אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שאנז אלנבי

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
בכל מרכז ת"א יש בתים נפלאים הזועקים לשיפוץ ושימור
אני יליד תל-אביב (1944) עם המון סנטימנטים לעיר. את נכדי לקחתי כמה פעמים לסיורים בלב תל-אביב הישנה ולימדתי אותו להרים עיניים ולהביט בבניינים הנפלאים. חלקם הקטן שופץ. הרוב מחכה לשיפוץ. זה צריך להיות היעד הבא של חולדאי. השילוב של הישן עם המגדלים המודרניים, עשוי להפוך את תל-אביב לייחודית מאוד ולמשוך אליה הרבה מבקרים
ריינבאו | 15.02.14
17.
ישחזרו את מוגרבי ? או לפחות את החזית ?
אני יכול אמר שתמיד חשבתי שזה "ה" רחוב של תל אביב. דרוש טיפול באוטובוסים , ואיזשהוא פתרון לפיקוסים המחשיכים , חונקים ומדכאים. וכן , צריך להיות תנאי :- שחזור של קלנע מוגרבי. אני מציע לקחת כמה משוגעים עם קומפרסורים שיבצעו שם את העבודה....זה הכי מהיר ויעיל.
עודד | 15.02.14
15.
כילדה שגדלה בנחלת בנימין בשנות השבעים, מאוד אהבתי את הרחוב
ממש כואב הלב איך שנראה הרחוב. צריך לזרוק החוצה את כל האוטובוסים ולהשאיר רק בתי קפה ועסקים קטנים כמו שענים, תכשיטנים, סידקית וכו'. התחבורה היחידה שצריכה להיות זה חשמלית במרכז הרחוב, עם מדרחוב משני צידיו. את הבתי הישנים והמיוחדים, יש לשמר ולא למכור ליזמים בעבור מגדלי מגורים מרקיעי שחקים . הרחוב יכול לחזור לימיו כקדם אם נרצה .
סתם אחת | 15.02.14
6.
משפט אחד חשוב מסכם את כל הכתבה:
"ב־2007 יזם יכול היה להגיע עם הון עצמי של 2 מיליון שקל ולקנות בניין, אבל ברגע שהמחירים עלו וההון העצמי הנדרש עלה, יזמים צריכים להגיע לעסקה כזו עם הון עצמי של 15 מיליון שקל. יזמים שיש להם סכום כזה מהבית כבר יעדיפו לקנות מגרש מסודר, ולא להיכנס לסיבוכים של בניין לשימור על אלנבי. "
דורון | 13.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת