אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפיתוי לסוכני הביטוח מזנק - והחוסכים ישלמו יותר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
המדינה הורגת את מעמד הביניים
עכשיו סוכני הביטוח אשמים במצב? קודם עובדי הנמלים וחברת החשמל, אחרי זה אנשי הקבע, אחרי זה עובדי ההייטק. בכול פעם שישנה קבוצה של עובדים שמרוויחה שכר הגון למדינה זה כואב והיא בשיתוף עם בעלי ההון עושה הכול לפגוע בהם, עכשיו תורם של סוכני הביטוח, קטנים כגדולים. כולנו יודעים שרוב סוכני הביטוח הם מה שנקרא עוסק זעיר, ככזה מקבל מעט מאוד מהמדינה ומשלם המון מיסים, אך גם הצ'ופרים הקטנים כואבים למדינה ולחבריה העשירים שמנצלים את העיתונות שכבר מזמן הוכיחה שהיא לטובת בעלי ההון כדי לכסח את מעמד הביניים. הגיע הזמן למהפך כמו שקורה באוקראינה ולשרוף את בתיהם של השרים וראש הממשלה המושחתים האלו.
משה | 24.02.14
18.
בלתי אפשרי להיות שעון מעורר לאנשים שלא רוצים לקחת אחריות
לצערי כמי שעוסק בתחום שנים רבות אני מאוד מאוכזב מהאדישות של הלקוחות שלא רוצים לקבל תכנון אמיתי ואוביקטיווי בתשלום, שיכול לחסוך להם עשרות ומאות אלפי שקלים ומעדיפים להמשיך ולשלם ביוקר ולהפסיד הרבה מאוד כסף ...הצבור רוצה לשלם ולהפסיד וזאת זכותו, במדינת ישראל אין מודעות לתכנון פיננסי אמיתי וחבל..מי שלוקח אחריות מרוויח זאת עובדה.
אור | 24.02.14
9.
לא צריך סוכן ביטוח - תהיו אסרטיבים
מניסיון. בדקו תשואה ודמי ניהול ממוצעים בגמל-נט, או בביטוח-נט, החליטו על מספר מצומצם של תוכניות. הרימו טלפון ישירות לבתי ההשקעות או לחברות הביטוח. הם ישלחו אליכם הביתה משווק-פנסיוני מטעמם (ניתן גם להיפגש בבית- קפה קרוב אליכם). תקבלו דמי-ניהול הרבה יותר נמוכים מאשר עם סוכן ביטוח. שירות הלקוחות שלהם ייתן לכם שירות טוב יותר מאשר סוכן חמדן ולא אמין (קראתם, מה שמעניין אותו זאת העמלה בלבד ולא טובתכם....)
ציקי | 24.02.14
3.
אני סוכן ביטוח וזה פשוט בושה הרמה הזאת.
נכון. אני מקבל עמלות מחברות ביטוח אבל יש גבול לדברים המפגרים שחברות הביטוח עושות. בסופו של דבר הם יוצרים את השם הרע שיש לנו. אני מבקש לקבל תגמול הולם ולא תגמול מופרז על עבודתי. ולא, אני לא ישתתף ב"מבצע" הזה בשביל לדפוק לקוחות שלי.
ערן | 24.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת