אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הליכה לקיסריה: זה לא הסכום, זה המסר

155 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

155.
אחזור על זה עד שחברי הכנסת ישתכנעו
תקציב בית השרד של ראש הממשלה צריך להיות מלווה בחשב שאינו כפוף לדיירי הבית, וכל הוצאה צריכה להיות מלווה בחתימתו. . תקציב בית השרד צריך להיות מופרד מתקציב בית המשפחה של ראש הממשלה. בבית השרד יתרחשו כל האירוחים של אנשים מחו"ל, מדינאים רבי חשיבות וכד'. בבית הפרטי של משפחת ראש הממשלה לא יתרחשו שום אירועים רשמיים, וממילא לא נשלם עליהם. צריך לשלם לראש הממשלה משכורת גבוה, גבוהה מאד, וממנה יתכבד וישלם את כל הוצאות ביתו. כן, אדוני, כל פינוק שתחלום עליו. הכל יהיה מותר, לא ניכנס לך לצלחת, זה לא יהיה עסקנו. אבל הכל - מ-ה-מ-ש-כ-ו-ר-ת. בשביל זה משלמים לך משכורת. כמה פשוט, ככה הוגן.
יעל זילברמן | 01.03.15
152.
בעולם שבו כל מתכנת כמעט מרויח יותר מרוה"מ, מאיזה כסף הוא אמור להחזיק את הבית שלו?
יצא שקיבלנו רוה"מ מוצלח, שעשה הרבה כסף בעסקים והרצאות וקנה אחוזה בקיסריה. עכשיו בחרנו בו לראש ממשלה, עם משכורת סמלית יחסית לאדם במעמדו (בואו נשוה רגע למנכ"ל בנק, או רופא מנהל מחלקה). מה הוא אמור לעשות - למכור את האחוזה? להפסיק להשקות את הגינה? להשתמש בחסכונות? או אולי לקבל שוחד? האם עדיף ראש ממשלה שלא יודע מה זה עסקים? ושאף אחד לא מזמין להרצאות? "כמו שהיה פעם"? חבר'ה, העולם השתנה, מה שהיה פעם כבר לא עובד!
גיל | 03.12.13
147.
האזרחים מתקדמים העולם מתקדם הממשלה והכנסת נשארים מאחור !
די כבר עם הרפורמות האלו שנקבעו מקום המדינה הגיע הזמן לעשות התאמה לימים של היום ולעשות סדר ראש הממשלה מקבל משכורת עבור עבודתו רכב, נייד, טלפון ונסיעות לחו"ל הן ההטבות היחידות שהוא צריך לקבל במסגרת התקציב כל דבר מעבר שחשקה נפשו שישלם מכספו הוא לא המלכה אליזבת ואנחנו לא אנגליה קדימה לצאת מהסרט כבר ומהר !
חני | 02.12.13
145.
יש כאן 140 תגובות ,אבל בעצם אלה רק 14 טוקבקים זבי חוטם שחוזרי על עצמם 10 פעמים בכינויים שונים
אבל אל תשכחו גולשים יקרים... במדינה כאן יש עוד 7 מליון אזרחים שמתוכם לפחות 5 מליון שפויים שחושבים אחרת ותומכים בראש ממשלתנו המנצח ופורץ דרך אל ליבותיהם החמים והאוהדים של אלפי מנהיגים במדינות העולם החופשי...וכל זאת למען בטחונו ולטובת רווחתו של עם ישראל ואזרחי המדינה ...כולל זבי החוטם הנ"ל
מ.א.ב.א. | 02.12.13
140.
שרהל"ה וביבי
אינני מבינה מה הקיטורים האלה? לצערי הרב במשך כל הקדנציות של ראש הממשלה - נתניהו -נוכחנו לדעת מיהי הגב' המנהלת לנו את החיים, לפי ההתנהלות שלה היא נולדה כדי שנשרת אותה כמו באגדות, ואכן אנו- העם הפשוט- משרת אותה בנאמנות רבה. אנו מקטרים וממשיכים. בכסף שהיא מבזבזת על נירות רחניים , פרחים, מים ומותרות אחרות היו יכולים להאכיל מאות של ילדים רעבים , אך לא- הממשלה מרעיבה ילדים וקשישים כדי לספק את גחמנותה של גברת . ראוי שכל מי שאיכפת לו באמת יתאחד ושנשים קץ לפראזה הזאת.
חנה הירש  | 02.12.13
132.
כמה נכונה הכתבה, וכמה שאנחנו לא מפנימים ומגיע לנו שדורכים עלינו
הכתבה ממש קולעת בול למה שאני חושבת, אך בין מה שכתוב ואומרים וכותבים יש פער עצום, אזרחים שבקושי מסיימים את החודש, לא יכולים לקנות דירות, מה עושים שמגיע הבחירות מצביעים למלך ביבי ולאשתו המלכה שרה. האם האזרחים במדינה שלנו כל כך מטומטמים, כנראה שכן, שאם לא כן, למרות שהמשפט הידוע אין משהו אחר אולי נכון, להחליף אולי למשהו פחות טוב, אך משהו שהוא צנוע, נעים הליכות, מדבר אמת. ואותו דבר על אדון לפיד, שהבטיח הבטחות, ובכל יום ויום משקר מחדש, כי גם לפיד וגם ביבי מעולם לא חוו יום של עוני.
א | 02.12.13
131.
אוי לבושה שראש הממשלה פותח בציטוט של אריק איינשטיין
בושה וחרפה לראש הממשלה שלנו שהתגובה הרישמית שלו מתחילה בציטוט של אריק איינשטיין ז״ל בציטוט מימי מתושלח שמצדיק אותו. אין לך טיפת בושה ?? הבן אדם המייצג את ההפך הגמור ממך נפטר השבוע וכבר אתה משתמש בשמו וזיכרו כדי לנסות לקבל אמפטיה להתנהגות החזירית שלך?
שלום חנוך | 02.12.13
126.
משפחת נתניהו
אחת המשפחות חסרי לב אני מתבייש בראש הממשלה אשר חושב אך ורק לטובתו האישית .לא פלא שרקם תכניות עם ליברמן הכל כדי לזכות הממון ההוצאות של משפחתו אדם מגעיל אני סולד מההתנהגות של אשתו והוא גועל נפש .תלך כבר אתה אדם מאוס על העם ,ולכל בוחרי הליכוד אשר בוחרים בו תמשיכו לבחור בו כך תקבלו את הצינור יתר עמוק חבורה שך סתומים.
יקי | 02.12.13
122.
אכן צומצמו ההוצאות
מבדיקת הנתונים שפורסמו נמצא כי אכן צומצמו ההוצרות-הבית באחביה ישן וכמעט שאינו בשימוש{מחכה ליזם שיציע הצעה טובה והוא ימכר לנדלניסט מצליח},הוילה בקיסריה משמשת כבית סוף שבוע ובקרוב{אם ירצה השם!!}תהפוך לבית קיט לחמדנים,וצריך להגיד תודה שבית האבא הארה"ב לא נכלל כעוד אחד מבתי המשפחה{רק זה היה חסר ואז רק אלוהים יודע איזה עלויות היו נופלים עלינו}.עיקר הצמצום נובע מהעובדה שחשבון המים הוא פיגור בתשלום של כ-3 שנים ומאחר ולא הושת עליו קנס פיגורים וריבית הרי בכך קטנו ההוצאות,בנוסף בשום תקנון לא נכתב שאסור לראש הממשלה ובני ביתו להיות אספני נירות ולכן רכישתם היא במסגרת הוצאות אחזקת הבית {וביניינו מה זה כבר 6000 ש"ח לרכישת אוסף?},הפרחים הם במקום תמונות קיר{אלה יקרות עשרות מונים מפרחים},והוצאות חשמל ,נו מה חשבתם שלא יופעל מזגן בקיץ לקרור ובחורף לחימום הרי מזג האויר בירושלים הוא אויר הרים צלול {אין זיהום}ולכן מי יכול לחיות בתנאי סטרילים שכאלה?איפה נשמע כי מותר לפעמים לפתוח חלון כדי שיכנס האויר הצלול{האם בגלל שהוא צלול כיין הוא יכול לשקר מי מבני הבית?לכן באו נהייה פחות בקורתיים ונשתמש רק בדברי הבקורת של אריק אינשטיין ז"ל בראיון לעיתונאי בשנת 2011 בו העביר בגקורתו על ראש הממשלה ושר הבטחון{אז במגדלי אקירוב}ונתעלם מדבריו על "שתיית דמו של ראש הממשלה}משנת 1996!!אגב,מלכחי הפינכה העיורים הנוהים אחרי ביבי דוגמת ד"ר איידר זוכרים משום מה רק את 1996 ומאז לקו במחלת השיכחה ולקו בעירון בנושא הצדק הציבורי-חברתי!!!!
חיים שבקושי חי | 02.12.13
120.
למה לא בודקים את מוסד הנשיאות ואת הכנסת ואת חברי הכנסת
נטפלים לביבי -יכול להיות שצריך לתקן פה ושם אבל רואים שזו התקפה מאורגנת של התשקורת שזה מה שמעסיק אותה היא כל הזמן מחפשת את ליטרת הבשר נוטף הדם של ביבי ומשפחתו וברגע שהיא מוצאת אותו היא מסתערת עליה בכל הכוח ..אני לא קונה את המתקפה העונתית על ביבי ומשפחתו....
אלי | 02.12.13
119.
אפילו אובמה משלם על הוצאותיו האישיות
רק כאן בישראל קבעו שצריך לממן את רה"מ יש לי רק כמה הערות 1. אלו שמגוננים עליו ונותנים דוגמאות כמו פרס עליכם להבין שאי אפשר להצדיק עיוות ע"י מתן דוגמא של עיוות אחר זה ילדותי וגם בכייני 2. אם כבר לממן הוצאות אחזקה של בית פרטי אז צריך לקבוע שזה יחול על דירה ממוצעת בישראל בשווי של נניח 1.3 מיליון ש"ח, למה צריך לממן בית ששווה עשרות מיליוני ש"ח? 3. זו לא פעם ראשונה שמאשימים את רה"מ הספציפי הזה בנהנתנות היתה את פרשת עמדי והסיגרים והטיסות לחו"ל ועוד כהנה וכהנה וזה מוכיח שאין עשן בלי אש-האיש נהנתן ולא רואה אף אחד במדינה הזו לא ממטר ולא מסנטימטר, אין בו שום חמלה וחוש ביקורת עצמי כל הזמן טוען שמחפשים אותו 4. הוצאות בית רה"מ עלו בעשרות ואף במאות אחוזים בסעיפים מסויימים מאז שנתניהו נכנס לכהונתו כך שמי שאומר שגם לראשי ממשלה אחרים מימנו הוצאות לא יודע על מה הוא מדבר
דני הצהוב | 02.12.13
118.
המסר הזה הוא שהמסים שהאזרחים משלמים הם הפקר!!!!!!!!!!!!!
ממש מדינת עולם שלישי. היכן נשמע כדבר הזה במדינה "מערבית" שכך עובדים על האזרחים, גונבים אותנו והגיע הזמן לצאת לרחובות. די עם ההפקרות הזו. אין כסף לחינוך ולא לבריאות אבל יש גם יש לנרות ריחניים. זו ממש יריקה לפנים שלנו. מי שמרשה לעצמו לבזבז מים בשמונים אלף שקל על חשבון הציבור לא ראוי לעמוד בראש המדינה.
 | 02.12.13
104.
אני רק שאלה: כולם יודעים שביבי ושרה עושים בכספי הציבור כבשלהם, ומצפצפים על כולנו
ראש הממשלה לענייני איראן, שמבודד את ישראל מכל העולם, ואשתו החזירה הנהנתנית הפכו זה מכבר לשליטים הבלתי מעורערים של מדינת ישראל. כבר ברור שלעולם לא יבחר מישהו אחר זולת ביביהו לראשות הליכוד. כבר ברור שביום פקודה, אותם אלו שמגרדים בקושי את הכסף למשכנתא ולאוכל לילדים, יצביעו שוב לביבי. אז כל עוד הציבור מטומטם , הציבור גם ימשיך לשלם, ובקרוב גם המלחמה (עם איראן כמובן).
אז איך זה שהם  | 02.12.13
103.
הכל עניין של מידתיות
אני מניח שאם נבדוק כמה כסף עולה לגרמניה הבית של הקנצלרית או לשוודיה הבית של המלך או להולנד הבית של המלכה, נראה שהם מממנים להם מקופת המדינה כמו שקורה בארץ. אני מניח שלא היינו רוצים שנבחרי הציבור יחיו באוהלים. וכאן נכנס נושא של המידתיות וכמותיות שהמדינה צריכה לממן לנבחר ציבור. כשראש הממשלה טס טיסה של 4 שעות ובונים לו במטוס חדר עם מיטה, זה נקרא שחיתות. כשראש הממשלה בבית שהוא מבקר בו רק לסופי שבוע מקבל חשבון של פי 30 מהממוצע הארצי כי כנראה שמחליפים את המים בבריכה כל יום, זה נקרא שחיתות. לעומת זאת יש הרבה מהדברים שכן מגיע לנבחר ציבור. כמו שנאמר הכל "במידה".
אלי | 02.12.13
100.
בזבוז הראוותני של האנשים במדרגה העליונה ויותר על חשבוננו!!!
אנו עם שתמי תומן את ראושו באדמה.. תעשו משהו ותיזרקו לכל הרוחות את הבזבזנים הנ:ל.. ראש הממשלה ובת זוגו היותר בזבזנית.. על חשבוננו !! דם יזע ודמעות... עד שהמשכורת העלובה שלנו מגיע...ו אנו מחשבים כל שקל ושקל להוצאות אך ה.....מי לא מחשב שקל ושקל שלנו העם ,,, האם יש מישהו שיגיד להם להחזיר את הכסף שלנו<?????????????? תודה TB
TB | 02.12.13
93.
לאיזה ראש ממשלה קודם היו שני בתים??
ולמה המדינה צריכה להחזיק בתים פרטיים? השתגענו?? מצידי שיהיו לו עשרה נכסים פרטיים ואף כפליים, אבל הם נקנו על ידיו ובכל הכבוד שישלם עבור אחזקתם. לשם מה יש לו משכורת? הוא מקבל מעון רישמי שכל עלויותיו מכוסות ומממומנות על ידי הציבור, רכב שרד, נהג ושאר שירותים שאין לציבור בעיה איתם. מגיע לו. אבל זה כבר מוגזם, מכוער, עלוב וחמדני. למה צריך לממן אף באגורה אחת מעון פרטי?? קל וחומר יותר ממעון פרטי אחד. קל וחומר הוצאות שממש לא קשורות למילוי תפקידו.
 | 02.12.13
83.
מעבר לחרפה חוצפה יהירות נהנתנות וכל זה ...
זה ממיטב כספינו! זה המיסים שלנו! באיזו זכות משתמשים בכסיפנו למימון הנאות אישיות ובתים פרטיים? ? מזכיר טיקטטורות חשוכות. מה זה ? מזכיר דיקטטורות אפלות. העם בחרפת עני והמושלים עשירים כקורח! יאללה לסגור את המדינה ...שישארו החזירים...
רותי | 02.12.13
80.
צודקים מאוד ~~כנסו~~
כי כשאהוד ברק היה ראש ממשלה זה לא היה וכשפרס כעת בבית הנשיא הוא נוסע באופניים ומתקלח בחוף במי ים שהוא מביא בדלי ועוד כהנה וכהנה. רק ביבי מתנהג כמו ראש ממשלה שצריך לחיות כמו שצריך. אף אחד לפניו לא בזבז שקל למדינה. הוא הראשון שקונה פרחים ומשתמש במים מאז קום המדינה.
מיקי | 02.12.13
79.
בושה
כבר אי אפשר לומר להם תתביישו לכם, כי אין להם כל בושה, היא חושבת שהיא מרי אנטואנט והוא המלך. חיים על חשבון הציבור והציבור שותק. מדוע אף אחד לא קם ועושה משהו עד מתי ניתן לזוג הנוראי הזה לחיות על חשבון משלם המיסים בלי בושה ובעזות מצח כולל השר ארדן שאין לי מילים לתאר את התחנפותו המגעילה אליהם. הלואי ויהיה אפשר לעשות שינוי, לפתוח עיניים להולכים בעיוורון ולתת לזוג חסר הבושה הזה את מקומו הנכון. תסתכלו גם מה קורה עם העולם מבחינה פוליטית ותבינו במי בחרתם. איפה שרי הכנסת, המבקרים , היועצים ו"השומרים" על העם, היכן קולם נוכח חוצפה שכזו. נרות ריחניים? אפילו הם לא מסתירים את הסירחון.
אלה רפפורט | 02.12.13
78.
ההצבעה עבור ביבי - אמוציונאלית
אנשים שבוחרים ביבי בוחרים אבא, בוחרים במצליחן, באוהב א''י, באח שכול,ליכודניק נאמן שלעולם לא יחצה את הקווים, בוחרים במה שבוחרים הדומים להם,מפחדים ממי שיבוא במקומו והכי חשוב - בוחרים בפוליטיקאי היודע להפיק מהתקשורת את מלוא התועלת - הופעותיו בתקשורת - משכנעות וללא דופי והמשמיצים גורמים לאנשים רבים הרגשת צורך להגן עליו הן בויכוחים פוליטיים והן בקלפי... הוא נזהר לאור נסיונו הרב ממוקשים עליהם מרבים לדרוך יריביו - נכון לעכשיו נראה שביבי הוא השורד האולטימטיבי...
קצה הקרחון | 02.12.13
75.
כל כך עצוב שבא לבכות לאן הגענו במדינה הזאת האמת היא
שפשוט לא מגיע לנו שתהיה לנו מדינה אחד אוכל את השני, הפוליטיקאים בטוחים שהכסף הציבורי שייך להם ושהם הסנאט באימפריה הרומית ואנו עבדיהם. אחרי זה אנו מתפלאים שמדינות העולם שונאות אותו עם של רמאים וגנבים אני מתבייש להיות יהודי וישראלי נקודה
אנונימי | 02.12.13
71.
זה לא הנוהל זה הבן אדם אצל בן גוריון או בגין זה לא היה קורה.
מליארדרים לא מקבלים לשלם 80 אלף ש"ח לשנה עבור מים או 6 אלפים ש"ח לנרות ריח. זו תופעה חולנית של מי שמנהל את הבית ולא הנוהל. ביבי אישית אינו עוסק בכל זה ואימו יודע מה מתרחש, אבל כשהו כן ודע עם מי יש לו עסק, הוא היה צריך לגלות התענינות ולעשות סדר. או שזה גדול עליו.
צבי האשכנזי | 02.12.13
69.
גועל נפש ובחילה.
גועל נפש ובחילה. מדוע עדייןלא משנים את הנוהל? אבל תחשבו מי ישנה את הנוהל? לבקש מהם לשנות את הנוהל זה כמו לבקש מהחתול לשמור על השמנת.. כל נציגי הציבור וראש הממשלה בפרט לא יגעו בזכויותיהם לעולם. הם נהנים לנצל ולסחוט את הציבור. אין כבר ערכי צניעות וסגפנות. אין אמפתיה לציבור הכורע בנטל. אם הם היו שמים את עצמם במקומנו וחשים את תחושת הניצול והסחטנות בעצמם אולי היה שינוי. אך זה לא קשור לנוהל. לפני הנוהל צריך ערכים, צריך מבנה אישיות וצניעות ומוסר גבוה בשביל לרצות לשנות את הנוהל. כל עוד אין את זה שום דבר לא ימנע מהם להמשיך בסחטנות ובניצול של הציבור. מדוע ראש ממשלה צריך לקבל מימון מלא על הוצאות הבית הפרטי?. נוצר מצב שביבי נתניהו ומשפחתו לא משלמים כלום בחייהם רק מקבלים. אין הוצאות של מים חשמל מיסים. הכל על חשבון הציבור. גם מקבלים כסף מהציבור וגם לא משלמים כלום על הוצאותיהם האישיות. הציבור צריך פשוט להחליט שהוא מפסיק לשלם מסים. אם כל אדם ואדם במדינה הזאת יחליט שאינו משלם מיסים או מעלים מיסים, אולי משהו ישתנה. צריך לצאת בקריאה לכל האזרחים : תפסיקו לשלם מיסים, הבעיה שתמיד יהיו הפחדנים שימשיכו לציית לכללים ושום מהפכה לא תתרחש.
 | 02.12.13
67.
הפרסום על ההוצאות עוזר לרוה"מ
בניגוד להגיון הבריא, דווקא הפרסום על ההוצאות המנופחות של הזוג נתניהו גורם להתחזקות בפופלריות של בנימין נתניהו. רוה"מ נתפס ע"י חלק ניכר מתושבי המדינה כמי "שדפק את השיטה". רוב אלה החולבים את הקופה הציבורית רואים בו דמות להערצה, כמי שמנצל את המדינה בגדול, בעוד הם מנצלים בקטן וחוככים בדעתם: "לו יכלו, היו עושים כמוהו". לא פלא שהוא נבחר שוב ושוב....
אייל | 02.12.13
61.
זה אפילו לא הנוהל - זה מי שקובע את הנוהל
ובאופן מאד לא מפתיע, כמו שהדיררטוריונים קובעים מענקי פרישה למנכ"ל (כי בעוד שנתיים יבוא תורם..) גם בפוליטיקה, הכנסת והאוצר קובעים על התקציבים של נבחרי ציבור. העובדה שהאנשים עצמם - או באי כוחם- קובעים לעצמם את ההטבות היא פסולה מיסודה ! מדוע כדי להעלות/להוריד את שכר חברי הכנסת המחליטים הם חברי הכנסת עצמם?? הון ושילטון, יד רוחצת יד... בצמרת החגיגה נמשכת בעוד בתחתית מפטרים עובדים המרוויחים שכר מינימום "כדי לצמצם עליות" הבושה נעלמה.
דנה | 02.12.13
60.
לא סובל אותו, אבל לא מסכים
המדינה אמורה להעמיד לראש הממשלה בית. בית ייצוגי שעומד בסטנדרטים מסוימים. ככה זה בכל מדינה. לראש הממשלה שלנו, שמדיניותו לא מתאימה להשקפת עולמי, מגיע או בית ייצוגי או לכל הפחות תחזוקת ביתו בסטנדרד מסוים. לא יודע למה אבל לא נראה לי שהוא בוחר את גנן ולא הוא משלם לו X אלפי שקלים בחודש או בשנה. כנ"ל לגבי הפרחים, או האבטחה או המיזוג. אני לא בטוח שבבית הזה עושים אמבטיות של אלפי ליטרים של מים בכוונה תחילה כי שם מתגוררים מלאכים. אולי יש מאכרים? אולי. קשה לי להאמין שראש הממשלה ואשתו בחרו איזו מכבסה תכבס את הסדינים שלהם, או המגבות. אין לי מושג כיצד בוחרים מי מגהץ את חולצותיו אבל בחישוב פשוט אם אני משלם 7 ש"ח לחולצה - 2-3 כאלה בחודש אזי שברור שראש הממשלה ואישתו מגהצים לפחות 40. אז, מה הקטע? ואני לא מדבר על מפות שולחן או וילונות. לגבי הנרות: אין לי ספק שמישהו עשה כאן העברה תקציבית בין 2 סעיפים כי לא ברור כמה נרות ריחניים אפשר לרכוש ב- 6000 ש"ח. משום מה לא נראה לי שהקטע של הזוג נתניהו הוא לעשות את זה מוקפים בנרות או, נוהגים להביא שי למארחים בצורת נר בצבע כחול לבן אבל כן ברור לי שבבית ראש הממשלה כאשר מגיעים ראשי מדינה אז מדליקים כמה נרות לספק אווירה. אם ראש הממשלה לא שותה כ"כ הרבה יין, יש ספק שהוא מביא אותו מתנה ולא בונה לעצמו מרתף יינות מתקציב המדינה. לא נראה לי שזה הקטע שלו הרי כל אחד יכול להיכנס ולראות מה יש שם וצריך להיות היפר אידיוט כדי ליפול על כזו שטות. אפשר לחקור בצורה מכובדת ואם יש אי-סדרים, יש מקום לקבוע כללים מנחים של מה מותר ומה אסור בכל זאת יש לי תחושה שיש כאן התנפלות מוגזמת.
RONIAL | 02.12.13
53.
איפה לכל הרוחות האופוזיציה?
ונשאלת עוד שאלה: איפה לכל הרוחות האופוזיציה? האם יש דבר כזה? איך יתכן שראש הממשלה ממלא את הברכיה בסכום שיכול להחזיק משפחה, למשך שנה שלמה, ואף אחד לא פוצה פה ולא מצפצף? הייתי מצפה ממר הרצוג שיקום ויגיש הצעת אי אמון! ועכשיו...אחרת ניתן יהיה להבין שגם הרצוג שוחה בבריכה הזו...
רמי | 02.12.13
48.
קשקוש וצרות עין
אני יזם בעל משפחה ו-3 ילדים שקורס תחת הנטל הכלכלי שלא מצביע נתניהו אבל אם משווים את רמת החיים של נתניהו לראשי מדינות אחרים או לכבוד הנשיא הקונצנזוס פרס, הוא חי ברמה סבירה ואין שום סיבה שיחיה בצניעות כראש הממשלה שלנו. יש פה תעמולה ורדיפה פוליטית ואישית גרידה. סבבה. מגיע לו אפילו קצת מה שעושים לו, אבל לפחות בואו נקרא לילד בשמו.
זה מה שזה | 02.12.13
36.
אכן, אנא שנו את הנוהל!
הציבור לא אמור לממן את הבתים הפרטיים של ראש הממשלה, ולא של נשיא המדינה אם יש לו בתים או דירות פרטיות. לציבור הולכת ונעלמת ההכנסה הפרטית, כי אין עבודה בישראל. ראש ממשלת ישראל נבחר כדי להגן על האינטרסים של ישראל אבל חוץ מלהגן עליהם כלפי חוץ הוא לא עושה דבר בשביל העם שלו מבפנים. סוחטים מאיתנו כספי מיסים עלות מוצרי המזון בלתי אפשרית ועכשיו גם יש אין ספור מפוטרים .
שג | 02.12.13
17.
זכותנו לדעת איפה הכסף
הציבור רוצה לדעת לאן הולכים כספי המיסים במדוייק,אנו רוצים שקיפות מלאה. כי אם בונים בשטחים מכספי המיסים ולא במרכז אז זכותנו לדעת. אני לא בחרתי בביבי וגם לא ביאיר ואלו לא נבחרים שהייתי רוצה בכלל אך הרוב קובע . הכתרנו לנו מלך ומלכה שבכלל לא מבינים מה רוצים מהם,הגיע הזמן שהם יתחילו לשלם את החשבונות שלהם.
עינת | 02.12.13
15.
הכל נכון אבל מה זה משנה הרי גם בבחירות הבאות נבחר בדיוק באותם אנשים
רק אנחנו יכולים להשפיע. ככו לדוגמא את יחימוביץ, אינני תומך בה ואולי לא מסכים עימה אבל בטוח שההוצאות שלה היו עשירית מהמוצג כאן. אבל עד הבחירות נשכח הכל וראשה הממשלה ידאג להזכיר את איראן שוב וגלגל חוזר לו.
קובי | 02.12.13
14.
אני בהחלט מצפה מראש הממשלה להיות עני
אם רה"מ אמור לייצג את העם, ולדבריך לעולם לא יצליח לעשות זאת מארמון הפאר שלו בקיסריה, לא כדאי שיחיה כמו רוב העם? מדוע שלא ירוויח שכר ממוצע במשק (או שאולי בעצם שכר חציוני, כמו רוב האזרחים במדינה), עם תנאים סוציאליים ממוצעים גם כן? הרי לדבריו זה סכום שמספיק לאדם על מנת שיחיה חיים מכובדים. ההנחה הזאת שמגיע לו יותר מתוקף תפקידו מצדיקה את העובדה שהוא חי חיי אריסטוקרט, על חשבון הציבור ומנותק מהציבור.
חוסה מוחיקה | 02.12.13
12.
ככה בשקט האוצר מבקש להעביר לתקציב בית הנשיא עוד 3.3 מיליון שח'
זה לא שהנשיא מבקש, זה האוצר מעוניין לשפוך עליו הרים של כסף רק התוספת לבית הנשיא היא מעל תקציב בית ראש הממשלה לשנה שלמה! תקציב בית הנשיא ל2013 עומד על מעל 58.5 מיליון שח' ועוד לא כללנו תוספת של עשרות אלפי שח' לתקציב הנשיא לשעבר נבון. למה 2.7 מיליון שח' לא מספיק לו?
רק לפיירס מותר | 02.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת