אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לקראת השנה החדשה: המקומות המומלצים לחגוג את כניסתה של 2014

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
מעט אור מגרש מהחושך (דודו והחברים: לא להתייאש!)
גם אני בתחילה נמלאתי חמלה וצער ויגון על אנשי השיגעון שכותבים במזור ללא קשר למדור ומביעים אהבה ל..פתח תקווה כאילו זו ניחנה בפראות משונה או עיצוב מתקדם ונוף מ-ה-מ-ם כאילו הייתה מרכזו של עולם עם נוף ציורי וסטייל מושלם גם אני בתחילה גיחכתי קלות והגבתי ב "-" לכל התגובות עם הזמן הקול הפנימי התחלף וזיהיתי אנשים שכך חולקים ת'כאב ובמקום לייבב הם פורצים בהומור וכך בבטחה הלב מתמלא באור ומטפחים קהילה וסגנון וקאלט מה רע בזה? פשוט לא נקלט? אז החלטתי בעצמי ללא סייג מבוכה לחטוא קצת בעט בששון ושמחה ומאז קצת הוטב לי,יש להודות ולמעריצי אשגר כאן אלפי תודות ולמי שעויין סתם ומפיץ שנאה - זה כואב כדאי לתת לו במינוס שירגיע ת'מתלהב ולך הגולש היקר – סוד כמוס עשה עימי חסד ותן לי בפלוס כי מעט בשבילך – בשבילי זה יקר תודה רבה ויום נהדר!
לב שמח - עכשיו כבר יותר קל הלחץ על העין השטופה | 24.12.13
29.
מי זקוק לזיקוק, או: כמעט חשבתי לוותר
כמעט חשבתי לוותר ולא לכתוב למדור יותר משקיע מחשבה ברעיון ובחריזה במסר הנסתר, במוצר והאריזה מנסה לעודד להדליק את הניצוץ ובסוף מקבל שלילי מאיזה פוץ כן התגובות לא ממלאות אותי בתקווה למרות שאני מכניס במדור הרבה אהבה וכמעט חשבתי לוותר ולא לחרוז במדור יותר אך תגובה 24 במספר הזכירה לי שאנחנו לא גולים בניכר המדור מראה תמונות מהעולם ומתעלם בקביעות מהיושב בציון – העם ומוקיר מסיבות זיקוקים אצל האומות ולא אומר דבר על היפה שבמושבות כי אצלנו כל אחד הוא יהלום מרהיב לא זיקוק רועש שבסוף מכזיב ולכן הצעקה ולכן העלבון ולכן חזרתי לכתוב בבטחון ולצעוק קבל עם עדה ומדור אנחנו כן בשביל לחזור ולעודד ת'ציבור ולהפריח אהבה וגם להעלות על נס את אותה מושבה... שגם היא למרות פשטות אמיתית עיר משלנו אהובה וישראלית...
המשורר | 23.12.13
28.
הייתי בלונדון וברלין בראש השנה
לונדון - בשביל להגיע לתצפית טובה של זיקוקים יש לתפוס מקום ליד תמזה בערך ב16:00 לפחות - כאשר הכל שם מתמלא באנשים משטרה חוסמת גישה לתמזה ולגשרים. אנחנו עמדנו בדיוק במקום שהתמונה הנ"ל צולמה ממנו - רואים רק שליש של זיקוקים וזה חבל. ועוד דבר - אחרי שהכל נגמר ים של אנשים נוהר למטרו , אין מצב לתפוס מונית או אוטובוס, אם המלון שלכם רחוק אכלתם אותה כי חוזרים ברגל. ברלין לא אהבנו בכלל - היה קור כלבים, מיליוני אנשים , שלג שמתחיל נמס והכל נהיה מיים, דוכנים סתם חרטה, זיקוקים עלובים.
אלון | 23.12.13
21.
לכל מגיבי פ"ת
חזק ואמץ. תמשיכו עם עבודתכם הנאמנה והמצחיקה, אתם עושים לי את הסופש!! אני באמת מאמין שיום יבוא ועורכי המדור יעניקו כמה תמונות של פ"ת, או אפילו דף שלם. אל תתאישו מכל אנשי האנטי-פ"ת ותגובותיהם הרציניות,תבינו אותם, כי כשאף אחד לא תופס אותך בקצה שדה הדגן אתה ממשיך ליפול וליפול..... נ.ב לא לשכוח ללחוץ על סמן המינוס על כל תגובת פ"ת שאהבתם. :)
אליק | 21.12.13
16.
תמונות יפות, אבל מה הקשר לסילבסטר ??????
בואו נבהיר את זה: אף אחד (אבל אף אחד) בתמונות האלה לא חוגג סילבסטר. מה כן? שנה חדשה! ישראל היא המקום היחיד בעולם שבו לשנה חדשה קוראים "סילבסטר" (שמו של קדוש נוצרי שכלל אינו מוכר ברוב מדינות האולם). שזה די מצחיק, בהתחשב בעובדה שזה נעשה כדי להדגיש שזה חג של הגויים, וגויים עצמם מזמן כבר ניתקו כל קשר דתי של החג הזה, וחוגגים אותו בתור יום הכי שמח בשנה!
שפוי | 20.12.13
14.
בקיצור כל התגובות על פתח תקווה מאותו אדם מסכן..
זה כי תלאביב מה זה קולית ... לא ברור למה לרדת על אנשים שאכן גרים שם , יש כאלו שנורא רוצים לגור במקום אחר ואין להם כסף , אז שם הם גרים , זה נראה לכם יפה לצחוק וללעוג להם ? יש אנשים שבאמת (לא בצחוק) יהיו בפתח תקווה באותו ערב , לבד , ללא בת זוג , ובאמת ישבו בביתם עם דמעות של צער עמוק .. זה נראה לך סביר לצחוק עליהם ?
 | 20.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת