אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדרך לקריסה הבאה: הגירעון בדואר לא מפריע לשכר המנהלים

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
דואר ישראל
מדוע דואר ישראל צריך להרויח. דואר ישראל שייך מנהלית למשרד התקשורת ותפקידו לתת שרות לתושבי המדינה. אם שינו את תפקידו והדואר צריך להרויח אז אולי כל משרד ממשלתי צריך להרויח . כלומר לבטל את מדיניות השרות הממשלתי ולהפוך את כל המשרדים לחברות. כל שכבת המנהלים הבכירה לא רואים את האזרחים ממטר, מנויים פוליטיים ללא כל רקע מקצועי אלא שמור לי ואשמור לך.
יצחק | 21.06.15
36.
בזיון קטן מנושאים גדולים נוספים למה אנחנו האזרחים והעסקים משלמים הון עתק ומיותר!!
לדואר הסכמים עם קבלנים כגון אמגון ונוספים שהדואר מקבל 8 ₪ על חבילה ומשלם 18 ₪ לקבלן !!!עכשיו תסבירו מלומדי איך בדיוק מרווחים כסף בשיטה מטופשת זו שמי סופג את המהלומות? נכון כל אחד ואחד מאזרחי ישראל כולל עובדי הדואר!!!!!! הדואר מוכר במחירי הפסד שגורמים נזק לדואר במיליוני שקלים כי צריך להוסיף כ"א בשביל לבצע את העבודה !!אבל אף אחד לא חושב שצריך למכור במחיר יותר גבוהה ממה שעולה לך לבצע את העבודה שעור ראשון בכל עסק זעיר !!!! שימו לב להפסדים נוספים שהממשלה לא מתייחסת אליהם אבל הורסת בדרך עסקים שהתחרות לא יכולה להתקיים בהם מכיוון שהדואר יפסיד\או לא יפסיד התוצאה תהיה שנים רבות אחרי שכול האחראים והמנהלים קיבלו את שלהם והלכו הביתה!! בחברה פרטית נוצרים הפסדי עתק בגלל ביזיון של הדואר ומנהליו הבכירים באשר הם!!! כל חברות השילוח במדינת ישראל מפסידות סכומי עתק כי גוף פרטי שמפסיד בגלל תחרות לא הוגנת מצד הדואר כי אף אחד שם לא מבין שמפסידים צריך להביא מכיסך הפרטי אבל לא ולא בדואר וחברות שכמותם הם הדואר יפסיד העם ישלם ואנחנו מובלים לקריסה כי אף אחד אבל ממש אף אחד לא יעשה מאומה לטובת האומה!!!!!!! אז עכשיו תגידו שלא אמרנו אז אמרנו! השאלה מה זה עזר כבר לא תלויה בנו אלה בכם חברי כנסת ראשי ממשלה מנהלים ודירקטורים של חברות ממשלתיות כאלו ואחרות!! אתם לא הורסים חברות ממשלתיות בלבד אלה אתם משמידים עסקים שמשלמים מיסים ומעסיקים עשרות אלפי עובדים עורו משנתכם חכמי חלם ומהר!!!!!
דרור כץ | 03.03.14
35.
חברי דירקטוריון פועלים על פי כיוון הרוח
לפחות בכתבה זאת חברי הדירקטוריון מאשרים שהם היו חותמת גומי. כעת בא יור חדש ומבהיר להם שעליהם להפעיל גם את הראש ולא רק את האצבע וסופסופ הם מבינים... אלא שמאוחר מידי...הם לא טרחו להעיף מבט כן ואמיתי על עניינים לא ראויים גם כאשר קבוצת עובדים הציגה בפניהם נתונים למען יפקחו את עיניהם...אבל הם...לא מיצמצו --התעלמו וחתמו.
איש חסיד היה | 20.02.14
33.
די מספיק
אני עובד בחברת דואר ישראל שנים רבות , העובדים מצויינים ההנהלה על הפנים מלא מנויים פוליטיים הרסו את החברה היום אומרים לנו היתייעלות . גייסו סמנכלים ב8000 ש"ח ולא ב60.000 ש"ח שיעשו את העבודה הרבה יותר טוב . פשוט די לכו הביתה לא רוצים אתכם יותר מספיק עם הנזקים תבינו שאנחנו בעלי משפחות מלאים הלוואות ולא עשירים אנחנו לא סמנכלים . וועד העובדים עושה עבודת קודש למען העובדים והחלשים שלצערנו בדואר יש הרבה כאלה .
שמעון  | 20.02.14
30.
הדירקטורים
לפני 3שנים,עזבו מרצונם מנכ״ל,סמנכ״ל כ״א,יועץ משפטי ומבקר.מרצונם וויתרו על 40,000 ש״ח משכורת (איפה נשמע דבר כזה...)וברחו.פשוט ברחו.מישהו מהדירקטורים טרח לברר איתם למה? לא.לדירקטורים היה נוח שייתמנו אנשים מישלנו,אומרי הן שהולכים בתלם.אז שיפסיקו לגלגל עיניים לשמיים.
צביקה | 20.02.14
29.
הכל מתחיל בהנהלה כושלת
המחירים בעיקר בבינלאומי הם הפסדיים כבר מספר שנים מערך התפעול מנופח כוח אדם גדול מידי לצרכים עכשווים. אין קורולציה בין צורכי הדואר לכוח אדם לדוגמא לחץ גדול בדלפקים אבל אבטלה סמויה במקומות אחרים זה כישלון ניהולי ,טוב יעשה הרגולטור שיסיק מסקנות לגבי ניהולה של מערכת כושלת זו
שלומי עיני | 20.02.14
25.
פופוליזם זול
תורידו מעלות השכר את הסוציאליות ותגלו שהממוצע בערך 40,000 שקל לחבר הנהלה. אין בכלל חריגות שכר כמו בהרבה חברות ממשלתיות וגופים ציבורים. סך הוצאות השכר להנהלה 11 מליון שח בשנה ביחס ל 1.3 מליארד שח הוצאות שכר שנתיות בחברה. כל מי שמבין משהו יודע שזה יותר מסביר. רק שתהיו בריאים...
יחזקאל | 20.02.14
23.
החברה בצרות אבל בבנק הדואר לא שמעו על כך
מנהל בנק הדואר קיים בחודש האחרון 10 ימי השתלומיות למנהלי מחלקות ומנהלי תחומים. אותם חוצפנים שמבלים בהשתלמיות למחרת באים לעובדים ואומרים שצריך לקצצץ בשעות נוספות.. למה מנהלים בבבנק הדואר עושים 60 שעות נוספות בחודש? אין שום הצדקה מקצועית לכך, הם עושים שעות נוספות לצרכי משכורתם בלבד ועל חשבון עובדים אחרים. שילחו אותם הביתה ומיד.
משה | 20.02.14
22.
אין בושה
כל הדירקטורים שמדברים על טעות שיקומו וייקחו אחריות ויתפטרו. הדירקטור קליין היה שותף מלא ליו"ר הקודם ששי שילה ונתן לו גיבוי מלא. התמונה הייתה ברורה והכתובת רשומה על הקיר. מי שהוביל את תהליך ההתעלמות זה היו"ר בליווי קליין. אף אחד לא יכול לנקות את ידיו. במצב הזה יד עם ההנהלה הדירקטרים חייבים ללכת עכשיו במיידי!!!!!!
יעקוב | 20.02.14
21.
כמה זה יוצא לחודש לאדם?
11,000,000 ש"ח לחלק ל-19 איש לחלק ל-12 חודשים יוצא... 48,245 ש"ח לחודש לאדם. עכשיו תורידו מס הכנסה וכו'... נגיד 30,000 לחודש נטו למנהל בכיר בחברה ציבורית. לא הייתי קורא לזה בלתי סביר. בייחוד בהשוואה לשאר החברות ה"ציבוריות", שבהן תכפילו לפחות פי 10 את שכר המנהלים הבכירים, ותוסיפו אופציות ומיני מרעין בישין.
אור | 20.02.14
20.
מה?! אבל סיפרו לנו שהפרטת שירות הדואר זה דבר טוב!
שעכשיו הוא יהיה יעיל ורווחי...! איזה יעיל ואיזה נעליים? דואר רשום עד הדלת עם שליח עדיין מגיע עם הודאת איסוף כי הם מתעצלים חצי מהפעמים להגיע לבית הנמען וטוענים לשקר ש"לא היה אף אחד בבית". לא נורא, הם ימצאו תירוץ, יגידו שהכל באשמת DHL ומתחרות נוספות בשוק, לא בגלל שהם מסרבים להתייעל.
StoutViking | 20.02.14
15.
הבעייה מתחילה מסגני מנהלי סניף ומעלה...
יושבים להם אנשים לא מוכשרים ולא מתאימים לתפקיד בתפקידים מרכזיים. האם פעם מישהו ברר איך מנהל סניף דואר עם השכלה תיכונית מסוגל לייצר הכנסה לאותו סניף. לא. אבל אותו מנהל מקושר בפרוטקציה. כך קורה שכל השדרה הניהולית בדואר כמעט ללא השכלה ,אבל עם הרבה פרוטקציה. זו נקודה מרכזית שעליה בכלל לא חושבים. אל מי נטפלים ? אל העובדים, שלהם משכורות זעומות והם מבצעים את עבודתם נאמנה. לסיכום ,מנהלים כשרוניים שמתאימים לתפקידם יביאו אסטרטגייה לרווחיות.
מוטי | 20.02.14
12.
לא לחינם אומרים שהדג מסריח מהראש... ואני מתכוון לראש הממשלה בהווה וכמה בעבר.
אין במדינה שלנו מודעות לאחריות אישית של מנהיגים , ולאט לאט השחיטות הפוליטית מתחילה להידמות כמו מדינות עולם שלישי באפריקה ולצערי אנחנו מתקרבים אליהם בצעדי ענק. עד שלא תהיה מהפיכה חברתית ומוסרית של העם שום דבר לא ישתנה המנהיגים ימשיכו להתל באזרחים ונמשיך לראות חברה מושחתת ולא מוסרית לצערי גם לתקשורת יש חלק לא מבוטל בביצה המסריחה הזו
שי | 20.02.14
6.
השרות של דואר ישראל ירוד מגעיל ודוחה , יחס של אנטיפטים!
בשעה 15:00 אין עם מי לדבר כולם בורחים הביתה אחרי שהיו בין 12:00 ל 13:00 בארוחת צוהריים ובין 8:00 ל 9:00 בארוחת בוקר , מקום עבודה של בטלנים , עובדים שבטוחים בעצמם כי הם עובדי מדינה ואם היו יכולים היו אומרים ללקוחות לכו חפשו מי ינענע אותכם כי יש לנו קביעות , צריך באופן דחוף להפריט את רשות הדואר המקום חולה מכף רגל ועד ראש
אברהם בוסקילה  | 20.02.14
4.
השירות של דואר ישראל פשוט ביזיון! אין לי יותר אמון בדואר
למה משלמים משכורות עתק למנהלים של גוף כזה כושל? למה מודדים את זה ברמת הגירעון? מילא היה גירעון אבל שירות טוב אז לפחות היה איזה תירוץ... אבל גם אם אין גירעון (כי חסכו עליינו בכל מקום וקיבלנו שירות גרוע) לא אומר שהמנהלים עשו עבודה טובה.
אלון | 20.02.14
2.
הצביעות בהתגלמותה
במשך שנים דאגו השרים והדירקטורים לראות בדואר מאגר ג'ובים נרחב לביצוע מנויים פוליטיים של מקורבים בעיקר בהנהלה. עכשיו לאחר שהמנויים הפוליטיים הלא ראויים הביאו לקריסת החברה יושב לו הדירקטוריון ומאשים אותם. מן הראוי היה לבצע מחקר יסודי איך החל תהליך ההידרדרות עם עזיבתו של יצחק קאול שהיה המנכל ומיסד רשות הדואר ב1988. לתפארת מדינת ישראל!
חסיד | 20.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת