אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך תגרמו לפרסומות של גוגל להפסיק לרגל אחריכם

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-13 ב-adblock כבר עושים את העבודה בשבילך
כל מה שצריך זה להירשם למסננים הנכונים שמעודכנים אוטומטית: לבחור כמה מסננים ביחד מניעת פרסומות באתרים באנגלית ובעברית: Israelist easylist מניעת מעקב וניטור הרגלי גלישה: easyprivacy fanboys' social blocking list malware domains ככה אתה מונע מעקב של כל ארגון או אתר ולא רק מגוגל, וגם מונע ניסיונות גישה ל-cookies אפילו שההתחברויות הפעילות שלך באתרים נשמרות.
עמית | 07.02.14
13.
להלן הגישה הנכונה והאקטבית מצד הגולש לחסום לחלוטין את גוגל
גש לחוסם המודעות שלך (בFIREFOX זה האייקון ABP האדום) לחץ עליו ובחר OPEN BLOCKABLE ITEMS חפש ברשימה כל אתר ששייך לגוגל כמו googleadservice.com googlesyndication.com וכו בחר אותו מהרשימה, הקש מקש ימני ובחר חסום את האתר כולו (לא רק קובץ או מחיצה מסויימים) זהו. שרתי גוגל לא יוכלו לעקוב אחריכם בכל האתרים ברשת בהם ישנו קוד גוגל של פירסומות ולא יציגו לכם מודעות! מקווה שעזרתי אני כבר שנים גולש ללא פירסומות ובמיוחד לא ביוטיוב. אתה תקבלו את הוידאו ישר בלי פירסומות.
אשר | 06.02.14
12.
למספר 2 - זה מה שאתה חושב
למשל, תתחיל לשולח מייל לחברים שאתה רוצה להתגרש מאישתך, יתחילו לעלות באנרים של עורכי דין. אגב, יש את הפרסומות שעולות בדף החיפוש של גוגל כתוצאה מהחיפוש, ויש את כל הפרסומות בכל האתרים האחרים, שבד"כ מופעלות ע"י גוגל, ולגמרי מבוססות על מעקב אחריך.
 | 06.02.14
9.
מספר 4. אתה בטוח שזוהי העוגיה היחידה שאיתה גוגל יכולה ליצור פרופיל שלך?
גוגל יצרה מערכת שבה עליך להיות מחובר כל הזמן תחת הזהות שלך כדי שהיא לא תשתיל את העוגיה הספציפית הזו (DoubleClick coockie), אבל את כל הפעולות שלך אתה עושה תחת הזהות הזו-למה היא צריכה לשים עוגיה במחשב שלך? היא מקבלת ממך ספציפית בקשות בREAL TIME ויכולה לשמור איזה מידע שהיא רוצה במחשבים *שלה*.
 | 06.02.14
5.
לגלוש בפיירפוקס בלבד + אדבלוק
התוסף חוסם את כל הפרסומות בכל האתרים בארץ ובחו"ל. עם תוסף נוסף, hiding element helper אפשר לבחור כל רכיב נוסף בכל אתר שלא תרצו לראות בביקוריכם החוזרים בו, והוא ייעלם לגמרי. למשל - חלונות וידאו שמופעלים אוטומטית, מדור פרסומי שאינכם מעוניינים בו, וכל מה שתרצו לא לראות. תוסף נוסף - stylish משנה את המראה של אתרים גדולים כמו פייסבוק גוגל ויוטיוב, ואפילו וואינט. אפשר להוסיף תמונות רקע, לשנות גופנים, גודל תצוגה וכל מה שתרצו. בכלל פיירפוקס מלא בתוספים ושיפורים.
עמית | 06.02.14
4.
ל-1: יש תועלת בכתבה ואני אסביר
הצרה הגדולה עם ג'ימייל שהוא גורם לך להחזיק כל הזמן קוקיז לגוגל, וזו ללא ספק אחת ממלכודות הדבש המתוקות בהיסטוריה. הקוקיז הללו נשלחות גם לגוגל עם כל חיפוש כך שהמנוע לומד עליך אישית יותר ויותר עם הזמן, וגם באתרים שמוכרים שטחי פרסום של גוגל כך שגוגל יודעת כל הזמן באיזה אתרים אתה מבקר ומתאימה לך פרסומות אישיות באותו רגע. לפיכך יש תועלת בהגדרה שלא להתאים אישית פרסומות. אני מסכים שמי שיכול לא להחזיק חשבון ג'ימייל אז עדיף, אך לרבים כבר יש, ואם אתה מתלבט בקשר לפרטיות לך ביחס לגוגל אז רוב הסיכויים שההתלבטות הזו באה מאוחר מדי לאחר שהנזק נעשה. ובכל זאת, ההגדרות שפורטו בכתבה מצמצמות את הנזק. ניתן להרחיב את ההגנה עם AdBlock ורישום לחסימה של אתרים הפוגעים בפרטיות, וזה כולל כנראה את רשת הפרסום של גוגל. ניתן גם להתקין Ghostery בתנאי שמגדירים אותו נכון. זהו בינתיים...
המומחה | 06.02.14
2.
שוב לזרוע פחד בציבור על כלום???
כאיש מקצוע (מפרסם בגוגל) אני יכול להרגיע אתכם - הפרסומות שאתם רואים לצד תוצאות החיפוש (נקרא Adwords) - הם לא תוצאה של ריגול אחריכם. גוגל אמנם אוספת נתוני חיפוש והיסטוריית גלישה באתרים אבל אף אחד לא באמת יודע מה היא עושה עם זה. חלק מהמידע הוא לטובת בעלי האתרים עצמם כדוגמת גוגל אנליטיקס, וובמאסטרז טולז, טרנדס וכו' אבל מה היא עושה עם כל היתר איש לא יודע, אבל נכון להיום לא נתקלנו באף אחד בעולם שהיסטוריית החיפוש שלו נחשפה בפומבי ע"י גוגל והם גם לא יעשו את זה לעולם. המידע שאנחנו המפרסמים מקבלים (לצורך הפרסום) הוא לא כזה סודי וכל אחד יכול לעשות את זה. כל מה שיש שם זה בעיקר מילות חיפוש וסטטיסטיקה שמסייעת להחליט מתי ואיך לפרסם. מה שאתם לא יודעים הוא שבגדול גוגל שומרת עליכם מפרסומות זבל אצלה (ככה הם אומרים לפחות) ע"י כללים מאוד נוקשים לגבי הפרסומות שמוצגות אצלה. בקיצור, אתם יכולים להמשיך לגלוש בשקט, פייסבוק הרבה יותר גרועים.
סרגיי | 06.02.14
1.
חחח, מה אתה רוצה, להיפטר מהמחלה או לצרוך מלוא החופן משככי כאבים ולהתעלם ממנה?
יש אנשים שנולדים ללא תחושת כאב- וזו קללה עצומה שכן מערכת ההתראה של רוב היצורים החיים התפתחה במשך מליוני שנים ונכתבה בדם (מי שללא מערכת כזו מת מזמן). מה שמפריע לי זה שאוספים עלי מידע- לא שמציגים לי פרסומות, הצגת הפרסומות היא הסימפטום לא הבעיה. כמו כן לא יכולתי שלא לגחך על כך שצריך להירשם לגוגל ולתת לה פרטים כדי לבקש ממנה להפסיק לקחת פרטים. הכתבה הבאה צריכה להראות לאנשים כיצד להפסיק לקבל מייל מספאמרים (רמז: בסיום המכתב בד"כ יש לינק שאומר "להורדה מרשימת התפוצה". תלחצו עליו ויותר לא תקבלו ספאם בחיים) וזו שאחריה על הגשר שאני מוכר במרכז מנהטן (יד ראשונה מרופא)...
 | 06.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת