אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קבינט הדיור אישר את תוכנית הדיור הלאומי של לפיד

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
הגדלת מצאי המגרשים ,בתוספת הכנסות למדינה
שנה פה קדושה מישום מה לא נוגעים בא,להלן המלצות לביצוע מידי ,לאפשר לחברי קיבוצים למכור דירות ,כולל יורשים להפקיע מהקיבוצים את הזכויות ולהעבירם לחבר.כמובן בתנאי שהמכירה תעשה לאחר מיבדק גרפולוגי ,כל השתחררולשוק החופשי אלפי דירות ברחבי הארץ במושבים לפצל נחלות כמובן בתנאי של של שתי יחידות ויחיד קטנה בנחלה ,כמובן שלנחלה יהיו לפחות 50 דונם. מי יצא נישכר ,מחירי הנדלן ירדו עם תוספת אלפי יחידות,המדינה תקבל מס רכישה ומיסי פיצול. אין צור בתוספת תשתיות ,הן קיימות הביצוע קצר ומידי.יהיה מעבר לכפר של משפחות צעירות מהערים הגדולות.
מהיתישבות | 18.11.13
19.
שהממשלה תסבסד לחיילים משוחררים 1,500 ש"ח שכירות בחודש, על חשבון קצבאות לחרדים שלא עובדים
הכסף יועבר ישירות למשכיר, עם סעיף בחוזה לגבי משך השכירות וגובה שכר הדירה. עדיף למשכיר שוכר אחד 5 שנים עם גב כלכלי ממשלתי. כמובן שיש לתת עדיפות להשכרה בערים שדורשות חיזוק חברתי כמו לוד ורמלה.
צביקה דורון | 18.11.13
16.
מודה הצבעתי ברוב טיפשותי ליש עתיד .
בעוד 15 שנה אהיה בן 45 שנה , מה מציע לפיד לעשות עד אז ? מר לפיד לא בעוד 15 שנים אלא בעוד 3 שנים אעמוד בקלפי ואשאל את עצמי 1. לפיד עמד בהבטחותיו ? 2. במה לפיד עדיף על שטייניץ ? 3. חשוב מכל האם בתקופת כהונתו של לפיד השתפר מצבי או הורע מצבי ? על מעמד הביניים "עובדים" פעם אחת . מצביעי לפיד הם לא ממורמרי מפאי שיצביעו שוב ושוב לנתניהו שמכניס להם .
מזכיר המדינה | 18.11.13
12.
דיור בר שגה
רק הפינוי בינוי במרכזי הערים יפתור בזמן הקצר את מצוקת הדיור. הצפת השוק בדירות באזורי הביקוש כמו חולון לדוגמה יבטיח היצע שיתמודד עם הביקוש. רק פינוי בינוי בשכונת ג'סי כהן לבדה יאפשר תוספת של למעלה מ - 10,000 דירות חדשות באזור לא יקר יחסית אך נמצא ממש בצומת מרכזית בין 3 ערים. בחולון לבד פוטנציאל ל - 40,000 דירות באמצעות הפינוי בינוי באופן מידי. הבעיה שאף גוף ממשלתי אינו מוכן להתמודד מול ראש העיר שמתגרה בסכנת רעידת האדמה ולועג לכל תרחיש אפשרי.
רוטמן מאיר | 18.11.13
10.
כמה חבל שהתוכנית לא תצא לפועל ואם כן אז המחירים יהיו גבוהים
הרי כולם יודעים שהמדינה רק מחפשת מאיפה לקחת מאיתנו,נראה למישהו הגיוני שהיא תתן לנו משהו בזול,אני לא מאמין שוב יוצאים בסיסמאות על תוכנית שאמורה לצאת לפועל בעוד 10 שנים במקרה הטוב ושוב כולנו יודעים שהרבה מים יזרמו בנהר ועד אז יתחלפו להם עוד כמה שרי אוצר ושרים אחרים ומי יודע מה יהיה עד אז ייתכן ומחירי הדירות יעלו כך שהמחיר שיציעו לנו יהיה כזה שלא נוכל לעמוד בו בכל מקרה הפולטיקאים שלנו אוהבים לצאת בהכרזות שהם יודעים שאין להם כיסוי רק מה,זה בעוד 10 שנים ,אז מה אכפת להם לומר מישהו זוכר בהצהרות שיצאו לפני כ 10-12 שנה על הרכבת הקלה בת"א,אז אמרו תירוצים תמיד יש ותמיד יהיו........
gabi | 18.11.13
8.
פרץ תוקע מקלות בגלגלים !!! תן לבנות ובעיקר צריך בשולי הערים !!!
די ! מספיק עם כל התשומיסטי'ם !!! כל פעם שמגיע משהו טוב מגיעים ההורסים !!! אתה גר בארמון וצוחק על הציבור האומלל שגר בקרואנים עם גשם דולף ליד ההורים !!! החוצה מהכנסת !!! במדינת ישראל עוזרים - לא מפריעים !!!
פרץ הביתה ! | 18.11.13
6.
בוא נראה : אמרו שצריך 60000- 40000 לשנה כדי לספק היצע ולשמור על מחירים סבירים
ופה מדברים על 15000 בשנה בערך - גידול בעשור הבא עד 700,000 צעירים ומשפחות שיצטרכו דיור .....כמה עלייה במחיר זה רומז : .....הרבה !!!! להמשיך לקנות דירות להשקעה ! כלום לא הולך להשתנות. אולי אפילו יהפוך יותר גרוע.
אבי | 18.11.13
4.
חזרנו לימי הקומוניזם העליזים - התכנית מכה קשה לדמוקרטיה
תחת המעטה של היסטרית הדיור החליט קבינט הדיור החלטה אנטי דמוקרטית, ריכוזית כביכול לטובת הציבור. הקמת גוף שהוא בעצם מעל לחוק (תכניות מתאר הם חוק ,בעלות על קרקע היא בשם החוק) שתחליט ותבצע ולא ניתן יהיה לערער על החלטותיה (כן כמו שאמר אורוול כל החיות שוות החזירים שווים יותר) וגם הועדה תוכל לתפוס את הקרקע ולקחת אותה מבעליה אם הם לא יסכימו לתכנית . פשוט בושה וחרפה. אבל זאת הפוליטיקה החדשה של לפיד וחבריו
דרור גרשון | 18.11.13
3.
עבודה יפה חבל שהיא אינה אמינה
רדו לעם הפשוט תראו את המצוקה...תראו איך אתם בעצמכם גורמים לאנשים לשבת בבית ולהיות נתמכי ביטוח לאומי הבטחת הכנסה אחרת אתם לא מקבלים דיור ציבורי. למה אתם לא מספרים שאתם עוןמדיםפ על כך שלא יקבלו קשיי היום את מה שמגיע להם? למה אתם לא מאשרים בוועדות חריגים למשפחות במצוקה עזרה בסיוע בשכ"ד. איך אתם מורחים את הציבור. מחפשים לספר סיפורים.
אילנה | 18.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת