אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשים מגיעות לשיא השכר בגיל 40; גברים - עשרים שנה מאוחר יותר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
בין פערים לבין אפליה יש פער גדול
באיזון בין משפחה לקריירה נשים נוטות יותר לעבר המשפחה. לנשים יש תת-יצוג במקצועות ההנדסה הרווחיים יחסית. נשים נוטות להיות פחות טובעניות במו"מ על תנאי שכר. כל אלו מובילים לפערי שכר ללא שמץ של אפליה. אני לא טוען שאין בשום מקום אפליה, יש הרבה סוגים של אפליה. אבל את חלק הארי של פערי השכר אפשר להסביר בלי שום אפליה. מי שמפלה זה אולי רק ההורים, שקונים לבת שלהם ברבי, ולבן שלהם לגו-מיינדסטורם.
מאיר | 15.02.14
22.
שטויות הגברים הם אלה המופלים לרעה
בכל מקום שאני מסתובב בו - לקוחות, משרד וכו' המנהלים הבכירים הן נשים. הן תפסו המון המון עמדות מפתח. ועדיין ממשיכים לצעוק אפליה כי יש כאלה שזה משרת את האינטרסים שלהם. הגברים נמצאים בתפקידים זוטרים, ונדרשים להתחלק אם לא יותר במטלות הילדים הבית וכו'. בוסיות נשים שההורמונים עלו להן לראש משתלחות בהם חופשי מכיוון שהפמיניזם וכל ההתקרבנות של הנשים עושה להם חשק לריב. הכל שטויות, השוביניזם נגמר מזמן או נשאר בגדר כבשת הרש. מספיק עם המחקרים המגמתיים האלהץ
אורן  | 13.02.14
17.
דייייייי תפסיקו לבכות מי לא בוכה לא גודל
הבנקים מלאים בנשים חרוצות ,ביתי הספר מלאים בנשים ,בתי החולים מלאים בנשים , מספיק עם הבכי הזה מי טוב במקצוע שלו יקבל את המשרה ואת השכר בהתאם ואין שום קשר למין ,זו השיטה של הפלסטינאים לבכות ולקבל עוד בלי סוף ,זו שיטה עלובה ואגב תבדקו אותי ( יש יותר גברים מוכים בישראל מנשים)רק הם מתביישים להתלונן,אבל המין הנשי שיכולת הדיבטר שלו פי שלוש מגבר לא מפסיק לדבר על כל מקרה ולכן זה נראה ונשמע הפוך ,אולי גם פה זה המקרה?
דן | 13.02.14
12.
מה לגבי זכויות היתר של נשים בגירושין?
מזונות אישה, מזונות ילדים מופקעים גם במשמורת משותפת כשהאישה מרוויחה כפול, אפשרות להגיש תלונות שווא חופשי חופשי נגד הגבר וחזקת הגיל הרך. למה על זה לא הן לא מתלוננות? אם כל כך משתלם להעסיק נשים כי שכרן נמוך יותר, הייתי מצפה שכולם ירצו להעסיק נשים.
מישהו | 12.02.14
11.
תגובה למגיב 4
נכון, מרבית המאפרות הן נשים. אבל גם בתחומים כמו הוראה וסיעוד יש רוב נשי מובהק. לא הייתי אומרת שהעבודה של מורה תורמת פחות מהעבודה של מתכנת. גם מפתחי אפליקציות למיניהם מרוויחים יותר ממורות ואחיות בבתי חולים אבל לעבודה של רובם אין שום תועלת בטווח הרחוק.
* | 12.02.14
10.
בכי בכי אוי אוי אוי
בחיית ראבק איפה שדולת הנשים היום שקראתי שמתנגדים להאריך את השירות הצבאי של נשים, למה שם לא שומעים את שדולת הנשים??? למה כי שדולת הנשים זה גוף צבוע שיודע רק לצעוק ולבכות ( מענין את מה הוא מזכיר ) לנשים יש שיווין היום הן פשוט בוחרות בחיי משפחה אז הן נפלטות ממעגל התעסוקה! תפסיקו כבר לקטר כל היום ולכו לעבוד.
לירן | 12.02.14
4.
ואולי הגברים פשוט תורמים יותר למשק?
עלה בדעתכם אולי שהגברים הם הרוח החיה מאחורי הכלכלה? למה זה תמיד הולך לכיוון של אפליה. לדוגמא בתכנות יותר מ 90% הם מתכנתים. מתכנתים מרוויחים משכורות עתק סביב 20k 25k בממוצע לעומת זאת 99% מהמאפרות הן נשים מ פרת עושה 5000 בממוצע. עכשיו אפשר להבין טוב יותר מה עלול לעמוד במקום הצספרים.
הלוחש לנשים | 12.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת