אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אסתי גינזבורג ובעלה משיבים לתביעת האב: "הוא מבקש לסחוט מאיתנו כספים, זו דרכו"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אסתי עושה רושם מאוד נשלטת וחסרת עמוד שידרה מול בעלה
אז הגיע גבר מבוגר, סחרר אותך, עשה חוזה עם אבא שלך והחליט שהוא לא עומד בחוזה ואתה מסכימה? ועוד יוצאת נגד אביך? מה זאת ההתחשבנות הזאת עכשיו של הכספים שניתנו? מי שנתן כדי לעזור- נתן מתנה ואמור היה לתת מכל הלב ולא בשביל להתחשבן אחר כך ולהוריד סכומים מחוזה. איזו תחמנות, לשכור בית, לפתות את הבת שצעירה ממנו ב 20 שנה, ועכשיו לסכסך ולגרום לבת לחשוב שזה בסדר שהוא לא עומד בחוב שלו לגבי הבית. איפה ההגיון והמחשבה העצמאית של הבחורה הזאת? יש בחורות בנות 23 עם הרבה יותר חוט שידרה, ובגרות מהילדונת הזאת. זה כאלו קייזמן ממש שולט בה.
עצוב מאוד | 19.01.14
12.
אסתי ובעלה יוצאים לטהר את שמם
לאחר שאביה הוציא דיבתם רעה. זה מהלך טבעי מאוד ומתבקש לנוכח התנהגותו של האב. הם צריכים לאחר הפרסומים הללו לשבת עם אנשים נורמלים ולא חמדני בצע וליישב את ההדורים ביניהם בדרך מכובדת, נעימה ושפויה. אם אסתי עזרה לאביה כפי שהיא מתארת גם באמצעות בעלה הדרך לפתור את הסכסוך היא רק בדרך אחת - לבקש שהבית הנחמד ימכר במחיר שפוי, והסכום יחולק חצי בחציו לאסתי ולאביה. או שאביה ישלם מחצית מסכום ערך הבית לאסתי ולבעלה ובכך יבוא פתרון. אם לאביה אין 4 מליון שקלים לתת לביתו ולבעלה שלא ייצא בראש חוצות בהצהרות מרושעות . עושה רושם שאסתי היא בת טובה לאביה, ואביה איבד את מידת הטעם הטוב והגבולות של הטעם הטוב.
שג | 19.01.14
11.
האבא מתנהג כמו איש זר ורודף בצע
תמכרו את הבית הזה תתחלקו חצי חצי ותשלחו את האבא לכל הרוחות. רחמנות על איש כזה שיש לו בת מדהימה כזו שסוף סוף הסתדרה בחיים ובמקום להיות מאושר בשבילה , לא מפסיק להציק ולקלקל איפה שרק אפשר. תבינו הוא מסכן. תתרחקו ממנו. תנו לו את המגיע לו ולכו לדרכיכם. ב ה צ ל ח ה.
ישראלים | 19.01.14
4.
נשמע כאלו הטענה העיקרית של קייזמן אינה קשורה לעיסקת הנדל"ן ולחובתו לשלם
גם אם בעבר אסתי העבירה להוריה כספים, הדבר כלל לא קשור בחובתו של קייזמן לעמוד בחוזה הנדל"ן שלקח על עצמו. מי שהתחייב לרכוש בית- שיעמוד בתשלומים שלקח על עצמו. בלי קשר לעניין המשפטי, מדהים שאסתי גינצבורג מוכנה שבעלה ישתמש בה, ביחסים שלה עם הוריה, ובכך שעזרה להם בעבר, בשביל להתחמק מתשלום חוב לאבא של אשתו. חוץ מלהטיל רפש ולספר סיפורים אישיים ומביכים, אני לא ממש רואה חיזוק של ממש ל"הגנה" של קייזמן. בנימה אחרת לגמרי, אם אכן קייזמן ואסתי גינצבורג הם עשירים מופלגים, ואם אכן האב הינו אדם במצוקה כלכלית ובחובות, מדוע במקום לשפוך כסף על עורכי דין ואנשי יחסי ציבור, אינם משלמים את מלוא הסכום וסוגרים את הפרשה? מדוע להשקיע כסף וזמן על הכפשת אב שמכר להם נכס נדל"ני במקום לשלם לו?
עורכת דין | 19.01.14
3.
יש להם בית ששווה 8 מיליון, שימכרו אותו ויתחלקו חצי חצי. מה הבעיה ?
אסתי ממילא רצתה לעזור לאביה שניהם צריכים בית לגור בו שימכרו את הבית ויתחלקו חצי כל אחד יקנה בית ב 3-4 מיליון מה הבעיה ? למה להיות גרידיים ? תאוות הבצע תהרוג אותם הכי מהר והבית יישאר על כנו ממש צרות של עשריים במקום הבית הזה, אפשר לקנות 4 דירות 5 חדרים יפות וחדשות במרכז אבל הם מעדיפים להילחם על בית מנקר עיניים בשמונה מיליון נו טוב, צרות של עשירים
שרי | 19.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת