אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנהל המחקר של NDS של סיסקו הולך הביתה

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
עצוב
היתה לי הזכות והכבוד לעבוד ב-NDS מ-2008 ועד תחילת השנה. המקום היה לי לבית שני וישנם רגעים רבים שלא אשכח, וישנם גם אנשים מדהימים עמיתים ומנהלים שלמדתי מהם רבות. היה ברור שבעקבות רכישת החברה על ידי סיסקו יהיו שינויים משמעותיים במבנה ואופי החברה, ופחדתי מן היום שהם יקרו. על אף המרחק של מקום וזמן, התחושות שמלוות אותי הבוקר בעקבות הפרסומים הן לא קלות. תגובה מספר 3- חברה שהיה מאוד נחמד לעבוד בה, אולי תתקבל בפעם הבאה.
עובד לשעבר | 29.10.13
6.
זה קצת צפוי...
סיסקו נתונה תחת לחץ מחברות אחות וטכנולוגיות חדשות. במשך השנה האחרונה הם החליטו להדק את החגורה ועכשיו זה מגיע ל NDS. בתכל׳ס נראה שסיסקו מעוניינת באגף הריווחי של NDS כלומר כרטיסי ההצפנה לטלוויזיה בשידורי לווין. כל שאר האגפים וחברות הבת (כדוגמת castup) הם לא רווחיות מספיק או אינם חלק מעסק הליבה שלהם. בסופו של דבר, סיסקו היא חברה ציבורית כך שהדבר היחיד שחשוב לה היא רווח למניה. מבחינתם, מנהל המחקר -אגדי ככל שיהיה- הוא נטל שלא מצדיק את העלות שלו.
אחד שלא מבין הרבה | 29.10.13
2.
זה מה שקורה כאשר חברות גדולות נמכרות למשקיעים מחוץ לישראל
כל אקזיט כזה שממלא את הבעלים ואת המדינה שמחה- בטווח הארוך (והלא רחוק לצערנו) פוגע מאוד בעובדים בישראל. זה תמיד היה כך וכל חברה שבה זה קרה כמעט (חוץ מישכר נראה לי) זה הוביל בהמשך לפיטורי ישראלים והעברת הפרוייקטים לחו"ל מטעמי יעילות.
אני | 29.10.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת