אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד ליפא מאיר וסכסוך על עמלת תיווך: עוד ארוחה על חשבון החייבים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תפקידו המוצהר של המפרק היא "לפרק" את קופת הנושים לתוך
כיסו האישי וזאת בצורה ה"מקצועית" ביותר וה"חוקית" ביותר האפשרית ותוך עמידה בכל הכללים והתקנות (גם אם מדובר על משיכת ההליכים והתארכותם) בתמורה לכך שעל פי התקנות שכר הטרחה יהיה המקסימלי האפשרי. וכל הנותר בונוס לבעלי החוב.
בנאי | 02.02.14
4.
שני הצדדים חצופים ועזי מצח
אבל מי שדוחים במיוחד הם החברים במשרד עורכי הדין ליפא מאיר. להגיד על קולגה שהוא "קרוב משפחה בעל ידע משפטי מסוים ומוגבל, נטול כל ניסיון מעשי שהתבקש על ידי קרוביו הכפריים כמה פעמים לתת עצה טובה", ובכך לרמוז שהחייבים חסרי בינה ומפגרים כי הם "כפריים" שזקוקים ל"עצה טובה", זה בהחלט שיאים חדשים של זלזול ופגיעה בלקוחות.
עוזי | 02.02.14
3.
ושוב עוכרי הדין מתעשרים והנושים מחפשים את הכסף
ראיתי יותר מדי כתבות כאלה כבר, שוב עורכי הדין ה"נאמנים" מקבלים מליונים על גבי מליונים בשביל עבודה של כמה שעות והנושים שזכאים לכספים הללו מקבלים גרושים ומאבדים את הסחורה/שירותים שהם סיפקו. זה לא הגיוני אבל משום מה בתי המשפט בישראל ממשיכים פעם אחר פעם לתת לנאמנים סכומים שערורתיים בשביל העבודה שלהם. תראו לי עוד מקצוע בישראל שבו מקבלים 3 מליון ש"ח עבור עבודה של כמה שעות! אפילו סוכני נדל"ן למיניהם עובדים חודשים ושנים בשביל משכורות כאלה!
הלוואי והייתי עו"ד | 02.02.14
2.
הרס הכלכלה
איך הגענו לסכומים הללו? איך יכול להיות שאנשים שלא מייצרים כלום(!!!!!) (תיווך עדיין לא עונה על הגדרה של ייצור) מרוויחים סכום ששווה אלפי טונות של פלפלים מחקלאים? לא שאני דואג למגדלי הפלפלים - הם חיים טוב ובצדק, אבל שכר טרחה כזה מטורף, ועל מה ולמה? הכלכלה הפכה להיות כלכלה של אוויר - כסף עובר מיד ליד מבלי ששום דבר ממשי מיוצר עבורו ולכן המחירים עולים ועולים כי לכסף כבר אין ערך עבור חלק מהאוכלוסייה שמתפרנס מעסקי האוויר. אני חושב על דונמים על גבי דונמים של פלפלים שנשתלו, הושקו וטופחו במשך חודשים, נקטפו, מוינו, נארזו ויוצאו - טונות על גבי טונות וזה עדיין לא מכסה שכר טרחה של חבורת טכנוקרטים שעסוקים בבלה בלה בלה. עצוב. באמת עצוב :(
רועי | 02.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת