אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מכרז בתפר גס בבתי המשפט

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
לאחרונה התמודדתי גם אני לתפקיד במשרד המשפטים
לצערי הרב גיליתי שהמכרז היה תפור מראש למידותיו של גורם פנימי במערכת ושלאף אחד מהשמתתפים לא היה סיכוי של ממש להתקבל למשרה. כמובן שאף אחד גם לא טרח להודיע שבמכרז "מתחרה" מי שעד לא מזמן היה עובד במערכת. התפירה הייתה ברורה הן מתוצאות הבחינה והן מהשאלות המגמתיות שנשאלנו בראיון. בושה וחרפה שכך מתנהלים הדברים. ובאתר משארד המשפטים כתוב תחת "חזון המשרד" שהם אמונים על שלטון החוק והשיוויון במדינת ישראל!
צוקי מוקי | 07.01.14
7.
ואח"כ הם מתנגדים לביקורת חיצונית ולמשוב עוה"ד
ומה לנו כי נלין על התנהלות כב' השופטת בדימוס אלשייך כאשר הנהלת בתי המשפט נוקטת בדרכים העלולות להביא אנשים וגופים פרטיים שנוהגים באותו האופן אל מאחורי סורג ובריח ? על כך נאמר "והיה המשפט למשפח". כמי שהתמודד לתפקיד שיפוטי והגיע לראיון יחד עם שופטים ורשמים ותיקים אך התקבלה משהי שכלל לא הגיעה לראיון כי היא הייתה כבר במערכת וככל הנראה שיועדה לתפקיד והבאת המרואיינים הייתה ככל הנראה רק כסות לתפירת התפקיד ? לצערינו זה פשה בכל המגזרים אבל אם זה בהנהלת בתי המשפט "מה יגידו אזובי הקיר ?"
אחד | 07.01.14
5.
ומה עם כל מכרזי "העוזר המשפטי לשופט" שתפורים? - מצ"ב דוגמאות קטנות
1. מתמודדים לתפקיד נדחים בטענה שהם יותר מידי מוכשרים "over qualified". הזוי. 2. עוזרים מכהנים בתפקיד 8-10 שנים, למרות שמותר רק עד 4 שנים. 3. עוזרים מתחילים כמתמחים ונשארים עוזרים משפטים אצל אותו שופט(!) האם המכרז לאיתור עוזר במקרה זה היה מכרז סרק??? 4. ובסוף - אותם עוזרים ממונים גם להיות רשמים ושופטים, וזה לפני שבכלל דיברתי על קשרי משפחה בין שופטים ואנשים במערכת.
גוף מושחת | 07.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת