אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עם פיג'מה ונעלי בית: עשר עבודות שאפשר לעשות מהבית

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מעצבים גרפיים
עקרונית אין בעיה עם עבודה מהבית... אפשר להרויח הרבה יותר מאשר להיות שכירה....אולי. השאלה גם למה? במקרה שלי, ברגע שהפכתי להיות אמא (ועוד חד הורית) לרגע לא חשבתי שזה יהיה מכשול רציני בלמצוא עבודה אחרי חופשת לידה. שום סטודיו לא רוצה לקחת אמא (גם אם היא מוכשרת ועם הרבה נסיון) שתעזוב את העבודה ב3:30, או 4 כשמראש צריך לתת שעות נוספות או לעבוד עד שש. הדלתות פשוט נסגרות. בלית ברירה פותחים עסק מהבית ומתחילים מאפס!! ואז השאלה מאיפה להשיג לקוחות? ממה לחיות? איך להשאר שפויה?!! מצד שני במשרד, האינטרקציה עם אנשים חיונית, כיפית ומאוד מפרה... אז מה עדיף? כנראה כל אחד מאיתנו ימצא לעצמו את הפתרון שהכי מתאים לו/ה אך לדעתי רובנו, מאולצים לעשות את השינוי ולא בוחרים בו.
אילנה | 19.02.14
2.
עלית על הבעיה
הרבה בוסים - גם אנשים טכנים רוצים לראות את העובד מול העניים - זה נובע מתחושה שמרמים אותך - ושום דבר לא יעזור כאן - גם את תראי תפוקה כפולה. באופן אישי אני אוהב לעבוד מהבית (או בלילה) דווקא כשיש בעיה קשה (שקט) - אבל אני לא מסוגל לעבוד כל הזמן מהבית - משגע פילים - אני צריך גם זמן משרד - או אנטרקציה עם אנשים אחרים (אפילו שבמשרד שני פחות פרודוקטיבי).
למתכנתת | 18.02.14
1.
כמתכנתת הייתי שמחה לעבוד מהבית חצי מהזמן... אבל יש בעיה אחת...
כמתכנתת אני חושבת שהאמת באמצע, חלק מהעבודה באמת יותר מוצלח עם בריינסטורמינג (זה חלק נהדר מהעבודה, ומשהו שהביא אותי לרמות שונות לגמרי - פשוט כי למדתי מאנשים). מצד שני יש חלקים של עבודה שחורה או למידה עצמית, ש"תפורים" לבית. אז הייתי שמחה לעבוד מהבית חצי או שליש מהזמן. בעיה אחת: מה קורה כשנתקלים בבאג בעייתי במיוחד, או אפיון מסובך ומלא סתירות. ואז זו שאלה של אמון - המתכנת יכול לשבת עד 3 בבוקר ולעשות שמיניות באויר, והבוס (אם אינו איש טכני) יגיד בזלזול "כולה עשית מסך אחד, ובטח שאר הזמן ראית טלויזה". בגלל זה כשאני צופה בעיות - אני ביוזמתי מתעקשת לשבת במשרד שיראו כמה עבדתי.
מתכנתת | 18.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת