אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלונדון מתלוננים: מטוסי אל על מרעישים

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
אתן לכם דוגמה מניסיון
-לפני כחודשיים טסתי לסקנדינביה דרך לונדון, המטוס של חברת אל על מדגם 737-800 [בואינג] היה מאוד רועש ,מטונף ומאוד לא היגייני. בעת ההמראה והנחיתה תמיד בחברה האור מכובה [שזה אופייני רק לאל על] וזאת על מנת למזער את הרעש האדיר של המנועים. לעומת זאת כעבור שעתיים של התאוששות בלוטון עליתי על טיסה של חברת SAS מאותו הדגם, מחובתי לציין שהוא היה הרבה יותר נקי ומעוצב יפה, נוח וגם הרבה פחות רועש. מה שהחברה מבקשת זה מה שהיא מקבלת מהיצרן כנראה שגם לוט רוצים מטוסים זולים [מזרח אירופה...]
אריק | 07.11.13
9.
המטוסים של אל על הכי רועשים כי הם הכי ישנים שיש לחברה כלשהיא. בנוסף רשות
רשות שדות התעופה מאפשרת אל-על להמריא עד השעה 02:00 כדי להספיק להגיע ללונדון בשעה 07:00 בבוקר שעה שרק פותחים שם את שדה התעופה היתרו. בארץ לרשות שדות התעופה לא איכפת מהתושבים הגרים במסלול ההמראה בנתב"ג כ מיליון איש. היא מאפשרת לכל סוג של מטוס להמריא לאחר השעה 01:30 ולא משנה כמה רועש הוא העיקר להרוויח עוד המראה על חשבון בריאות התושבים באיזור. מדינ נורמאלית לא היתה מאפשרת המראות לאחר השעה 22:00 כמו בכל אירופה. בארץ רשות שדות התעופה משתפת פעולה בצורה מלאה עם כל דרישת המראה ולא משנה באיזו שעה מדובר.
דוד | 06.11.13
1.
הקורלציה והקוזאליות
"מחקר שפורסם בחודש שעבר ..... מצא כי באזורים שסובלים מרמות גבוהות יותר של רעש ממטוסים ישנה סבירות גבוהה יותר שהתושבים יחטפו שבץ או יחלו במחלת לב." הטעות הנפוצה ביותר של פסאודו מדענים, עיתונאים וסתם מחפשי כותרות למיניהם: הסבר אלטרנטיבי: יתכן שמי שגר באזורים כאלה מראש שייך לשכבה סוציו אקונומית לא מהגבוהות... וכן המתאם. זה כמו לומר: אם תוכלו גלידה יש סיכוי שתטבעו בים, כי מצאו קורלציה כזו..... ברור שימצאו קורלציה כזו: כי בחודשי הקיץ גם אוכלים הרבה גלידה וגם הולכים הרבה לים..... ובמילים אחרות: מתאם סטטיסטי לא בהכרח מצביע על נסיבתיות.
אילן | 06.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת