אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רכבת ישראל תפעיל רכבות מירושלים לתל אביב במהלך הסופ"ש; המבקר יחקור את המוכנות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
להפריט את חברת חשמל בדחיפות ולאשר תחבורה ציבורית בשבת
נמאס כבר מהכפייה הדתית, אנחנו רוב של חילונים במדינה, אין חרדים בקואליציה וזה עדיין המצב, פשוט נורא. אני ציפיתי מלפיד שיטפל ויפעל למען העניין אבל בינתיים הוא מאוד מאכזב מכיוון שהוא רק מדבר ולא מיישם כמעט כלום.
ערן | 14.12.13
9.
לחקור את התנהול ראש הממשלה ורק אותו
לא לחפש את הש.ג הדג תמיד מסריח מהראש אם נתניהו היה חמש דקות במוקד עירית ירושלים ונתן עיצות יש לחקור אותו ביסודות מדוע לא נתן הוראות יום יומיים לפני הסערה ושלא יאמר לא ידעתי או שרה אמרה שלא תהיה סערה כה רצינית, העיקר שהנרות הריחניים דולקים
חכם מימון | 13.12.13
5.
זו יכולה היתה להיות שעתה הגדולה של חברת החשמל
עשרות אם לא מאות צוותים היו צריכים לצאת ולפתור את בעיית החשמל אני כמנכ"ל החברה הייתי מביא את כל אנשי השטח אבל חברת החשמל הוכיחה עד כמה היא מונופול מסואב שאוכל כספי ציבור חברת החשמל לא אשמה שנפל עץ אבל היא כן אשמה בהיערכות שלה בשעת חירום וכולם סובלים ומשלמים את המחיר ובעוד יומיים נקרא שוב כתבה על נמל אשדוד "פני הדור כפני הכלב"
אורן כץ | 13.12.13
4.
סערה בישראל
הבדיקות ומסקנותיו של מבקר המדינה שכתובות כל שנה בספר מודפס עבה קרס , עוזרות כמו כוסות רוח למת. המדינה מנוהלת על ידי חובבנים פוליטיים בלתי מקצועיים מקורבים להון שלטון ,שתפסו עמדות כוח בצמתים רגישים וחיוניים לניהול מדינה נורמלית ובמצבי בחרום. הישראבלוף ימשיך לחגוג עם התנהגות פלילית שעלול להכות בפעם הבאה בעוצמה רבה חס וחלילה על אזרחי מדינת ישראל . ועדות חקירה כמו תמיד לא יעזרו, עד שנשנה שיטת הבחירות והממשל הפוליטי הקיים לשיטת ממשל נשיאותית, שבראש מוסדותיו עומדים אנשים מקצועיים אחראים, שיתנו את הדין בלי כל כיסוי תחת במקרה של התנהגות פלילית ובלתי אחראית. המונופולים, הבירוקראטיה המאפיה ,ההון שלטון ותשתיות רקובות ,הם האויב האמתי והסרטן המאיים על קיום המדינה.
משה | 13.12.13
3.
אין למבקר שום דבר לחקור
מה יש לחקור את חברת חשמל אם נפל עץ על הכבלים? לאיזו מסקנה בדיוק הוא יגיע? שאסור לשתול עץ בירושלים??? אין שום הגיון להעמיד תשתית שתיתן מענה לאירוע של פעם בחמישים שנה. אין שום הגיון שעירית ירושלים תעמיד צי של מפלסות שיצאו מהחניון אחת לחמישים שנה. על חשבון מה זה יבוא?? אולי פינוי זבל? שרותי רווחה? אם משעמם לאדון המבקר אולי יחקור את הביורוקרטיה הבלתי אפשרית במדינה? או אולי יחקור את הפוליטיקאים שמבטיחים ולא מקיימים? הרשימה מאוד ארוכה אבל היא ממש לא כוללת סערה.
גיל | 13.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת