אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אין כמו אג"ח של אחרים כדי לממן חלום

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אחרי כל כך הרבה שנות הזנחה והתפוררות מגיע לרחוב הזה שיפוץ ושימור כמו שרות שפייזר
מתכננת לו. עד היום הכניסו את הצבע לרחוב (למתחם) הזה רק האנשים במדרחוב. הגיע הזמן שמיהו יכניס גם צבע לבניינים ולתשתיות ברחוב המקסים הזה. ממני יש לך את כל הקרדיט לפרוייקט. אם הייתי יכול הייתי משקיע בזה גם קצת כסף.
עפרוני | 29.01.14
17.
ל-14 בעל האג"ח: עזוב כלל ביטוח. זה היסטוריה. עכשיו באה הגברת הזו ומנסה להרים
כאן משהו אדיר, נראה לי, אז צריך לתת לזה צ'אנס בעידוד. גם הבטוחות שהיא מציעה לבעלי האג"ח הם מצויינים ושווים מחשבה חיובית. הייתי קונה אפילו ת'אג"ח שלך. בבור כבר היית, עכשיו תנסה לטפס ממנו החוצה. בהצלחה.
יערוני ג. | 29.01.14
15.
לפי התיאור כאן היא הולכת לעשות טוב להרבה אנשים.
תושבי האזור, ת"א, מחזיקי האג"ח ומשקיעים. כולם יהנו. דווקא זה שהמאבק שלה והנחישות שלה נמשכים כל כך הרבה שנים זה מעורר כבוד. אין הרבה יזמים כאלה. גם אקירוב נלחם על ממילא במשך שנים ארוכות. זה ההבדל בין אופורטוניסטים ליזמים אמיתיים עם חזון, כל הכבוד לה! והלוואי שזה יצליח הפעם ושהמקום מקסים הזה סוף סוף ישופץ.
איש חז\ון | 29.01.14
14.
כלל ביטוח סוחטת את בעלי האגח
שהלוו לה את הכסף בזמנו ויכלו להשקיע אותו באלטרנטיבות אחרות נושאות ריבית גבוהה מזו הנהוגה היום ויאלצו לפרוע על מנת שלא להסתבך עם יזמית הזויה, המשקיעים לא ישכחו זאת איזי אולי ינצח בקרב הקטן אבל יפסיד בקרב הגדול,פעם שלישית גלידה והמבין יבין.
בעל אגח | 28.01.14
12.
תגובה ל-3
אתה לוקה בהבנת הנקרא- בכתבה כתוב בדיוק הפוך ממה שאתה כותב. העובדה היא שהדיירים פונו בהליך שלקח שנים ובהסכמה, אילו נהגו בהם ב"עריצות" זה היה קורה מיד. היו הפגנות, היו משפטים, בפרוייקט הזה לא שמענו שום דבר על זה. ממה שכתוב ברור דבר אחד - יש כאן אישה שמאמינה במשהו ומשקיעה בו את כל מה שיש לה ולמי שמאמין בפוטנציאל של המקום. ועל זה יש להגיד כל הכבוד לה על הנחישות והשקיפות.
מיכאל | 28.01.14
8.
מומלץ לראות את הסרט A STREET FOR SALE , כנסו
"הנחלה" בימוי: איריס רובין, ישראל 2004 כמעט מאה שנים חלפו מאז נוסדה אגודת "נחלת בנימין" שהקימה את השכונה השניה בתל-אביב לצד "אחוזת בית". 40 החברים שהקימו אותה היו רובם בעלי מלאכה וסוחרים זעירים. הם סלדו מסמטאות יפו העלובות והמזוהמות ולכן חלמו ובנו בתים פרטיים, חד קומתיים, מכוסים גגות רעפים ברווחים קצובים של 4 מטר, שבחזיתם גינה. בחלוף השנים הפך מתחם נחלת בנימין למוזנח: מסחר מיושן, בנינים הסטורים מתפוררים ודרי רחוב. רק פעמיים בשבוע, בימים שלישי ושישי, מתעורר המתחם כששוק אומנים ססגוני ממלא את המידרחוב והמונים סובבים את הדוכנים. לפני מספר שנים היגיעה לשכונה רות שפייזר, יזמת, ילידת השכונה שגייסה הון רב למימוש חזון פרטי ישן, להפוך את השכונה לרובע צרפתי יוקרתי שיכלול בתים לשימור, מלונות פאר, ומסחר עילית. היזמת רכשה את המבנים ההיסטוריים בזה אחר זה, פינתה דיירים מוגנים והחלה בהסכמתו ובעידודו של מהנדס העיר לתכנן את "רובע נחלת בנימין". מאז החל מאבק של הכל בכל. עמותת האמנים, שבראשה מנהיג כריזמטי, צעצוען, דניאל יופה, פתחה במאבק נגד היזמת, ונגד מהנדס העיר שמאיימים לטענתם, להפריט רחוב ציבורי. תושבי נחלת בנימין מאשימים את העירייה בהזנחה מכוונת. היזמת תובעת דיבה. דיירים מוגנים, זגג ושען מותיקי תל אביב, מתאמצים להדוף את השינוי ולשרוד את ימיהם בשגרה דהויה של העיר תל אביב של אותם הימים. כאילו במדינה נורמלית, אזרחים נלחמים על מנת להשפיע על סביבת החיים שלהם. האם מאבק אזרחי מעצב את פניה של העיר? האם מישהו מקשיב? זוכה בפרס השני בפסטיבל חיפה. לאחר ההקרנה יתקיים דיון בנושא: "למי שייכת העיר? שיתוף ציבורי בתכנון עירוני".
רובי | 28.01.14
4.
עדיף שהמבנים האלה ישארו נטושים ומוזנחים?
צריך להוריד את הכובע בפני מי שמוכן להשקיע כל כך הרבה שנים וכסף רב במיזם שכזה. הרי בסופו של דבר המבנים הללו יהפכו למאורות סמים. זהו אזור נפלא ואנו צריכים לברך על כל יוזמה לקדם את האזורים הישנים של העיר, לשמרם ולהפוך אותם למוקדי תיירות שיכניסו כסף נוסף למדינה.
דניאל | 28.01.14
3.
פשוט מטריד, העיפה דיירים מוגנים בעריצות, בשיטתיות של בעלת אמצעים
אני תומך בשחזור המבנים העתיקים, במקום עוד מגדלי זכוכית מכוערים רותחים במרכז העיר אבל עצוב לשמוע שאישה כזו מתגאה במעשים שלה אילצה אנשים קשי יום לוותר על זכויותיהם- מי היא בכלל? אין לה שמץ של מוסר, אהבת אדם, כבוד לאדם האחר? הכל זה כסף? זה מה שנהיה מאיתנו? אני בז ל"יזמים" כאלו. אנשי עושק ושררה.
סטודנט | 28.01.14
2.
מה זה: "פיתחתי שיטה להוצאת דיירים מוגנים...." ? האם השיטה כשרה למהדרין?!
דיירים מוגנים לא ממהרים לצאת ומה עוד שבטח רובם לא במצב כלכלי שיוכלו להתקיים בלי הגנת המעמד שיש להם בנכס בנחלת בינימין. כמה דיירים מוגנים לא "קנו את השיטה" שפיתחה הגב' המגונדרת? הם בטח יעכבו את הפרוייקט המובטח בעוד כמה שנים טובות.
ש. | 28.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת