אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחוץ לקופסה: הקונסולות לא יכולות להחליף את מחשב הגיימרים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
ל-10
קניתי מחשב לפני 5 שנים ב 3500 ₪. במשך 3 שנים לפחות יכולתי לשחק בכל משחק באיכות מקסימלית, שהייתה פי 2-3 יותר טובה מהקונסולות. בשנתיים אחרונות יצאו כמה משחקים עם דרישות ממש גבוהות ועדיין אני יכול לשחק בהם באיכות בינונית-גבוהה אם להוריד כמה פיצ'רים שדורשים טכנולוגיות חדשות, וזה עדיין פי 2-3 יותר איכותי מהקונסולות. עכשיו בו נוסיף לזה מלא משחקים שאי אפשר לשחק אותם בקונסולות, כמו סטרטגיות, משחקי אונליין רב-משתמשים וכד' ונוסיף גם שברוב משחקי יריות השליטה עם עכבר מדוייקת ומהירה יותר ונוסיף גם שחוץ מהמשחקים המחשב הוא גם תחנת עבודה חזקה ולבסוף גם שבהשקעה של 250-300 דולר, עבור כרטיס מסך חדש ותוספת זיכרון, המחשב שלי עוד הפעם יהיה חזק יותר מהקונסולות החדשות שלא הולכות להשתדרג עוד הרבה מאוד שנים. יום טוב.
 | 25.11.13
10.
תומכי הפיסי צודקים בכלליות, אבל, ויש אבל גדול:
כשאתה קונה קונסולה אתה פשוט משחק. אתה יודע שיש לך שקט לפחות ל-5 שנים מבחינת מוכנות הציוד שלך למשחקים. אתה קונה (או מוריד) משחק ומשחק. כשאתה משחק בפיסי כל משחק שיוצא אתה ישר רץ לאתר שלו לבדוק את הדרישות מינימום/מקסימום ולא מפסיק לפנטז על כרטיס מסך כזה או אחר. תמיד תהיה לך את ההרגשה שעם עוד קצת כסף החוויה שלך במשחק הספציפי תהיה טובה יותר (ולא משנה אם זה תוספת זכרון דיסק SSD וכדומה) - בקונסולות אתה פשוט משחק...
מישהו | 24.11.13
6.
אכן, פעם ראשונה שהקונסולות החדשות לא רק שאינן חזקות יותר מכל מחשב
הן אפילו חלשות יותר מרוב המחשבים שנבנו למשחקים. אני משער שימכרו את הקונסולות האלו בישראל ב-4000 ש"ח, ובמחיר הזה אפשר לארגן מחשב משחקים מעולה (והיתרון על קונסולה הוא שאפשר גם לשדרג את המחשב הזה אח"כ, בקלות). ב-4000 ש"ח אפשר לארגן מחשב עם מעבד בעל 6 ליבות, 8 ג'יגה זיכרון, SSD של 256 ג'יגה, וכרטיס מסך שמריץ מעולה את באטלפילד 3, ומריץ יפה את באטלפילד 4 - אם מישהו מתעקש לרכוש את המשחק הגרוע הזה (ואגב, ב- 300 ש"ח תוספת, אז מקבלים כרטיס מסך שמריץ את באטלפילד 4 על ההגדרות הכי גבוהות). לגבי תגובה 1: החומרה של שתי הקונסולות היא חומרת PC לכל דבר (עשו שינויים קלים, אבל זו חומרת PC רגילה), שמבוססת על מעבד וכרטיס מסך של AMD. אתה יכול גם לקנות בקר של קונסולה שיתחבר למחשב, אם אתה כל-כך רוצה לשחק דרך בקר כזה. ונגמרה התקופה שבה התקנת משחקים על מחשב הייתה דבר מבלבל וקשה. מערכות ההפעלה היום הן כל-כך פשוטות להבנה שגם ילד בן 8 יכול להתקין משחק. ובנוסף, ואולי הכי חשוב, משחקים למחשב הם בד"כ זולים בהרבה ממשחקים לקונסולות.
.............. | 23.11.13
3.
מחשב זה מחשב... לא תחליף לכלום
לא טאבלטים לא לפטופים לא XBOX ולא פלייסטיישן ולא אייפונים לא יכולים להחליף מחשב PC רגיל... כשרוצים לעבוד באמת אז עובדים על מחשב נורמלי עם מסך 24 אינץ... זו חוויה יותר טובה מכל מכשיר שיוצא לשוק. מעבר לזה שאפשר לעשות שידרוגים למחשב... אין מה לעשות... כל מכשיר וייעודו ולמשחקים מחשב הוא מס 1!!!!! ולגרפיקה ולהורדת סרטים ומוזיקה ולפתיחה ועבודה עם מסמכים ועוד 1001 דברים...
ג'וני | 23.11.13
1.
לא מסכים..
שנים שיחקתי רק על המחשב, ואז קניתי XBOX 360, ומאז אני לא מבין איך יכלתי לשחק על המחשב. מחשב הוא מוצר גנרי שמתאים את עצמו בצורה כללית למגוון רחב של שימושים, קונסולות אלו מכונות משחקים. לא הגיוני שחוויה במכונה כללית תהיה יותר טובה מבמכונה שמתאימה את כולה רק לצרכים של השחקן. אחרי שהתרגלתי לשליטה החדשה דרך הבקר, ואללה, נראה לי פשוט מטומטם לשחק על המחשב (תלוי משחק כמובן, אבל בכלליות). בכל אופן, תקנו XBOX 360, שחקו RDR, ותבינו על מה אני מדבר.
חיפה | 23.11.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת