אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אליהו מכיר בהתארגנות העובדים במגדל: "מוותר על המאבק נגד ההסתדרות"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
למר אליהו כנס בבקשה
עכשיו לאחר שהובסת תצמצם את כח האדם למינמום ,תעביר פרויקטים לח"ול ואז נראה את ההסתדרות דואג לאוכל לכל השובתים והמתאגדים למיהם,הגיעה הזמן להטביעה את המוסד הזה שנקרא הסתדרות ,בגללם אין תעשיה בארץ, חבורה של מחפשי משרות על חשבון העצמאים שהם המנוע האמיתי של הכלכלה
אזרח | 31.01.14
3.
שלמה אליהו - טעית!
ועד עובדים זה גוף שיסחט אותך עד המקסימום, שישבש לך את העבודה מתי שמתחשק לו, שיגרום לך הפסדים, שיגרום לך לתת לעובדים גם מה שלא מגיע להם. יש מספיק דוגמאות בארץ - אני בטוח שאתה מכיר את כולם. במצבך הכספי - היית צריך להגיד "אני סוגר את החברה" מפטר את כולם ושולח אותם לביתם. העובדים שוכחים שהם נותנים שעות עבודה ומקבלים תמורתן כסף. הם רוצים עוד, כי החברה מרויחה. כאילו שכשהחברה מפסידה הם באים ומוותרים על חלק מהמשכורת... נראה שהתעייפת. נוצחת. וכעת תתחיל לשלם על הטעות.
אלי בר-נס | 30.01.14
2.
ההסתדרות הקפיטליסטית
מפרסמת בפריים טיים את המוצר שלה ה״התארגנות״, תוך הצגת המעביד כאויב. ההסתדרות העיקר מעוניינת בדמי החבר ולראיה מצבם הקשה של עובדי הקבלן כמו מאבטחים, שמשלמים מידי חודש דמי חבר אך מקבלים בתמורה חמוצים. ההסתדרות היא סמל הריקבון האנושי. מעודד עובדים עצלנים ומדכא עובדים שאפתנים.. קידום באמצעות קשרים וותק ולא יכולת.
יו יו | 30.01.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת