אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"דירה זו לא לחמנייה, זה מקום שחיים בו"

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
לילדים שלנו אין יכולת לרכוש דירה כי במשבר העולמי של 2008 ואחריו
מקורבים ובעלי מידע,סרסורי נדלן", ספסרי נדל"ן ,תושבי חוץ ובעלי משכורות ובונוסים גבוהים רכשו דירות במחיר מציאה והפכו אותן לתרנגולות שמטילות ביצי זהב. חלק מהם כנראה לא משלם מס על רווחי הזהב וחלק משלם מס נמוך בצורה הזויה. צריך להגביר את הפיקוח והבקרה על בעלי הנכסים ועל עסקי הזהב שלהם. לדאוג שישולם מס אמת ומס צודק. אז ישתחררו לשוק עשרות אלפי דירות ויבוא לציון גואל.
אריק | 22.11.13
62.
עבדתי בחברה
דרך כח אדם אחרי ראיון עבודה בו המנכ"ל לא האמין שישראלי בן 48 יבוא בשבע בבוקר בגשם רטוב כולו לעבוד כפועל בשלוש מאות ליום. ב 3 ימים קרעו לי תצורה ושלחו אותי הביתה כי היא לא נקרעה מספיק.הייתי אמור ללמוד תחום שלוקח 3 חודשים לפחות.לא לימדו כלום רק לסחוב קורות ברזל נגעלתי מהם ומעצמי שהסכמתי להיות פראייר.לא כמו הסיני שמקבל כאילו 20 אלף ועבד לידי.
רונן | 22.11.13
59.
למגיב מספר 16 מאיפה הכסף לקנות דירה?
אני אענה לך בכנות מאיפה הכסף אז הנה : 1. עובדים בחברות ציבוריות כגון חברת חשמל,הנמלים הרכבת,עובדי מדינה רבים במיוחד במשרד הבריאות כגון רופאים ומנתחים ומנהלי מחלקות. 2.עובדי הייטק.אנחנו מדינת הייטק אל תשכח.אני גרתי באיזור שומם אבל כשבאו אנשי ההיטק הם הפריחו את השממה 3.מקצועותחופשיים כמו:מורים פרטיים,אינטלטורים קוסמטיקאיות =כולם לא משלמים מס 4.ירושות של ההרורים שלנו שעבדו כמו חמורים וחסכו בשבילנו כול אגורה 5.מפעל הפיס ועוד ועוד ועוד...... אני תקווה שזה מספיק
דני | 20.11.13
55.
ל- 16
במילה אחת - הורים. הורים ומשפחה שברו את כל חסכונותיהם כדי שהילדים יוכלו לקחת משכנתא לדירה. בגלל זה המחירים המטורפים לא יורדים והביקושים עדיין גבוהים. מה שהם לא לקחו בחשבון או לא חשבו עליו הוא העתיד - ריביות משתנות, שעבוד מוחלט לבנקים, לילדים שלהם הם לא יוכלו לעזור בדבר.
 | 20.11.13
54.
ל 16
היום בתור זוג צעיר זאת לא אמורה להיות בעיה עוד מגיל צעיר לחסוך 250 אלף בשביל לקחת משכנתא על דירה על סך 850 אלף. הבעיה היא שיש אנשים שמקבלים את חיי הבינוניות בתור עובדה, ולא שואפים ליותר, מבחינתם מקום עבודה "מסודר" כגון משרה ממשלתית או צבאית (לצורך העניין) היא דרך בטוחה. אך בפועל זה לא מספיק. כנ"ל לגבי אנשים שרוצים ללמוד, אבל לא לוקחים בחשבון כמה זמן יקח להם לשלם על כל החובות שצברו במהלך הלימודים + אין הבטחה לצאת לשוק עם משכורת מעל 15 אלף ברוטו מייד לאחר הלימודים. (לא נגד לימודים כלל, אבל זה לא בשביל כל מי שרוצה ללמוד) בקיצור, אנשים מבזבזים זמן יקר בחיים במקום לחשוב מיד איך הם הולכים לעשות יותר כסף. אני אישית בגיל 25 כבר קניתי דירה ב900 אלף, מאמין קצת אחרי גיל 30 אשתדרג שוב.
Ryu | 20.11.13
51.
חברת תדהר
בהמשך לכתבה ברצוני להוסיף כי רכשנו דירה מחברת תדהר לפני כ-6 שנים. לפני כשבועיים התפוצץ צינור מים בתוך קיר של חדר אמבטיה והמים הצטברו מתחת לאריחים . התקשרנו לחברת תדהר (למרות שחלפו כבר 6 שנים ) ומיד נשלח אלינו צוות מקצועי שטיפל ותיקן את כל הנזקים . ( מבלי לנסות להתחמק ואו לדחות אותנו ) לא מכיר הרבה חברות שהיו נוהגות ומסייעות כמו - תדהר כך אמורה לנהוג חברת בנייה- ולכן גם שמה הולך לפניה !
פיירמן | 20.11.13
50.
חייבת לפרגן לאיכות הבניה של החברה
בתור אדריכלית ומעצבת פנים מעל 13 שנים, אני חייבת לפרגן לחברה וכמובן לעומד בראשה. בכל פעם שהגעתי לאתרי הבניה השונים שלה בארץ, עבור לקוחות שונים שלי נהנתי מהעמידה בלוחות הזמנים, באיכפתיות של המהנדסים ומנהלי העבודה וביכולת ההקשבה שלהם. רמת הבניה מעל לממוצע בשוק , ורמת גימור גבוהה. פשוט תענוג.
גלית אבינועם | 20.11.13
46.
זילות החיים בישראל
מדוע רק לזוגות צעירים דירות מוזלות? ולמה רק 8 דירות? אני לא זוג צעיר וללא דירה. איך אפשר לקנות דירה במחירים כאלה? המדינה מתנערת מאחריות כלפי אזרחיה, לא מהיום. לאף אחד לא אכפת מאתנו המשלמים את מסינו כל חודש.אולי כדאי לנו להיות חרדים?הם מקבלים דירות מוזלות....
לולה | 20.11.13
44.
האיש רציני מאד. מזכיר לי את רמי לוי. הוא יגיע רחוק. מרוויח היטב ונותן גם לאחרים להרוויח
אין לאיש עין צרה או חזירית, שלצערנו יש הרבה מאד מהם במדינה הזאת. המחירים שלו מאד סבירים, ואם היו עוד 10 כמוהו, מחירי הדירות לא היו עולים כל כך. על בטוח. הוא עובד קשה(בניגוד למינוח שלו)ומצליח. כן ירבו כמותו בישראל.
ירון | 20.11.13
43.
גימיק שיווקי לחלוטין
ראשית ברצוני להודות כי התרשמתי מאוד מהשיווק האגרסיבי שמפעילה החברה אבל במחיר הנ"ל יש מספר מצומצם מאוד של דירות , רק בקומה ראשונה לא פונה לפארק אם פונה לפארק יש תוספת של 12000 שח וכל קומה 10000 ש"ח יש תוספת לחניה ומחסן והכי חשוב שאין עדיין אישורי בניה יתכן ב מרץ - יוני 2014 ... כמו כן הכל היה טוב ויפה אך גם ראש העיר התחלף בינתיים ... גימיק שיווקי יפה , עובד עד שבאים לבדוק את הדברים !
Rubi Malki | 20.11.13
42.
ל 16 ששואל מאיפה הכסף
אם נתעלם מתושבי החוץ ומהמאיון העליון אז בארץ יש כיום 2 מעמדות. מעמד אחד של עובדי מדינה ותיקים ומאוגדים שמרוויחים משכורות עתק ופנסיות נדיבות. תמצא אותם בצבא, במשרדי הממשלה, באוניברסיטאות, בחברת החשמל, בבנקים ובמקורות. מעמד שני הם שכירים צעירים ובלתי מאוגדים, ללא ביטחון תעסוקתי, ללא חסכונות, וללא עתיד. הראשונים הם אלו שקונים את הדירות. להם ולילדיהם. חוץ מאלה יש את המאיון העליון ותושבי חוץ - אבל הם בד"כ קונים וילוות יוקרתיות.
צמית ממעמד הפועלים | 20.11.13
40.
דווקא אנשים שהם ב"חבר" הם אנשים מבוססים שאין להם בעיה לקנות דירה
מי שייך לחבר, עובדי בנק ישראל, אני צבא וקבע כל מי שעובד במוסדיים אלו אנשים שיש להם קביעות ומשכורות טובה שדופקת בכל חודש להם אין בעיה לקנות דירה ממילא מה עם כל העובדים שעובדים בשוק הפרטי אלה שנאלצים מדי כמה שנים להחליף עבודות ולהיות מובטלים בין לבין אלה שגם מקבלים שכר נמוך וגם חרב הפיטורין מתנוססת כל העת מעל ראשם הם אלו שצריכים הנחות בדירות אני קוראת לכם לבוא לבנות גם בחולון דירות במיליון ש"ח במקום במיליון וחצי ש"ח יש שם הרבה שטחים פתוחים לבניה
שרי | 20.11.13
36.
888 אלף שקל - זה דווקא כן טריק
כי במחיר הזה מוכרים דירה קטנטונת של 75 מ"ר מרובע ואומרים שזה 3 חדרים. זה יותר גודל של דירת 2 - 2.5 חדרים ולא 3 חדרים. במחיר של כמעט מליון הם מוכרים דירה בגודל 96 או 98 מ"ר ואומרים שזאת דירת4 חדרים בעוד בפועל דירות 4 חדרים הן מינינום 100-104 מ"ר. בקיצור בשביל להגיע למחיר הראלי של הדירה - צריך להעלות 10-15 אחוז מהמחיר שהם מוכרים את הדירה וזה כבר לא כזה זול יחסית לאזור.
יהודית | 20.11.13
19.
אינני מכיר, אך נשמע שאיש טוב
בזמן האחרון אני חושב ברצינות על לעוף מהמדינה הנוראית שלנו. אבל אלוהים מכוון אותי להשאר. אני פתאום שם לב להרבה אנשים טובים שנמצאים פה סביבי שאפת להם, שאתה חשוב להם (לא ברמה האישית - אני לא מדבר על חברים), שרוצים לשנות. הכתבה הזו מזכירה לי מה טוב במדינה הזו. יש אנשים שרוצים לשנות, רק צריך לתת להם את האפשרות. אני מקווה שבטווח הארוך יאיר ובנט לא יאכזבו ויאפשרו למאסות האלו של האנשים לעשות פה מקום טוב יותר, בינתיים אני פה...
עידו | 20.11.13
16.
יש לי שאלה רצינית לאנשים שקונים דירות וקוראים כאן
מאיפה יש לכם כסף לקנות דירה במעל מליון שח? סליחה שאני נודניק, ומגיב באותו הסגנון לכל הכתבות הללו - אבל מעניין אותי אם באמת יש כאן בועה או שאני מהיחידים שאין להם עתודות כספיות לקנות דירה בארץ. אני לא מבין איך דירות במליון- מליון וחצי נחטפות כל כך מהר. אני גר ב"פריפריה", בקריות. שם דירת ארבעה חדרים יד שניה עלתה לפני חמש שנים 550-650 (בשכונות הטובות! בשכונות ה"סלאמס" עדיין אפשר למצוא במחירים הללו). היום מדובר על 950-850. דירות חדשות בשכונות חדשות עלו לפני חמש שנים 900 והיום מליון וחצי+ אני מדבר עם אנשים, חברים, עמיתים לעבודה ועדיין לא מצליח להבין מאיפה לכולם יש כל כך הרבה כסף. אני אשמח בכנות לתשובות לא ארסיות ומתנשאות.
אלעד | 20.11.13
15.
המלון בהרצליה כל כך ישראלי בשטח
אין שום התחשבות בסביבה, המלון נראה כאילו הוא הולך לבלוע את כל המרינה. למה לא לקחת רעיונות מאיטליה? מפורטוגל? אה שכחתי - שם לא מרשים לבנות על קו המים כאלו מגדלים גבוהים (ומי שלא מאמין לי שיגגל מרינות מפורסמות בארצות הללו). בחיים לא תראה שם בניין כזה על המים! רק בארץ הכסף קונה הכל ומכל. אין חשיבה על הסביבה ועל מה רוצים להשיג לטובת כולם ואיך יוצרים איזונים. פשוט כעור.
מבינה ענין | 20.11.13
11.
כל כך מרגש שיצאו לי דמעות. כמעט ושכחתי בגלל ההתרגשות - שאני הומלס
קראתי ונורא התרגשתי , כזה. דמעות יצאו לי בקטע שדיבר על הילדים ועל הנדנדה. אח"כ, כאשר ניגבתי את הפנים מנהר הדמעות ואחרי ששתיתי כוס תה עם נאנא ( לא עם נענע ) נזכרתי שאני הומלס עם לפטופ ואמא שלי בת ה - 82 גם כן הומלסית אך בלי לפטופ והכלב שלי בן 12 גם כן הומלס (גם הוא ללא לפטופ). תגיד מר אדוני : אני מניח שאתה לא מתנגד לכך שמשרד השיכון כבר לא יודע מה זאת בניה ציבורית להשכרה ? נכון שבניה ציבורית להשכרה זהו דבר שלא ייעשה ? נכון ? נכון ? נכון ? ברגשי כבוד דפקטור ממונה ( ט. ל. ח. ) ( מבלי לגרוע מזכויות ).
ד.מ. | 20.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת