אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחרי שקיעת הכביש, מחלף דרור יפתח לתנועה רק בפברואר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
דייז בילדינג הלבנת הבלגן והסרת האחריות
מאות רבות של מיליונים ציבוריים ובצדק רב מופנים לביצוע תשתיות תחבורה. בשנים האחרונות הוחלט לבצע חלק ניכר בשיטת ה-DESINGN-BULT או בעיברית פשוטה אני המדינה /מישרד התחבורה/חברת נתיבי ישראל בעלי הסמכות והמשתמשים בהון הלאומי לא נושאים בשום אחריות . אנו מטילים אחריות תיכנון וביצוע על הקבלן היינו החתול שומר על החלב היינו אנו המדינה מכיוון שלנו אין אחריות כל האחריות נופלת על הקבלן . במקרה של מחלף דרור ובעזרת השם שהוריד את הגשם יום לפני פתיחת המחלף האחריות תסתכם בהרבה מליונים שתיפול על הקבלן .ראו את התגובה בשערורייתית של חברת נתיבי ישראל לארוע . באם השקעים בכביש היו גורמים חלילה לתאונה קטלנית עם נפגעים על מי היתה מוטלת האחריות . באם אחריותה של המדינה באמצעות מישרד התחבורה והחברת נתיבי ישראל לפרסם מיכרזים ולעשוק הבירוקרטיה מעיקה אזי הוי לנו לסיכום כבר אמרו חכמים '''''''' סמכות ואחריות חד המה אחרת ברדק,,,,,,.
דוד | 19.12.13
11.
בשיטה הנהוגה כאן שהכל מופרט והגופים הממשלתיים רק "מפקחים"
אנו מוצאים על כל שעל ושעל כישלונות. תיקון הכישלונות הוא תמיד על חשבון הציבור (תסמכו על עורכי הדין של הקבלן). פעם כאשר מע"צ היה גוף ביצועי הקבלנים היו מתיישרים לפיו. באו ממשלות ישראל וטענו שהקבלנים יותר זולים וכיצד הוכיחו זאת? הם ייבשו את התקציבים למע"צ הגוף נשאר עם כל עובדיו ועלותו הקבועה נשארה אותו הדבר ואז חישבו ומצאו כמה עולה 1 ק"מ של כביש. לעומת זאת נתנו את עלות הקבלנים לקטעי כביש שונים והוכיחו שהם יותר זולים. כך נשאר התפקיד של מע"צ רק לפקח, אבל מה? העובדים המקצועיים פרשו/הוצאו לפנסיה מוקדמת ומקורבים הוכנסו. גם הפיקוח הזה למעשה לא קיים. להזכיר לכולם כביש 431 עם השילוט הגרוע שלו (חצי נחמה מול הכישלון הנוכחי). ושר התחבורע? רק ימשיך להפריח אוויר חם ולהבטיח (רפורמות בנמלים, ברכבת, שמיים פתוחים וכיוצא בזה).
ליאור | 19.12.13
9.
נראה שהמרחק בין עמודי הגשר גדול מידי, רק שני עמודים לרוחחבו של דשר של עשרות מטר?
אני לא מכיר אף גשר בארץ שהמרחק בין העמודים כול כך גדול (אני מדבר על הרוחב ולא על האורך) זה לא נראה הגיוני, וכעת שהגשר כנראה לא מתוכנן טוב , צריך לבדוק שוב את חישובי העומס על העמודים
תושב האזור | 19.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת