים, חינוך). צה"ל לא השקיע שקל בהקמת מרפאות עבור ילדים. אלו מרפאות עבור חיילים ואנשי הקבע, וזאת הטבה שאפשר לדבר עליה, אבל במסגרת הזאת גם מטפלים בילדים בתחום האורתודנטיה. אורתודנטים יש בצבא בלי קשר לכך שיש או אין ילדים.
איש קבע | 28.10.13
24.
לפני כמה שנים לא היו מעיזים לדבר ככה על מי שנותן את החיים שלו למדינה.
יש בצה"ל בזבוז. כמו ליסינג מטורף של עשרות אלפי כלי רכב שעולה מאות מיליונים! יישור שיניים בהנחה שעולה מיליון וחצי שקל זו הטבה ששווה למדינה לתת לקצינים שנותנים את החיים שלכם בשביל שאתם תוכלו לישון בשקט! ולפעמים זה נראה כאילו שאתם שוכחים שאם לא היה צה"ל לא היה שום דבר אחר...
חושב לבד | 28.10.13
23.
למגיב מס' 17 ביטוח רפואי וביטוחי שיניים מקובלים כיום במשק
כדאי מאוד שתבדוק כמה שכירים מקבלים ביטוחי בריאות וביטוחי שיניים, או בהנחות גדולות מאוד או ע"ח מעסיק כחלק מתנאי העסקתם! מקובל מאוד בהייטק/ביוטק, בחברות הגדולות במשק וכמובן חברות ממשלתיות, כולם מרוויחים יותר מאיש קבע בדרגות נגד ומקצינים עד דרגי ביניים. מעבר לזה, זה אפילו רצוי לגיטימי ומוסרי שמקום העבודה ישתתף בטיפולים רפואיים של עובדיו ובני משפחותיהם כמקובל בהרבה מדינות (לא בארצות הברית כמובן)
אני | 28.10.13
21.
אתם מוזמנים
אני איש קבע ולקחתי את ילדיי לטיפול ״מסובסד״ במרפאה הצבאית. שילמתי 250 שח על כל ילד לבדיקת רופא. יש אזרח כלשהו שמשלם מחיר כזה כשהוא מטפל בילדיו בקופת חולים? חוץ מזה כל מי שמתלונן כל השכר והפנסיה מוזמן לשרת בקבע לבלות לילות לבקש אישור על כל צעד. לשמור על ישובים בחגים ולהישפט על חניה הכחול לבן. להעביר את המשפחה מצפון לדרום ולהיפך ושכל המשפחה משלמת מחיר כמובן. מישהו עומד בתור?
יעקב | 28.10.13
19.
סתם היטפלות לקטנות
מקורות? חברת חשמל? נמל חיפה, אשדוד, אילת? רכבת ישראל? הטבות מס לתאגידי ענק? חרדים שחיים על חשבון כולנו? כלכלה שחורה שמעלימה מיליארדי שקלים בשנה? פנסיות תקציביות?? תקצוב יישיבות?? מה פתאום!!!!! 300 ילדים של אנשי קבע שקיבלו יישור שיניים ב 50% הנחה (פריירים, אפילו לא בחינם או השתתפות עצמית בביטוח בריאות ע"ח המעסיק) זה מה שמפריע לנו!!!! אי אפשר להשלים עם זה. בעיני זה אפילו לא צרה קטנה, זה תקין,
שלום | 28.10.13
18.
ל 13 אבי שת אתה בטוח לא שיר בקבע ולא מכיר את התנאים
אני לא יודע בדיוק על מה אתה מדבר אבל המשכורות של נגדים בהתחשב בוותק ממש לא גבוהות, רס"ל מתחיל ב5,000 של נטו ולפעמים פחות, המשכורות הגבוהות מתחילות להתקבל בדרגות קצונה בערך מסא"ל ומעלה וגם אם משקללים תוספות סיכון ושעות עבודה לא נורמליות. אולי אלופי משנה ותא"לים מרווחים פי ארבע מהשכר הממוצע במשק אבל הם מקבילים למנהלים בכירים במשק. כל זאת מעבר לעובדה שהטבות בטיפולי בריאות מקובלות כיום בכל מקום עבודה מסודר. זו בפירוש צרות עין והתחשבנות ע"ח חלשים בהשוואה לוועדים הגדולים של החברות הממשלתיות ועוד.
נעם | 28.10.13
15.
הטבה סבירה לחלוטין
לאנשי הקבע מבנה שכר שונה מאשר בשוק החופשי. המשכורת נמוכה יותר באופן משמעותי ממשכורות דומות לשוק - בודאי לאקדמאים ואנשים שיכולים לעבוד בהי-טק. אין דרך לתמחר כמה מגיע לקצינים קרביים אבל ברור שגם הם לא באים בשביל המשכורת. קצין איש מחשבים מקבל חצי ממה שיקבל בחברה אזרחית. הדרך לפצות אותם ולגרום לכח אדם איכותי להשאר בקבע היא ההטבות, כשהגדולה מכולן היא הפנסיה המוקדמת. בלי הטבות אלה נקבל צבא שמורכב מאנשים שביצעו "התאבדות כלכלית" או שלא מסוגלים להתחרות בחוץ...
יובל | 28.10.13
13.
לא די במשכורות שמנות ותנאי פנסיה מפליגים
צריך גם הטבות בסדרי גודל שהאזרח הפשוט שמשתכר 5500 שקל לחודש יכול רק לחלום עליהם . לכל הדמגוגים והטובקיסטים בתשלום שטוענים לצרות עין >>> איש קבע מרוויח פי 4 מהאזרח הממוצע ברחוב וההטבה הזו היא רק *** אחת **** מעשרות הטבות נוספות שיש לו למעט לציין שכל ההטבות מכספי משלם המיסים שמשתכר רבע ממשכורתו של איש הקבע . חפשו את ההגיון שיש בכך אני משוכנע שלא תמצאו ...
אבי שת | 28.10.13
12.
למגיב מס' 8- שי, אולי כדאי שתלמד קצת על מה שאתה מגיב
אולי כדאי שתלמד קצת על מה שאתה מגיב אתה חי במדינה ש50% מתקציב המדינה הולך לפנסיה תקציבית, השריד מהמדיניות האולטרא סוציאליסטית במדינה שבשנת 2002 כמעט טהביא את מדינת ישראל לפשיטת רגל!!!! מעבר לזה שני שליש מתקציב מדינת ישראל עובר לאוכלוסיה בתשלומי העברה שונים דרך ביטוח לאומי!!! (כולל הפנסיה התקציבית) תתחיל לטפל בבעיה החרדית במדינה הזו ששואבת כספים מבלי לתרום לא לביטחון ולא בשוק העבודה, לבעיית הכלכלה השחורה שעולה בעשרות מיליארדים במיסים כל שנה באי גביית מיסים , בעיקר מהמגזר הערבי וכמובן הטבות המס השערוריתיות לתאגידים גדולים. תלמד קצת על מה שאתה כותב.
דוד | 28.10.13
10.
למגיב מס2 יהודה, הדמגוג הוא בפירוש אתה!
הרבה חברות גדולות מממנות הטבות שונות לעובדיה ולמשפחותיהם, רק לצרי עין יש בעיה עם הטבה סטדנדרטית לחלוטין של השתתפות בטיפולים רפואיים, אני מכיר חברות גדולות שמממנות ביטוח בריאות פרטי על חשבונן לעובדיהן, העובדים משלמים רק גילום מס, זה הרבה יותר מ 50% הנחה בטיפולי שיניים! כפי הנראה התייאשו כבר מהנסיונות לטפל באי הסדרים (בלשון עדינה) בחברת החשמל, הנמלים ועוד בעשורים האחרונים אז עברו למי שלא מאוגד בוועדים סופר חזקים ובאים בטענות לטיפולי שיניים לילדיהם!! ולא, אני לא איש קבע ולא במשפחת אנשי קבע. מעבר לטיעונים למעלה,אין לי כאמור שום בעיה ערכית עם ההטבה הזו שלפחות ניתנת למי שתורם למדינה ולא לועד שלו או לבעלי המניות שלו.
ריאליסט | 28.10.13
7.
במדינה שצרות העין מונעת תשלום שכר הגיוני, הקומבינה מלך!
לו לא היו אנשים קטנים כמו הטוקבקיסטים במאמר זה, היה ניתן לשלם משכורת ממנה ניתן לחיות (לא - זאת לא מילה גסה), במקום לחפש כל מיני שטיקים וטריקים. בחברת החשמל ובצבא (קרביים) לא מרוויחים יותר מדי. ברוב המקומות מרוויחים מעט מדי. ולו 15 משפחות היו רוצות, היה ניתן לשנות את זה עד יום שלישי הבא. אז אנא - תמצאו דרך להרגיע את עצמכם.
קחו 2 רגיעון | 28.10.13
6.
לדעתי השכן הקצין שלי קיבל שני כרטיסים חינם לפסטיגל. אין יותר שחיתות מזה
ועכשיו ברצינות - זהו? נגמרו נושאי הטיפול בקצינים עברתם לילדים שלהם? ומה אשם הילד שנולד לאב שהוא קצין והוא צריך טיפול שיניים? אני מת לדעת מי מעביר לכם את כל החומרים, בני כמה הילדים שלו ומתי פעם אחרונה הם ביקרו אצל רופא שיניים
שרלוק | 28.10.13
1.
סתם צרות עין והתעלמות מבעיות גדולות בהרבה
כל מקום עבודה גדול ומסודר מממן הטבות שונות לעובדיו, דווקא עם הנחות לטיפולים רפואיים ועוד לילדים אין לי שום בעיה. מה קרה? כבר התייאשתם לכתוב על ההטבות השערורותיות של עובדי חברת חשמל שרק מתחילות בחשמל חינם? כל זאת בחברה מפסידה שמממומנת מתשלום חובה של כל האזרחים אליה ולעיתים גם מתקציב המדינה, או הסכמי השכר השערוריתיים בנמלים ואי הסדרים?? טיפולי שיניים ב 50% הנחה, לא בחינם, ועוד לילדים של מי שמשרת את המדינה ולא את הוועד שלו או בעלי מניות... זה מה שמפריע לכם???
ריאליסט | 28.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת