אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה מחכה לעולם הטכנולוגיה בשנה הבאה?

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
למה מחשב לא יחליף עוד את הקונסולות
אף אחד לא קונה מחשב שולחני יותר - זהו נגמר! גיימרים קונים קונסולות. כל השאר קונים לפטופים או טאבלטים. בגלל שעבר כל כך הרבה זמן עד שהתעדכן דור הקונסולות, המחשבים עשו מיני קאמבק, אבל זה כבר הולך ונעלם - אין שום טעם להחזיק בבית עמדה נוספת, עם מסך יותר קטן מהטלויזיה שבסלון, בשביל לשחק במשחקים. לכל השאר יש לפטופ וטאבלט.
רם | 20.12.13
8.
אף מדינה נורמלית לא תכניס ביטקוין לשימוש שוטף
מדינות אוהבות לשלוט במטבעות שלהם, ולא לתת לאלגוריתם מניפולטיבי לקבוע להם משהו. כיום חישובי ההון מוצמדים לדולר, יכול להיות שבעתיד זה יוצמד לסל מטבעות, אבל אף אחד לא יסכים להצמיד את זה למניפולציה פיננסית (שבאמת מעורבים בה גורמים פליליים). יכול להיות שביטקוין לא הולך להעלם, אבל הוא ישאר מטבע שסוחרים בה בעיקר בדארקנט, מאפיה ופדופילים. הנוכלים הפשוטים והדפוקים כדוגמת מגיבים 2 ו-5 שקונים היום ביטקוין במחירי טירוף הולכים להפסיד את המכנסיים.
אליעזר | 20.12.13
6.
ביטקווין לא יתפוס אלא אם...
אלא אם מדינות יאשרו בחוק שזהו מטבע סחיר. אבל זה לא הולך לקרות כי אין אינטרס למדינות להכניס עוד מטבע שלא תלוי בכלכלה של אף אחד ולא ניתן "למדוד" את ערכו האמיתי. (ערכו לא יציב - אף אחד לא רוצה להחזיק מטבע שערכו לא יציב) יש גופים בעולם הזה אם _כל כך הרבה_(!!) כח שהביט-קווין בכלל לא מעניין אותם - אלו הגופים שיקבעו את גורלו. מצד שני, הביט קווין לא יעלם כי הוא לא שונה מכל דבר בר ערך אחר שניתן לסחור בו. כלומר, אני יכול לקנות בשוק ירקות תמורת תמונות שאני ציירתי - השאלה היא האם מישהו יחשוב שלתמונות שלי יש ערך. כנראה שיהיו כאלו שיחשבו שכן וכאלו שלא - כך יהיה גם עם הביט קווין. כנראה שתהיה קבוצה מצומצמת שתסכים לקבל ביט-קווין ואני מהמר שהקבוצה הזו תהיה יצרני משחקים דיגיטליים וגיימרים. חוץ מזה, הביט קווין לא יתפוס יותר מדי תאוצה.
ביט | 19.12.13
1.
דווקא בתחזית ל-2014 אתם הולכים לטעות בלפחות שני סעיפים
גוגל גלאס הולך להיות כשלון מהדהד, לטובת גוגל אני מקווה שהיא השקיעה בו כסף קטן ולא הימרה על המשקפיים עם כל הקופה. זה ש-1500 עיתונאים וסופר גיקים קנו את המשקפיים על מנת לדווח עליהם, לא אומר מה יהיו ההצלחות בחנויות, ולדעתי הן צפויות להכשל. הסעיף השני זה הביטקוין, מדובר בפיקציה ובהונאה שתקרוס מאוד בקרוב, סה"כ סין כבר אסרה על השימוש בו בתחומה, גם ככה ישנם הרבה מאוד גופים עברייניים המעורבים במסחר שלו, הרבה גופים עברייניים נוספים יכנסו לתחום והמטבע המזויף יאסר לשימוש כלל.
משה | 19.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת