אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשביר נגד יבואני נעלי הספורט: "נוזיל את המחירים ב-30%-50%"

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
אמת אמרו וציינו קודמי
רבותי חבל על הזמן שלכם המחירים מוורטהיימר ממש יקרים ושלא יטחנו לכם את השכל זה ממש בדוק וכמו כן אותו עניין גם המשביר לצרכן יקרנים הם מציגים קולקציה ישנה ושכדאי להם זה נייק וניו באלנס וכ"ו אני אישית בדקתי ממש כך וחבל על הטירחה במשביר יש הרבה דגמים מקולקציה ישנה .
יעקב | 22.09.15
29.
לא קונה כי אתם מנסים לעשוק אותי
אם אתם מסוגלים להוריד מחירים עד 50% אז עד היום עשקתם אותנו התרוץ של כרטיס מועדון מצחיק אני קונה נעלים ברמה שנים רבות בחו"ל או באינטרנט בחצי או בשליש מחיר ועם קצת סבלנות מקבלים שתים או שלוש זוגות במחיר שלכם וברור ששם מרוויחים אבל ביושר לדוגמא המועמד לראשות העיר שהביא לאחרונה ביגוד מחו"ל ופורסם בעיתון אדם חכם
ברוך | 12.11.13
27.
בלוף מתנשא ללא הבנה- בושה למנכ"ל שאת בסיס שטחי המסחר בנה על חשבון הייבואנים.
הבנתו בתחום הנעליים הממותגות לוקה בחוסר מקצועיות והבנה. ייבוא הפרלל (מקביל) שנקנה על ידם , ממומן ע"י היבואנים הטיפשים שמאפשרים לו , מכר סחורתם ללא התחייבות קנייה ועם זכות החזרה מלאה. בזכות תנאי התשלום הניתנים לו , מממן את הייבוא הפרלל שהודיע. ייבוא הפרלל לא ניתן ביבוא סדיר ומגיע במידות לא מלאות לדגם., לכן מחיר קנייתם זול. אף פעם לא יוכל לייבא קולקצייה מלאה שתאפשר לקהל הלקוחות שלו להנות משלל דגמים. 80% רווח לייבואן? הזויי הזויי ושיקרי. אם היה קונה את הסחורה במזומן מן היבואנים היה יכול לאפשר לקהל לקוחותיו , להנות ממחיר סביר ובר תחרות. אדון מנכ"ל יקר, לעמוד על המקפצה ולהשתין על כולם . בושה. שכח לציין שמחיר שנתן 900 ש"ח , המדינה מקבלת מזה רק מע"מ 137 ש"ח. שכח לציין כמה עולה הובלה +שיחרור +מס נמל+עלות מימון+ אחריות ועוד ועוד ומשלוחים לכל סניפך על חשבון הייבואנים שמלווים אותך שנים, בלעדיהם לא היית קיים. איזה 80% רווח גולמי. תתבייש בהצהרותיך. יש לכם רשת נחמדה , שימרו עליה. "החופר בור לחברו סופו שנופל בו". בהצלחה עם השותף החדש.
מרים | 11.11.13
25.
נעליים באנגליה...
אין לי שום מניות במשביר, ובן דב ומר שביט אינם חברים שלי אבל... כל הורדת מחירים היא מבורכת, בוודאי בארצנו היקרה להחריד. באנגליה קניתי נעלי ריצה של נייק בפחות מחצי מחיר ( ! ) מאשר בארץ על אותה נעל כמובן. לא במבצע. זה היה פשוט המחיר. בלי אותיות קטנות ובלי כרטיס של "חבר" או של מועדון לקוחות. נקווה רק שיביאו דגמים נורמליים ולא עודפים או נעליים הזויות המוצאות דרכן לכל מיני חנויות. אגב, לא חייבים לקנות אסיקס או סקוני. מדדתי את שתיהן. על הפנים.
גד | 11.11.13
23.
לכל הגאונים ול 6 בפרט!
תתחילו להתעדכן !מחקרים עדכניים הוכיחו שהבדיקות בחנויות כמעט חסרות תועלת וכל המרדף אחר מותג זה או אחר חסר טעם .הריצה הכי בריאה היא בכלל יחפה ,אבל מאחר ומסיבות ברורות איננו יכולים לרוץ יחפים, כל נעל סבירה ונטרלית תעשה את העבודה ואין צורך להתנהג ולהתנשא כאילו אתם אלוהי הריצה.מצידי במחיר שהמשביר ימכרו את הנעליים ,אם אכן יעמדו בהבטחה שיעסיקו גמדים אסקימוסים.
יובל | 11.11.13
21.
מ 2007 כבר לא קונה נעליים בארץ.
מחכה לדצמבר ורק אז קונה באתרים כמו : amazon onlineshoes shoes.com ועוד. בדצמבר עד שבוע ראשון לתוך ינואר המחירים בריצפה. קונה לכל המשפחה ומקבל דרך buy2usa - שם יש לי חשבון עם כתובת בניו יורק. הכל נשלח לשם - ומשלוח בתוך ארה"ב למי שלא יודע הוא בחינם - לקניות מעל 30 דולר - והם שולחים לכאן. נעליים בדרך כלל 20 דולר משלוח אוירי !!! - שליח דופק בדלת והנעליים אצלך. כמובן שצריך למדוד הדגם בארץ ולדעת בדיוק מה המספר שלך. דרך אגב קונה כך כמעט הכל ....חוץ מאוכל...
אבי | 11.11.13
14.
ל-6: אתה גזען ואידיוט
אתה מעדיף לקנות אסיקס במגה ספורט ב-900 שקל? שיהיה לך לבריאות. אני מעדיף לקנות אותה ב-400 שקל במשביר, גם אם זה אומר שאיזה ילד מחוצ׳קן לא הסביר לי קודם שזאת הנעל הכי טובה בתחום. אני לא קורא לעצמי מרטוניסט ולא נעלים, אבל עד היום ידעתי בדיוק איזה נעל אני רוצה ונאלצתי להזמין אותה מחו״ל, כי לא מתאים לי לתרום ליבואן הערס שרוצה לעשות פה 200% רווח ולחנות שעושה עוד 100%. עכשיו שיהיה לי את האלטרנטיבה לקנות פה ובזול לא איכפת לי איך יראה המוכר
 | 11.11.13
12.
לאורן היקר ושאר התגובות הממומנות - פתרון גאוני לבעיה שלך
גש לחנות מקצועית ויקרנית. מדוד נעלי ברוקס במחיר 850 שקלים כאשר מחירו של אותו דגם עולה 99 דולר באינטרנט (בדוק באייפון שלך בעודך מביט בתג המחיר). רשום לעצמך את שם הדגם והמידה וקנה באינטרנט או במשביר. זה מה שאני עשיתי. חצי שעה של מדידה חסכה לי 500 שקל. משתלם, לא?
 | 11.11.13
11.
אין קשר בין מחיר המדף למחיר בפועל בחנויות המקצועיות
בברוקס חולון ומרתוניה יש מחיר לפריירים שנע סביב ה-650 ש״ח לנעל ממוצעת ומחיר למי שחבר בקבוצת ריצה או סתם רץ בגובה של 30% לרוב בלונדיניות בחולון יקבלו גם 40% הנחה. כנ״ל גם וורטהיימר טריאתלון בהרצליה וכל השאר. חבל שהשוק הזה מתנהל כמו בזאר טורקי במקום לתת מחיר הוגן לכולם.
ליאת | 11.11.13
6.
בן דב, מה העובדות הרוסיות הזקנות שלך יודעות על נעלי ריצה?
בנעלי ריצה צריך לזהות צרכים של ספורטאי, יש טכנולוגיות בכל נעל ובולמים מסוגים שונים, צריך לזהות פלטפוס אלפוס קריסות נחיתה כל עקב או כריות כף רגל ובנוסף להיות נחמד ללקוח לתת שירות טוב.... תתרכז במה שאתה יודע - למכור ביוקר לפריירים ואל תתעסק במה שאתה לא מבין. מה גם שאתם עשיתם סקר של מחיר מדף בטוח שהסוקרים שלך לא שאלו אף מנהל כמה הנחה הם יכולים לקבל.... אז היית רואה שאין שם רווח....
אורן | 11.11.13
3.
טקטיקה לא ברורה וככל הנראה שקרית
כל מי שנכנס למשביר בקניון אבנת בפתח תקווה יודע שאגף נעלי הספורט לא מאויש על ידי מוכרנים רוב הזמן . המשביר לצרכן ימכור נעלי ספורט בחצי מחיר מתי שהפילים יתחילו לעופף בשחקים .המשביר לצרכן צריך לשנות את שמו ל * הקומבינה לעושק הצרכן * מבצעים שמסתיימים לפני שהתחילו וכאלו שאינם מבצעים כלל הם רק חלק מאסטרטגיית הנוכלות של המשביר. הלחץ של בן דב מובן שכן למשביר שטחי מסחר ענקיים בקניונים שככל הנראה אינם רווחיים מספיק . אין לי ספק שרשת המשביר לא תשרוד לאורך זמן רב ולו רק מכיוון שיש מעט מאוד סיבות לאנשים היום להיכנס אליה * 1 . יקרה 2. מבולגנת . 3. מוכרנים אנטיפטים 4. מבזים את הצרכנים במבצעי שקר וכזב ( וכולם כבר יודעים זאת ) * 5. הרבה אנשים משתכרים היום בסביבות 6500 שקל ואם משכורת כזאת לא נכנסים למשביר - למה לשים את כל היומית שלך על משהו תוצרת סין שעלה לבן דוב 10 שקל ?
אבי שת | 11.11.13
1.
הגיע הזמן, במיוחד מגה ספורט וורטהיימר, נותנים 30 אחוז לאנשי קבע..
ומי שמשלם על זה זה שאר הקונים שמשלמים מחירים מופקעים כדי לממן את כל ההנחות של חבר וקרנות שוטרים. אני מדריך כושר, קונה 3 זוגות אסיקס בשנה, הכל אמאזון ואיביי! שקל אחד אני לא שם על נעליי ספורט בחנויות בארץ!
עידן | 11.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת