אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם צואה תוכיח את האבולוציה?

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כדי לקבל מוטציות צריך זרז קיצוני
לא לתת להם את הסביבה הנוחה אלא לתת להם סביבה קיצונית שתהרוג את הרוב ורק מעט ישרדו ...אפשר גם לכוון לאיזה כיוון...עמידות לאקונומיקה לדוגמה. שפעות עושות את זה דרך אגב כל הזמן . הוכחה לאבולוציה ? טקסונומיה...קירבת שארות גנטית בין כל בעלי החיים על כדור הארץ החל מהקירבה לילדים שלך מול ילדים זרים. זה מוטבע בכל חיה עובר בכל דור וניתן לבדיקה בכל רגע 100 אחוז.
שגיא | 02.02.20
6.
לידיעתכם
הבריאה היא בריאה ואין על כך ויכוח. מי שחושב אחרת שיעבור הלאה. אבולוציה בתוך המין מוכרת בתורה. ישנם שינויים בתוך כל מין בין מתוך מוטציות מקריות ובין מתוך צורך טבעי. מאידך שחידק יהפוך ליצור מורכב, את זה חוקרי האבולוציה לא הוכיחו (וגם לא יוכיחו) כי זה בלתי אפשרי, גם לא במליוני דורות. אבולוציה יכולה לקרות רק בכיון ההפוך וזה ירידה בהתפתחות, מאדם לקוף. על פי התורה זה קרה בזמן מגדל בבל שחלה נסיגה בחלק מהאנשים שהפכו לקופים בסופו של דבר. מכאן נולדה המסקנה המוטעית שיש אבולוציה התפתחותית מקוף לאדם. אף אחד לא העלה על דעתו שמא זו התפתחות הפוכה.
יובל | 08.12.13
5.
הכותב מציג את הבריאתנות כדיעה חשוכה ולא מדעית
הנושא מורכב יותר. כיום מדען שרוצה לקבל קביעות באוניברסיטה חייב להאמין באבולוציה, גם אם היא לא מסוגלת להסביר מכלול של תופעות. כלומר הסלקציה היא שם- ברירה לא טבעית של מדענים. מי שלא מאמין ביצירה אקראית של החיים עצמם, ושל המוח והעין ושאר המבנים המורכבים בטבע,מקוטלג כחשוך,דתי, ריאקציונר ולא מדעי. מה כל כך מדעי בלמתוח תיאוריה שהיא תקפה כנראה, במעבדה כמו בטבע, לשינוי מסוים במינים, להסבר של כל הבריאה לסוגיה, ולבריאת החיים עצמם ? מדובר בדת חדשה, שהיא דת הפסאודו מדע,שיש לה נביאים כמו דוקינס,ושמתעבת את כל מי ששואל ברצינות שאלות שאין עליהן תשובה.
אברהם | 07.12.13
2.
"לפי חישובי המדענים, בעוד מיליון שנה החיידקים הללו יתרבו בכל 20 דקות"
לא נראה לי שאפשר לעשות תחזיות כאלו... זה בערך כמו לצפות בהתפתחות של צוואר הג'יראפה (שהלך והתארך במשך מיליוני שנים עד למצבו היום) ולחזות שבעוד מיליון שנים יהיה לה צוואר באורך של קילומטר. זה באמת לא רציני.
מישהו | 05.12.13
1.
אויי באמת, אפשר לחשוב שחסרות לנו הוכחות לאבולוציה
שרק לזה חיכינו. מה החידוש הגדול כאן? הרי הבסיס לאבולוציה הוא מוטציות אקראיות שמופיעות תמיד אצל הצאצאים, אז מה ההפתעה הגדולה פה ? הרי זה הדבר האחרון שאמור להפתיע כל אדם שמבין קצת באבולוציה. ממש לא ברור מה התגלית ועל מה הרעש הגדול.
אורי | 05.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת