אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נוחי דנקנר פינה את חפציו האישיים ממשרדי אי.די.בי

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
תשובה ל-3
התכוונת שניצל 10 אחוזים מהעובדים! אנשים שנאלצו לקרוע את התחת, כולל עבודה בשבתות בשכר מינימום כדי למלא את כיסיו של נוחי בממון רב. כמו שאמר כתב כלכלי על עשירים: " שירוויחו הרבה, אבל ביושר!!!". בל נשכח שנוחי לא בנה מאומה (צאו וראו איזו עשייה נפלאה יש למשפחת וורטהיימר), אלא רכש חברות מן המוכן. אז להקים הוא לא יודע, וכעת ראינו שגם לנהל הוא לא כ"כ יודע. עוד לקח - לא להתייחס לעצות אחיתופל, וכמובן - קצת צניעות לא הרגה אף פעם אף אחד!!!
דני | 06.01.14
19.
אתה דוגמא קלאסית שככל שנופלים מיותר גבוה המכה יותר חזקה
לכל מי שפניתה קיבלת כל מה שבקשתה. האמינו ביכולתך וראו בך כישרון והצלחה ולכן גם השקיעו בך. אבל מסתבר שכל אחד עושה טעויות ולפעמים הם גורליות. אני לא מכיר את ההתנהלות שלך ולכן אני גם לא יכול להביע את דעתי על מעשיך. מכל מקום איש צנוע אתה לא והציבור מכיר אותך דרך התקשורת, דבר שמעורר קנאה מיותרת ורצון ליראות אותך נופל. השליטה שלך ביותר מדי עסקים שונים לא מביאה ברכה ורצוי לעסוק בענף שההתמחות בו מפותחת ולא להתפרס ולעסוק בעסקים שאחרים אמורים להביא את הידע. אבא שלי היה אומר שלבנות את האימפריה זה לוקח הרבה זמן אבל למוטט אותה אפשר בשניה. להבא קח זאת בחשבון.
צבי האשכנזי | 06.01.14
14.
שיבלע את העלבון ויתקדם לעסקים חדשים
איש עסקים טוב,גדול או קטן,חייב להבין שאם הוא נכשל,עליו לצמצם חשיפה ונזקים בטווח המיידי.לשבת בבית קצת ולחשוב לאן הוא מתקדם. אני לא חושב שדנקנר הוא איש עסקים רע,אלא שהוא נכנס לסיטואציה בלתי אפשרית: הוא קנה כל חברה אפשרית ומצא את עצמו כגורם המשמעותי ביותר במידנה בתקופה מסויימת. מי צריך את זה בכלל? עובדה שבן משה (לדוגמא) הגיע ורכש את אי די בי מבלי להיות הכי גדול הכי חזק הכי משמעותי בשוק העסקים בארץ. אני מציע לדנקנר להתקדם ולנצל את הכסף שעוד נשאר לו לעשות עסקים חדשים ושיצליח.
נמרוד | 06.01.14
9.
ל-5 אתה טועה ומטעה .
אנשים כמוך הם עצלנים, בגלל שאין להם כוחות נפשיים להלחם ולעשות דברים גדולים שמביאים כסף, הם לא רוצים להתמודד עם כשלונם זה, ומספרים לכולנו שהם לא רוצים כסף ושיש להם הכל . אז, כן. כסף קונה מנוחה(לדוגמא,נוחי יכול לנוח עכשיו שנה במלון בקריביים בקלות רבה) כסף קונה בריאות(כבר נחקר הנושא שאנשים עשירים חיים יותר בשל טיפול רפואי טוב ) כסף קונה שלום(כי אדמה שווה כסף,ושלום תמיד מקורו באדמות בגלל דתיים כמוך ) כסף קונה חברים(עשירים נחשפים למעגל חברתי רחב הרבה יותר ממך ) כסף קונה הערכה(מי שהרוויח ביושר 5 מליארד דולר מוערך על ידי כל אינטלגנט שהוא) כסף קונה בית חם(כמו שאתה נמשך ליופי לא מרוע,נשים נמשכות לכסף לא מרוע ) בקיצור, כסף אכן קונה כמעט הכל , ואת הקשקוש של אנשים עייפים כמוך תשמור לעצמך. הדרך של אנשים שלא עושים להתמודד עם הכלום שלהם, היא לומר שהם בכלל לא צריכים. צא ולמד איך חיים עשירים בעולם,חיים מלאים חמים וטובים,הלוואי על כולנו.
עני | 06.01.14
5.
משתתף בצערו של נוחי שעזב את משרדי אידיבי איזהו עשיר?!
מר דנקנר היקר איזהו עשיר?! לפעמים נראה שכסף יכול לקנות הכל אך למעשה הוא יכול לקנות רק את מה שבשר ודם מסוגל לתת אך את הדברים החשובים באמת בחיים אי אפשר לקנות בכסף כי כסף יכול לקנות דירה אבל לא בית חם.כסף יכול לקנות נשק אבל לא שלום.כסף יכול לקנות ממתקים אבל לא חברים .כסף יכול לקנות מיטה אבל לא מנוחה. כסף יכול לקנות שעון אבל לא זמן. כסף יכול לקנות מעמד אבל לא הערכה. כסף יכול לקנות תרופות אבל לא בריאות. תמיד נזכור שהאוצר שלנו נמצא למעלה ובורא עולם מרעיף עלינו את השפע במלואו.חודש טוב ומבורך משתתף אני בצערך , אך תזכור רק דבר אחד כל ירידה הינה לצורך עליה ישנה סיבה למה הגעת לאן שהגעת ,הפקידובידך פיקדון וזהוא הזמן להחזירו זהוא זמן טוב עבורך להפסיק להילחם ולעשות חשבון נפש מה ואיך עשית ניהלת התנהגת עם עובדים שותפים משפחה ועם ישראל עד היום וזאת אתה ורק אתה יודע הרבה הצלחה בריאות ואושר
חיים | 06.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת