אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המכות שבפתח: כמה נשלם בשנת 2014 לעומת 2013?

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
האזרח הקטן משלם פעמיים ויותר......
טייקון רוכש את סופר-סל בכספנו - הלוואה מקופות גמל , פנסיה , השתלמות.... כדי להחזיר את ההלוואה מעלה מחירים בסופר כך שלמעשה בכספנו הוא מעשיר את מקורביו ורוכש את החברה כמעט ללא השקעה מכספו הפרטי . הפסיד אין דבר לא צריך להחזיר חובות והפנסיה שלנו תקטן .
קובי | 29.12.13
33.
רק לחברי כנסת ו"בכירים" אפשר להצמיד את השכר למדד הא...
כל עוד השכר הממוצע במשק נשאר על כנו ולא מקבל הצמדה למדד, הכסף שאנו מרוויחים שווה פחות! אבל כמובן שזה לא מספיק לחברי הכנסת והממשלה החזירים, הם מקבלים עליית שכר אוטומטית ובאותה נשימה מייקרים לנו את הדיור,הבריאות,האוכל,החשמל ובעצם כל מוצר ושירות שאנו זקוקים לו. במצב קטסטרופלי שכזה לקחת עוד מהנטו להפרשה לפנסיה שרק דנקנר תשובה ביבי ושכמותם יודעים אם נראה או לא, פשוט מגוחך, יש אנשים שההווה מעניין אותם יותר והם לא מצליחים להתקיים גם כך אז בחייאת תשחררו...
עידו | 29.12.13
28.
הסוציאליזם ומדינת הרווחה עולה למעמד הביניים ביוקר!
תפסיקו את כל הקצבאות (שאתם יודעים לאן רובן הולכות), תפסיקו טיפולי שיניים חינם לילדים של השכנים שלכם, תפסיקו לממן לאזרחים אחרים גני ילדים, תחתכו בחצי את קצבאות האבטלה. מה שצריך להישאר בהוצאות הממשלה הן אך ורק הוצאות מינימליות והוצאות על ביטחון, כמו גם קצבאות לזקנים וניצולי שואה. כל השאר - לחתוך בחצי (ויותר מחצי). התוצאה: קיצוץ של 60% בהוצאות הממשלה > קיצוץ של 60% במיסים ובמס חברות > לאזרח נשאר יותר כסף בכיס בסוף החודש > הוא צורך יותר > הכלכלה צומחת > האזרח מרוויח.
אלעד | 29.12.13
23.
מספיק לכרוך את פיצויי הפיטורים עם הפנסיה
אתרים כלכלים וחברי כנסת כל הזמן מנסים להגיד לנו שפנסיה ופיצויי פיטרים זה ביחד (למשל בדוגמה הנ"ל מזכירים שהשכיר יפריש 6 אחוז לפנסיה, והמעסיק עוד 5.5 אחוז לפיצויים ו 6 אחוז לפנסיה). המדינה והעיתונים הכלכליים עושים הכל כדי לכפות על השכירים להשאיר את הכסף שלהם אצל הטייקונים. אבל צריך לזכור שלפיצויים מטרה אחרת. וזכותו המלאה של אדם למשוך את כספי הפיצויים שלו בלי קשר לפנסיה.
שכיר בהיי טק | 29.12.13
21.
בירושלים הארנונה היקרה ביותר בארץ, כי חצי מקבלים הנחה
בירושלים העיר הענייה ביותר בארץ, יש את מיסי הארנונה הגבוהים ביותר בארץ. מדוע? כי העירייה בראשות ניר ברקת מחלקת הנחות סיטונאיות לחרדים. הכי מצחיק שלמעלה מ 90% מקבלי הפטורים וההנחות הם אנשים שבבעלותם דירה (אף אחד לא שואל אברך מאיפה הכסף לדירה, העיקר הוא נחשב "נזקק" כדי לקבל הנחה של 90% בארנונה) החילונים והדתיים הלאומיים כמובן שותקים ומשלמים - כי מי מהם שיעיז להתנגד ישר הוצאה לפועל.
ניר ברקת נותן להם | 29.12.13
19.
בגדול אנחנו המטומטמים
כן כן . אם היינו לומדים פעם אחת מהאירופאים איך לעשות מחאה כמו שצריך הרבה דברים היו נראים חרת לגמרי. תראו את הספרדים. נכון שעוד אין לנו 50% אבטלה אצל הצעירים ,אבל ,כשנמאס להם הם לא עושים חשבון לאף אחד ומוציאים את כל המדינה לרחובות משביתים את המדינה ולא אכפת להם מכלום . פשוט נלחמים על העתיד שלהם ואלה לא ממש וועדי עובדים. תראו ביוון - המצב אצלם בקקט. מדינה ממש לפני פשיטת רגל . את מי מאשימים ? את האזרח הקטן ? שום דבר - פשוט מוציאים את כולם לרחובות ופשוט שורפים את המועדון . ואנחנו ? כמה אוהלים בת"א קצת הפגנות קצת רעש וחשבו שעם טרחטנברג תפשו את אלוהים בביצים . כשחברת חשמל מורידה שלטר, כשנמלים נסגרים זה לתפוס את אלוהים בביצים. אבל אם אנחנו אזרחים קטנים לא נעשה כמותם ונצא כל יום לרחובות נעשה יותר רעש מהוועדים הגדולים והכוחניים אז יקום ביביהו ואשתו שרהל'ה המעושה ויצחקו לנו בפנים אם זה הוצאות מופרזות וראוותנות מגעילה ( שאין לה שום אח ורע בעולם נאור ודמוקרטי ) של המשפחה הזו או - יקום ביביהו וינחיט לנו מיסים מכאן ועד טבריה . וחברים אתם יודעים מה - אנחנו נמשיך לשתוק ולתת את הלחי השנייה - כן נכון - אנחנו המטומטמים ולא אלה היושבים למעלה שמנצלים את תמימותנו ועושים בנו מה שבא להם. חברים תתעוררו .
אבי | 29.12.13
8.
"הבל הבלים... עולם כמנהגו נוהג..."
"אין חדש תחת השמש", אותה הגברת בשינוי אדרת", "לא יאומן כי יסופר", איך המשפטים הללו תמיד מקבלים תוקף מחדש. הגיע הזמן לעזוב את מוצצי הדם האלה, ולהגר לחו"ל. לכל המגיבים בשלילה, נכון לא יהיה קל, נכון אין לי ארץ אחרת, אבל הכי נכון, שם לא ימצצו לי את הדם, שם אולי אחיה יותר טוב ובלי לחצים מיותרים. בשביל הספק הזה, שווה לעזוב.
קהלת | 29.12.13
3.
שכר בכירים
השכר בינואר הולך לעלות ,לא רק לחברי כנסת אלא בעיקר למנכלים והסמנכלים במשרדי הממשלה ובכל החברות הממשלתיות!!! משום מה ניטפלים רק לשרים ולחברי הכנסת, ששכרם יהיה נמוך יותר ממנכלים במשרדי הממשלה. ואלו שאר העובדים שכרם יעלה , אם מקידום , אם מתוספת ותק ואם מהסכם קיבוצי!!!
ירון | 29.12.13
1.
יוריד מיסים-יוריד מיסים...איזה מהמיסים יוריד ? מס הכנסה או מיסים סמויים ?
כל אדם הרוכש מזון-סבון משלם מס ערך מוסף. גם מס קניה,מכס וכו'...מיליון עובדים המרוויחים שכר מינימום משלמים חצי משכורת מס למידינה ובלי אפשרות להתחכם ב"תיכנוני מס". "חברות אשראי" מריצות עצמן ...אחוז וחצי עד ארבע אחוז מסכום לתשלום ומזה "נותנות" מכירות מתחזה למתנה כשמחיר נקוב במטבע שערו לא נימסר. והרצת ציבור לשנוא בעלי חנויות פרטיות שבקושי מתפרנסים... בני אדם מתארגנים למידינה כדי לטפל במי מהם שלא יכול לטפל בעצמו. אין כל צורך במילחמות ,החזקת צבא ויצור כלי משחיט-זה משמש להחליש ציבור שלא יורידו את מי שתפס בעלות על מידינה ושיעבד אזרחים. ראה משמעות שם מיפעל המייצר נשק להפציץ את איראן - Lock Heed
אף אחד | 29.12.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת