אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שר האוצר הקפיא את התשלומים לתלמידי הישיבות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
גבורה ריקה
מה הגבורה הגדולה להקפיא את הכסף לחודש או חודשיים. לאחר מכן הם יקבלו את הכסף. לעומת זאת החוק החדש שאתם מציעים מיטיב עם החרדים עוד יותר מחוק טל. כל חרדי יוכל לדחות את הגיוס ל 4 שנים. לאחר מכן הוא יגיע נשוי (עם ילד או שניים). יבצע שירות לא משמעותי ויקבל אלפי שקלים שכר חודשי. למעשה אם הייתי חרדי הייתי דורש שיגייסו אותי בגיל 21. כדאי לשחרר אותם מראש מגיוס ובכך לגרום לחלק מהם להגיע לשוק העבודה. אין כל דרך להתמודד עם ציבור שהוא ציבור מונהג, והולך אחרי מנהיגיו בציות עיוור . לכן במקום לנופף בדגלים ריקים, תחשוב איך לפצות את הציבור החילוני על חוסר השוויון בנטל. לדוגמא: העלאת שכר חיילי החובה ל 70% משכר המינימום במשק. העלאת מענק השחרור. נתינת מכסה של מספר אלפי צעירים חילוניים בעלי יכולת מעל הממוצע לדחות גם הם את השירות לגיל 21 בתנאי שילמדו באוניברסיטה מקצועות חיוניים מועדפים. וכדומה...
י.ס | 06.02.14
4.
לכל תלמידי הישיבות, מסתבר שבתורה לא לימדו אתכם ענווה ועבודת כפיים
ממתי הפכה להיות התורה להיות התירוץ לאבטלה ? להיות עלוקה? להיות בטלן? איפה כל המושגים של אהבת לרעך כמוך, אם אין קמח אין תורה? אני מתבייש להיות יהודי, מתבייש בכם בעיקר, אם אתם הדוגמה ליהדות, אז מתחיל להבין למה שונאים אותנו בכל העולם, אם כבר הגעתי למצב שאני מבין את הגדולים שבשונאינו.
אריק הפראייר | 06.02.14
2.
מעניין שבצעדים פופוליסטיים הוא אלוף הארץ, איפה שהוא באמת
צריך לעשות שינוי הוא רק מדבר ולא עושה כלום. ביום שמחירי הדירות ירדו, יוקר המחיה ירד והארץ תהיה מקום נעים יותר לחיות בה אולי אני אאמין לכל החירטוטים שהוא האכיל אותנו לפני הבחירות. נכון לעכשיו, להתעמר בחרדים כי זה יותר קל לו לא תופס אותי כבוחר.
יוני מילמן | 06.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת