אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ה-Dislike הגדול: יש ווטסאפ, למה אני צריך פייסבוק בכלל?

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
דמגוגיה בגרוש
קשקשן שלא מבין דבר וחצי דבר! אפל מספקת משרות ותעסוקה על זה חשבת? במה היה עוסק הבחור אם לא אפל (או כל חברה אחרת המשקיעה באסיה) רמת המחיה באותם מקומות נמוכה ולכן אל תעשה השוואה כה עלובה ולא מדוייקת על רמות השכר ותגיד לי איינשטיין, מה ציפית שעובד עם 70 אחוז ייצור פגום יקבל קידום ובונוס??
Hen | 12.11.13
16.
לאלכס 5 וטיבטי9, גורביץ' צודק בזעמו על אפל במיוחד
אפל מוכרת את הגרוטאות שלה במחיר גבוה במיוחד לעומת המתחרים שלה. למרות זאת שום דבר מהעושר הזה אינו מחלחל מטה, אל אותם אומללים בתנאי עבדות כמעט, אלה שמרכיבים את הגרוטאות של התפוח הנגוס. לכן הביקורת של גורביץ' במקומה ונכונה ביותר.
אבי | 11.11.13
10.
אל תצטרפו למאגר הביומטרי - הוציאו דרכונים מהסוג הישן
בקליפורניה, כרגע, מדובר על זיהוי פנים של אנשים שנעצרו בחשד לעבירה. אצלנו, זה עלול להיות בקרוב אפשרי לזהות כל אדם ברחוב, כולל חפים מפשע, ב"זכות" המאגר הביומטרי. אל תצטרפו למאגר הביומטרי - הוציאו דרכונים מהסוג הישן. יהיה לכם דרכון תקף לעשר שנים ללא רישום למאגר הביומטרי וגם תגדילו את הסיכוי שהמאגר הביומטרי יבוטל על ידי הכנסת.
ערן | 11.11.13
9.
אפשר לחשוב שלסמסונג, LG HTC ושאר יצרני האלקטרוניקה יש פטנט אחר ליצור המוני
יוסי, המקלדת שאתה משתמש בא, מסך המחשב שאתה קורא ממנו, הנעלים שאתה נועל והבגדים שאתה לובש, רובם אם לא כולם יוצרו ביצור המוני (בסין) על ידי אנשים שמשתכרים כלום ורבע, חיים בתנאים לא תנאים וכו'. לא רוצה אפל אל תקנה. אל תקשקש על זה שאפל לא מייצרת כלום. היא "לא מייצרת בארה"ב" היה משפט יותר ראוי.
טיבטי | 11.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת