אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדסה תפנה למור יוסף: ותר על מחצית מהסכם הפרישה

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
לולא מור יוסף-בית החולים היה קורס ממזמן! יש להעלות את שכרו!
מאידך, יש להוריד את משכורות מנהלי הבנקים ומנכ"לי חברות הביטוח! אין סיבה שרקפת רוסק עמינח, ציון קינן ואייל לפידות (מהפניקס) ישתכרו כל כך הרבה! מור יוסף הציל חיים והאחרונים לא תורמים לאריכות חיים...האחרונים עסוקים בקומבינות איך לגבות יותר מהציבור. זה לא נכון "להתנפל" על מור יוסף! האם מנכ"ל הדסה, אביגדור, לא יכול לעבוד בהתנדבות? שיתרום משהו לציבור!
מנהל מחלקה בביח"ל | 16.02.14
26.
לכל יפי הנפש לא רק מור יוסף מה עם הרופאים שהתמשו בציוד של בית החולים ושעות עבודה
לא רק מור יוסף גם הרופאים צריכים להחזיר חלק מהכסף השתמשו בציוד של בית החולים שעות עבודה שאמורים לתת לפני השר"פ . הכל על חשבון בית החולים, צברו מיליונים ולכן גם הם אמורים להחזיר חלק מהכסף .
רותי | 16.02.14
22.
פרופ' מור יוסף - אל תוותר על הסכם הפרישה שלך
זה פופוליסטי להגיד שזה מה שיבריא את הדסה. מאות ואלפי אנשים במגזר הציבורי מקבלים הסכמים בגובה כזה, רק הם שומרים על שקט מתחת לראדאר (אוניב' עברית, קמ"ג, מפעלי ים המלח, נמלי ישראל ועוד ועוד). במקרה נטפלו למנהל מור יוסף שהציג נתוני מאזן וניהול סבירים אתמול בטלביזיה. אם כך הדבר, הוא איננו צריך להחזיר כלום. מה שצריך זה להפסיק את מסיבות וחגיגות השכר. ראיתי אם נציג ועד העובדים (ברוכיאן אם אינני טועה), הוא הודה בפה מלא שהוא מקבל 38,000 ש"ח בחודש, מה יהיה הסכם הפרישה שלו ושל דומיו, איך ייראה בדיוק? וכי יש מה להשוות בינו לבין פרופ' מור יוסף? מדינה ותקשורת פופוליסטית ברמה הכי נמוכה שיש.
דינו | 16.02.14
13.
פר' מור יוסף לא השתנה
אחרי שנשפט ( בלא משפט)ואחרי שנמצא אשם (מי השופט?) ואחרי שהודיע שיקבל מסקנות ועדת חקירה ...כעת כבר הוחלט על גובה ה"קנס". למה לא 30% או 90% .ממה מפחדים הרואים עצמם שופטים, יתכן שפר' מור יוסף יצא זכאי? אולי כדאי להמתין למסקנות הועדה? פר' מור יוסף יוסף לא יברח לשום מקום . את יושרו אני מכיר כבר 35 שנה ואשמח לערוב אישית שלא יעלם.
דני.ד | 16.02.14
8.
הסיפור המלא (סגנו של פרופסור מור 2006 - 2008
הכל מתוכנן,מור יוסף ידע שבעתיד הוא יהיה מנכ"ל הביטוח הלאומי,ועל מנת לגרום לעוד נכים להזדקק לביטוח הלאומי ובכך להצדיק את תפקידו ,גרם לקריסת הדסה ומתן טיפול גרוע לחולים ובכך להגדיל את מספר הנכים והחולים. בעתיד היותר רחוק מתוכנן מור יוסף ,להיות מנכ"ל חברת קדישא .ולכן מור יוסף חותר לקריסת הביטוח הלאומי ,ומתן טיפול גרוע לנזקקים.בתהליך זה יגרום למספר מתים רב ,דבר שיצדיק את עבודתו בחברת קדישא. בכל הסבב מתכנן 10 מליון שקל דמי פרישה מכל גוף ,ן 70 אלף פנסיה מכל גוף. איש חכם.
פרופסור אבי בטש | 16.02.14
7.
ישראל היא מדינה מושחתת מהיסוד
מנכ"ל בית חולים פורש ומקבל 75 אלף לחודש עד הפנסיה בנוסף ל 60 אלף מביטוח לאומי, אלופיםו תתי אלופים מצה"ל שפורשים מקבלים פנסיות שמנות מגיל 45 , ומתמנים למנכ"לים ומקבלים בנוסף, משכורות שמנות(מרוקנים קופות ועוברים לנהל חברות אחרות ולרוקן קופות גם שם) שוטרים בכירים כנ"ל . האם הכנסת תחוקק חוקים כנגד שחיתות זו?? , לא! ,כי השרים וחברי הכנסת היו בעצמם קצינים בכירים המקבלים פנסיות בנוסף לשרותם בממשלה/כנסת. עם מדינה כזו ברחה הציונות ממני ויש לי חשק להוציא דרכון ספרדי או (כדברי האוירון) ארופאי.
ישראל | 16.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת