אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צמרת המשק מזהירה את נתניהו מחרם על ישראל

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הסכם השלום והעסקים בישראל
נכון שאנחנו חייבים להגיע להסכם שלום עם הפלסטינים בדחיפות נכון שהממשל בישראל מפחד לטפל בסוגיית השלום זמן רב . אבל עם בעסקים עסקינן : אני במקום ראש הממשלה ושר האוצר הייתי בודק לעומק את מצב העסקים הקטנים בישראל, המעסיק הגדול במדינה. מדוע אין הממשלה מפנה את עזרתה לעסקים אלו בפיתוח , בלימוד , במימון ובניהול נכון. הכל מתחיל מהיסוד ולא מלמעלה . אני מקווה שסוף כל סוף משהו בעל סמכות יתעורר במדינה ויתחיל לעשות סדר ולא ימלא אותנו בסטטיסטיקה קוסמטית
אלכס | 20.01.14
6.
הטייקונים החלו בקמפיין מיוחצן למען כיסם.
בעלי ההון דואגים להון שלהם ולא להון של העם ובטח לא לביטחון. הסכם עם הפלסטינים יעקור אוכלוסיה חזרה למרכזי הערים שיגרום להתיקרות מחירי הדיור. נטל הביטחון יגדל ורמת האבטלה תגדל. מי שרוצה לטפח את הכלכלה צריך פשוט לעמוד נגד הלחצים מבית ומחוץ ולתת למדינה להתפתח. אנחנו מתעצמים ומגלים גז בזמן ששכנותינו עוסקות במלחמות אחים. לפיד הלחוץ הפחיד אותנו ממצב הכלכלה ועכשיו הוא מפחיד אותנו ממצב המדיני. חוסר הניסיון והביטחון של לפיד הוא הסיכון הגדול ביותר למדינה בעת הזאת.
כלכלן | 20.01.14
2.
כניעה לארופאים ולאמריקאים
אתם אנשי העסקים הכל כך חכמים מתנהגים בילדותיות. אנחנו חייבים קודם כל לעצמנו ולבטחוננו ולחיים שלנו ושל ילדינו. זה דבר קדוש. בשביל הרוב הגדול של הערבים יהודי טוב הוא יהודי מת(ושמעתי את זה במו אוזני ולא פעם). לא הכל זה כסף והתנהגותכם היא כשל יהודי כנוע ומזכירה את התנהגות היהודים החכמים והעשירים לפני מלחמת העולם השנייה. קצת גאווה וזקיפות קומה לא יזיקו.
שמואל | 20.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת