אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוצאות בית רה"מ בקיסריה: 114 אלף שקל על תחזוקה וניקיון ב-2012

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
דופקים את הפתגם דמוקרטיה עולה כסף ושאלפי ילדים ירעבו ללחם ...
מה שווים לאזרחי המדינה חקיקת חוקים הרצת פתגמים מפומפמים וכיוצ"ב פטנטים, כשמחד אתה רואה את בזבוז כספי הציבור הפרוע ועל שטויות של שרלה ורק כי אין מי שיבלום את זה, כשמנגד רבבות ילדים עניים מרודים ביניהם רעבים ממש, בושה .
לייבלה | 01.12.13
8.
נתניהו יודע שהסיפור הזה מאוד מסריח ולכן הוא טיפל בזה: 6000 ש"ח נרות ריחניים
התגובה עם הציטוט של אריק איינשטיין היא התגובה והאמירה הכי מחליאה שיצאה מפי פוליטיקאי ישראלי אי פעם. לצטט את איינשטיין מלפני 16 שנה בנושא שלא קשור ולא רלונטי. זה לא חדר המיטות, זה הכסף של כולנו. השימוש בציטוט הוא מחליא, מביש ומכעיס. עוד לא נגמרה השבעה. די לנתניהו!!!!
עדי | 01.12.13
7.
עתירה לחשיפת הוצאות נשאינו האהוב הם הגישו?
החלפת הדשא לקראת ביקור אובמה ב 3 מילין שח מסיבה של יום אחד ב11 מיליון שח תקציב בית הנשיא 62 מיליון שח', גידול של 42 מיליון שח' ביחס לנשיא הקודם. שיפוץ בית הנשיא שכירת בית חלופי בעשרות אלפי שח' לחודש. רשימה חלקית...
חרוצים באגודה... | 01.12.13
6.
נו באמת...
"צריכת המים השוטפת במגורי המאבטחים השוהים בבית במשך כל ימות השנה". נא להורות למאבטחים לצמצם את השימוש בג'קוזי למינימום ההכרחי! יש דברים שאפשר לקבל - הוצאות של 20,000 ₪ בשנה לסידורי פרחים במעון הרשמי - נשמע לגיטימי. אבל למה אנחנו צריכים לממן את הבריכה במעון הפרטי? ב"ה לביבי לא חסר כסף (והוא הרוויח אותו ביושר!). למה אנחנו צריכים לממן לו את ההוצאות השוטפות?
שולץ | 01.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת