אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סמי בורקס: אנג'לה שמעון וקרב הירושה שלא נגמר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
העסק היחיד שהניב לו כסף היה כשמעון פרס סידר לו את יכין חקל בכמה גרושים
לא איש עסקים מחונן לא יזם ולא נעליים שמעון פרס הביא אותו אלק להציל את חברת יכין שעיבדה פרדסים במרכז הארץ הציל ועוד איך הציל - עקר הפרדסים והפשיר הקרקעות (בעזרת חברים כמובן ) כמה צודק ונכון שעכשיו יריבו על הירושה כמו גנבים קטנים על השלל
איכר  | 11.02.14
14.
אני מכיר אנשים שמכרו את כל הנכסים שלהם, רק בשביל שהילדים לא יריבו עליהם.
כשאני אמות, אני לא אשאיר אחריי שקל. גם בשביל שהילדים לא יריבו, וגם כי מגיע לי ליהנות מכל שקל שעבדתי קשה בשביל להרוויח אותו. להיפך. כשאני אמות, אהיה בכאלה חובות, שהילדים שלי ישאירו אותי בחיים רק בשביל לא לרשת אותם.
דודיש | 11.02.14
9.
לו רצה באמת לתת היה נותן עוד בחייו. הכסף שייך למשפחה הקרובה.
לא קשור בכלל לאף אחד מהם אבל נראה לי שאדם כמו סמי שמעון יודע לנהל את עסקיו וענייניו והיה יודע מה לעשות לו חשב להעביר כסף לאנשים זרים או לגופים זרים. אם זה לא כתוב בצוואה בצורה מסודרת אז כנראה לא התכוון לכך באמת.
צפון | 11.02.14
7.
פרץ איש הגון וחרוץ- מאמין ששמעון בהחלט רצה ביקרו !
פרץ הוא איש חרוץ, ישר והגון מאין כמותו, מציע לאלמנה לכבד את רצון בעלה שכן לא מעט מהונו הוא צבר בזכות מוח, חריצותו ונאמנותו של פרץ. יש לך ולבתך דיי והותר, מה כבר יכול להיות אם יצא הצדק לאור ואת לא תהפכי ענייה. למדי משהו מבעלך זכרו לברכה שהאמין שאת הכסף לא ייקח עמו לקבר ועוד בחייו דאג לחלוק אותו אם אנשים רבים ולא היה סתם עוד עשיר חזיר- הוא הותיר אחריו מעשים טובים שילוו אותו גם לאחר לכתו.
גם אני מכיר אישית את פרץ | 11.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת