אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחגיגות השכר עד היעדר הפיקוח: כך קרס הדסה

73 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

73.
מי שמר על השומרים שאמונים לשמור על תפקודו התקין של ביח'
במקום לשמור על תפקודו התקין של בית החולים חגגו חגיגה שלמה נהנו מהטרף הקל והתנהלו בשיטת חבר מביא חבר מור יוסף הביא כמה חברים כמו אודי שאולף שמזכיר את חסן מנמל אשדוד בעל חברה למשאיות וביום אחד הפך לכוכב בהדסה ועלה בסולם הדרגות לצמרת המאפיה כנ' ל ,יובל וויס שקידם כמה מחבריו ודאג להם לדרגות ומשכורות לפני שתתחלף צמרת השלטון ולנצל את חולשת המקום עד הסוף ,חברותו הפתאומית עם גב' עמליה שניידר מהסיעוד שסידרה כמה מחברותיה ובני משפחתה למפקחות דרגות ניהול וכו' אנשים שקודמו בסולם הדרגות בחסד ולא בזכות ואנשים שתרמו עשו יצרו ועדיין העשיה והיצירתיות בנימי נימיהם לא קודמו נהפוכו נדחקו לפינה ומנסים להרוס את רוחם .אז יש לי הצעה לך מר אביגדור קפלן אלהים ברא את העולם מתוהו ובוהו , אז עכשיו אתה צריך לברוא את הדסה מתוך התוהו ובוהו , הכאוס, האנדרלומסיה והאנרכיה הקיימתבהדסה , אני אישית מכירה כמה אנשים טובים מהדסה שבגלל היושר היושרה והתמימות שלהם והמסירות למקום עבודתם לא קודמו ורק הרשעים המלככי פינקא של כל מיני מתועבים למניהם שהיו חברים של החברים של החברים במהירות הבזק קודמו והגיעו לעמדות ניהול בלי שום רזומי אני מציעה לך להזמין כל עובדת משירותי הסיעוד שנמצאת בעמדת ניהול תבדוק את הרזומה שלה ותגלה שממה ושיממון אז שיהיה לך בהצלחה
 | 10.02.14
72.
במשמרת הזאת אסור להירדם חפשו בגוגל , כדי לקרוא ב"דעות"
כדי להבין מה באמת עושים בהדסה ביום ובלילה. לא סופרים שם כסף. ומי שרק את זה עשה שם - אולי באמת מוטב לנקות את המוסד היחיד במינו הזה , מאנשים שכאלה. זה אומר גם לא להכניס חשבים של משרד האוצר לבתי החולים. אלה רק סופרים כסף ומוטב שיעבדו בבתי חולים באמריקה שחייבים לייצר רווחים בכל עיר ובכל מדינה. בחינה כלכלית מוגברת של עבודה רפואית לא עושה טוב לציבור : לא באמריקה , לא בשום מקום.
חנה אביסדה | 09.02.14
67.
הצד החיובי
הדסה עין כרם והר הצופים. יהלום במערכת הרפואה במדינת ישראל. אני מטופל בבית החולים על מחלקותיו השונות מעל 35 שנה. פרט לאירוע אחד תמיד דרך קופת החולים ועל חשבונה. גם אני וגם משפחתי המורחבת מרוצים מאד מהקשר המתמשך עם הדסה. כולל לידות ולא עלינו גם טיפול בחולה עד לפטירתו. היחס הכללי שקיבלנו במשך השנים היה מצוין. הפתרונות הרפואיים היו תמיד מן המתקדמים בארץ וגם בעולם. המעורבות של רופאי הדסה במקר והיות בית החולים גם מוסד המכשיר רופאים תורמים לרמתו הגבוהה במיוחד. המוסד לכן גם בעל שם עולמי. טובי הרופאים במדינת ישראל קיבלו את הכשרתם בהדסה. ממשלת ישראל צריכה לדאוג להמשך פעילות תקינה של הדסה. אין ספק שוועדי העובדים הצליחו להשתלט על המוסד כמו בכל מקומות העבודה הגדולים והוותיקים במדינה. כל זה בעזרת ההסתדרות הכללית. יש מקום לניקוי אורוות וגם הנהלת בית החולים יודעת זאת, אך אין בכוחה לפתור את . הבעיה לעניין השר"פ, תמיד התקבלתי לביקורים רק בשעות אחר הצהריים המאוחרות והערב. בקיצור מוסד מעולה וחיוני. כל מי ששכל בקודקודו יודע זאת. איני מושתל של הדסה . אני פנסיונר שהיה עצמאי הרבה שנים. בהדסה הצילו את חיי והעניקו לי איכות חיים משופרת.
עמוס | 09.02.14
65.
רק שלא נצטרך אותם. מסכנים החולים שנופלים לבתי החולים. ממש מפחיד
ברגע שרופאים מונעים מכסף ובריאותו של החולה והצלתו היא לא נר לרגלם אז איבדנו את הכל. זה ממש מפחיד להגיע לבית החולים ולא פלא מדוע חולים רבים נכנסם להיסטרייה ולסטרס כשהם מגיעים לשם הם פשוט מרגישים מרומים להיות רופא זה קודם כל שליחות וזכות לרפא ולהציל בני אדם להיות רופא זה לא לעשות עוד כסף בשביל לקנות עוד תכשיטים צעקניים לאשתך ובשביל לנסוע לעוד חופשת בטן גב באיזה מלון להיות רופא זה בראש ובראשונה להיות הומני ולהציל חיים ולא לסגוד לאלוהי הכסף מה קורה במדינה הזו ? לאן נעלמה ארץ ישראל היפה והטובה ולמה אתם הורסים אותה ?
עצובה | 09.02.14
62.
צריך להסתכל קדימה- למנוע קריסה דומה בביטוח לאומי
מה שקרטי הוא למנוע קריסה דומה בביטוח הלאומי. מור יוסף מוכר מדברורו את בית החולים בתקופת אשפוזו של אריק שרון. בדיעבד מסתבר שניהול בית החולים לא התבצע ברמה נאותה לאורך זמן. קריטי ומידי לבחון את התאמתו הניהולית להמשיך ולכהן כמנה"ל הביטוח הלאומי. יהודה
יהודה | 09.02.14
54.
רציתם רפואה פרטית, אז קיבלתם רפואה פרטית.
בקפיטליזם כל אחד לעצמו וכל אחד חזיר - על חשבון הכלל. ככה נראית רפואה מופרטת. ראו הוזהרתם. הגיע הזמן לשירות בריאות ממלכתי אחד כמו בבריטניה שלפני תאצ'ר - רק רפואה ציבורית, ורפואה ציבורית איכותית, ממומנת מכספי מיסים ומיועדת לכולם, בלי שר"פ ובלי חזירות פרטית של רופאים גזלנים.
אגממנון הרחובותי | 09.02.14
51.
שכר בלתי מציאותי
הערגתי רבה מאוד למקצוע הרפואה והרופאים שמצילים חיים, עובדים קשה תורנויות ועוד עול לא מבוטל, אבל הנני שואל אותכם, נדרש מוסריות כלפי קבוצות של אנשים שלא גומרים את החודש, על שגר מינימום,כמובן יש דרגות של קבוצות שמרביכים טוב מאוד, לא אדבר על מנכ"ים של הבנקים פקידים ועוד , איך ניתן לבנות מדינה ג שפערים כו גדולים בשכר מפריד ביינכם, אנו לא אמריקה, אני לא אגיד, תסעוע לאמריקה! לא, עליגם להבין לבד את המשמעות של החברה, רצוי לחשוב ש רבים ומיליונים אחרים עובדים קשה בחיים, מחקלאות סוללי כביש משטרה ועוד מאה דוגמאות, השביתה שלכם היום היא לא נכונה.
דב ניימן | 09.02.14
42.
פשיטת רגל בהדסה
מדוע רק שר"פ שר"פ ושר"פ . ומדוע מור יוסף מקבל בוכטות של משכורת צריך לקצץ לו דחוף את המשכורת . כשרוצים תור בטלפון אומרים אין תורים, אבל כשמצלצלים לשר"פ כבר למחרת יש תור- מנסיום . הרופאים עם משכורתם הביאו את הבי"ח לפשיטת רגל- ועכשיו מי ישלם על זה עובדי מנהל ומשק המסכנים.
דינה נסים | 09.02.14
40.
להלאים
כל השיטה של הדסה קורסת ברעש גדול. מה שכל הברנז'ה כבר ידעה שנים, יוצא החוצה כמו מוגלה מפצע - השר"פ בהדסה היה פעיל כל שעות היממה, זאת על חשבון משלם המיסים (שמימן חדרי ניתוח, מרפאות, ציוד הדמיה ומשכורות ששולמו בשעות היום) והעשיר קבוצה קטנה בצורה בלתי נתפסת. בנוסף חגיגות השכר של עובדים פארא-רפואיים המקורבים לוועדים ובעלי וותק גם הוא היה סוד גלוי (בזמן שעובדים זמניים וללא תקן קיבלו משכורות נמוכות) עם כל מיני תפקידי "הנהלה" מופרכים, כוננויות הזויות ותוספות שכר שקרכלשהו על ימין ועל שמאל. תוסיפו לזה מנהל מגלומן ובניין אשפוז יקר ומוגזם וקיבלתם גרעון שאין שום דרך לכסותו ללא התערבות של המדינה. מדינת ישראל כמובן חייבת להשאיר את הדסה פעילה. אולם למען משלמי המיסים בכלל וציבור החולים בירושלים בפרט, יש להלאים את בית החולים, להעביר את כל העובדים לשירות המדינה עם חוזי העסקה חדשים כמקובל בשאר בתי החולים הממשלתיים ולתת לתושבי ירושלים שירות רפואי זול יותר וזמין יותר. רופאי הדסה שירצו להמשיך לעסוק ברפואה פרטית, יוכלו לעשות כן מחוץ לשעות העבודה שלהם וכתלי בית החולים.
רופא | 09.02.14
36.
פרופ' שלמה מור־יוסף מהדסה לביטוח לאומי - מדינת חלם!
משרות הבכירים כל כך מנותקות מביצועי הבכירים כך שפרופ' שלמה מור־יוסף שהוביל את הדסה לפשיטת רגל ( לכאורה, על חשבון הציבור ולא על חשבון הרופאים המתוכמלים כראוי) נשלח אחר כבוד לנהל כעת את הארגון הציבורי החשוב במדינה....חלם חלם חלם כשאין שקיפות יש שחיתות -כך בכל ארגון ציבורי, כשאין שקיפות אין לקיחת אחריות ואז ממנים אדם שהוביל ביה"ח מפואר לפשיטת רגל (הרי הוא ניהל אותו במשך עשור) לעמוד בראש ארגון ציבורי. פשוט מבאס חוץ מזה אין לנו יותר מדיי מה לעשות - נקווה שהזמן יביא אנשים מוכשרים לעמוד בראש המערכות החשובות לציבור ולא על פי הקשרים האישיים
ד"ר שני | 09.02.14
35.
הכי מדאיג איך אותו פרופ' מכובד מור-יוסף עכשיו הוא מנכ"ל ביטוח לאומי?!
הכי מדאיג איך אותו פרופ' מכובד מור-יוסף עכשיו הוא מנכ"ל ביטוח לאומי?! על סמך מה התמנה למנכ"ל ביטוח לאומי ?! על סמך "התנהלותו" הקלוקלת בביה"ח הדסה ?! עכשיו הוא ירוקן עוד קצת את המוסד ביטוח לאומי ?! ולמה ממשיך לקבל משכורת, לא פנסיה אלא משכורת מלאה מביה"ח כשרופאים שעובדים שם לא מקבלים ?! למה לא עוצרים את זה ?! למה לא מבטלים את הסכם הפרישה שהוא אישר לעצמו?! מה ביה"ח שייך לו?! שערוריה שאף אחד לא עוצר! ממש מקומם!
קליאו | 09.02.14
32.
את העיקר שכחתם - הרופאים לא עובדים אלא עוסקים במחקר
הרופאים מעדיפים לעסוק במחקר רפואי ומדעי, ועוסקים בכך חלק ניכר מאוד מזמנם. מספיק לראות כמה מאמרים ובאיזה נושא וכמה חברות סטרט אפ הקימו רופאי הדסה. שכרם שולם להם כדי לטפל בחולים אבל הם עסקו במחקר. מדובר בעשרות אחוזים מזמנם של הרופאים. כל המידע הזה זמין ונגיש. אדוני הרופא, שאני מממן את שכרו ממס הבריאות שלי- רוצה להיות חוקר ? לך למכון וייצמן. אם אתה רופא- טפל בחולים. הכשל הזה נובע משיטת הקידום. רופא שמשקיע בעבודה עם חולים ישאר ד''ר כל ימיו. רופא שמשקיע את מירב זמנו במחקר ומפרסם מאמרים מקבל פרופסורה ונהיה ראש מחלקה ועושה קופה בפרטי. הבנתם את זה באוצר ? וגברת גרמן, בבקשה לטיפולך.
אברהם | 09.02.14
31.
עדיף רופאים שעוסקים ברפואה "שחורה" שתורמים כסף לבית החולים ואילנה דיין שתחפש
להעלות למרקע מקרים מהותיים ומשמעותיים יותר שלא פוגעים בחברה . אילנה דיין אני מקווה שעכשיו את מבינה שהרופאים שעוסקים ברפואה "שחורה" תורמים הן לחיי האדם/הפרט והן לבית החולים שלא שיתמלא בחובות וישבית את בית החולים!!!
גל | 09.02.14
28.
כשמקום העבודה בפשיטת רגל גם העובדים צריכים לתרום
כשמקום העבודה בפשיטת רגל גם העובדים צריכים לתרום את חלקם. לא יתכן שכל רופא מומחה יהיה מיליונר גם אם הוא עובד קשה. די לאיומי הרופאים שבחול מרוויחים יותר. לא כל רופא היה מרוויח יותר כמו שגם לא כל עובד היטק היה מוצא עבודה ומרוויח יותר. חיים במדינת ישראל וצריך להרוויח בהתאם ליכולות.
אייל | 09.02.14
26.
אין שום גוף ממשלתי במדינה הזאת שמתנהל בצורה תקינה מכובדת והגונה
חברת חשמל, נמלים, משטרה, הרבנות, רשות השידור ואפילו הצבא(הרשימה עוד ארוכה) ועכשיו גם בתי חולים. הכל שחיתות, שחיתות, שחיתות. כל מי שיכול לעשוק לגנוב ולרמות עושה כן. ומי משלם את החשבון? האזרח הקטן שצריך לעבוד כמו חמור ולממן את כל הריקבון הזה. לצערי הרופאים ה"אצילים" שאומרים לעשות עבודת קודש ולהציל חיים, לא שונים מכל המוזכרים לעיל, גם הם מעויינים רק בדבר אחד, חמדנות ועושק ככל האפשר. אין מה לעשות זאת המדינה שלנו
אופיר א | 09.02.14
24.
גרעון הדסה בית החולים
מה הפלא אמת ויציב לגבי ניתוחי השרפ שנעשים בשעות הבוקר!! והרופאים עשו מכך הון. ולא רק זאת דחו את המטופלים שאין בידם לחודשים ארוכים לנתוחים... היכן פרופסור מור יוסף האם הוא עצם את עיניו.... כשהיה המנכ"ל איך הוא לא ראה לנגד עיניו את הקריסה... הגיע הזמן לעשות סדר בבית החולים - ישנם המון צוותים רפואה שאפשר לצמצם,
לאה כהן | 09.02.14
16.
הבעיה שכולם חזירים, ושבסוף משרד האוצר מנצח
מסתבר שכן, מערכות ציבוריות שאינן מפוקחות נוטות להשמין ולהסריח. אבל הבעיה שכולם חזירים, ואם בסוף האוצר "מנצח" המשמעות היא רפואה דועכת ונרקבת, ואיתה האזרחים שחזרו לציון אחרי 2000 שנה לא כדי למות במסדרון כי הרופא מותש או האחות שחוקה ונמאס לה מהמשכורת המצחיקה. אולי אפשר לאזן ? אולי אפשר להיות בני אדם ? זה נכון לגמרי שהמדינה באמצעות פקידוניה והבירוקרטיה המשתוללת נותנת דווקא דוגמא שלילית ( תהיה חזיר חזק שדואג רק לקופתו ), אבל אולי הפעם אפשר אחרת ???? בכל זאת כולנו, כולנו, נגיע לשם יום אחד, וזה לא יהיה בשיא של חיינו.
שמיר | 09.02.14
6.
מינוי מבקר בלתי תלוי- הפתרון
על המדינה לאמץ את המודל המקובל ברשויות מקומיות ולמנות רואה חשבון מבקר בלתי תלוי לכל בית חולים, לרבות פרטי, במדינת ישראל. וזאת מטעמי אינטרס ציבורי וכו'. במצב הנוכחי ניכר שבית חולים פרטי לא מסוגל לנהל תקציב באופן אחראי ולכן חייבים הידוק רגולטורי. לצורך העניין ניתן להשתמש בתשתית הקיימת אצל מבקר משרד הפנים עד מינוי אחראי על התחום מטעם משרד הבריאות. עלויות הפיקוח יהיו זניחות לחלוטין לעומת העלויות שנובעות למדינה מהקרקס שמתנהל בבית החולים הדסה.
שלמה | 09.02.14
4.
בזיון ושאר בתי החולים מבזים את עצמם
העניין פה הוא לא ברפואה ולכן אין לשביתה טעם העובדים הפשוטים סובלים פה אבל התביעה צריכה להיות נגד מנהליו ולא להצלת רפואה גם רופא חמדן סופו להישפט בחומרה בעיני הציבור המשכורות שם מדברות בעד עצמם ואולי רצוי לסגור את ביהח יותר מהר לא חייבים רגולציה אבל כן שכר מקסימום לרופא -מי שרוצה שיהגר לחול ויקבל כפול במדינה שלנו יש חמדנים שעושקים את החולים הפשוטים והעובדים איתם בדרגות הנמוכות ביהח שתומכים בשביתה -רק מראים צביעות ויש לבדוק את התנהלות הכספים גם שם בקיצור -תנסו לנהל חיים בריאים ותמנעו מביהח בכלל,,,משלם מס בריאות אבל מזלי שאין לי צורך בו בכלל
אזרח | 09.02.14
2.
הדסה = כשלון
מדוע ולמה יש לתמוך במוסד הכושל הירושלמי בשם הדסה? מדוע ד"ר אידלמן שכשל בתפקידו כמנהיג ההסתדרות הרפואית ממשיך להציק לנו מעל כל במה? נמאס לשמוע את קולו המתחסד והעלוב! מדוע אני משלם המיסים הקטן צריך לממן את שכר המנכ"ל לשעבר הגרנדיוזי והבלתי ניתן לעיכול, את כל בעלי התפקידים המנופחים עם כונניות העל שלא נולדו ומעולם לא מומשו מיום חתימת ההסכם. מדוע אני האזרח הקטן צריך לממן את בנין האישפוז המגלומני שנולד בחטא של הקומבינה בין המנכ"ל מור יוסף (שהיום מטביע את הביטוח הלאומי) ונשות הדסה בעלות הדרכון האמריקאי? מדוע הנני האזרח X צריך לתמוך בבית חולים שבו עובדים רופאים נצלנים שינקו את כל החלב מעטיני השר"פ. מדוע? מדוע? מדוע? מדוע שר האוצר והממשלה העלובה הזאת צריכים להכנע? מדוע תמיד אני הקטן נדפק? למי יש תשובה???
תומר | 09.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת