אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

25 דולר ויש לך סמארטפון

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
רק הזכרת פוליטיקה והימנים יצאו מכל החורים שלהם
והתחילו להשמיץ. בישראל, מדינה שנשלטת למעלה מ- 20 שנה ע"י הימין, עדיין אנשי הימין חושבים את עצמם למקופחים ולמסכנים. במקום להישיר מבט לראי ולראות את הגזלנים הכוחניים שנהפכו. פתאום כל איש ואשת שמאל מתוייגים כשמאל קיצוני, כל אבן שזורק ערבי הופכת לפיגוע רצחני חמור יותר מהשואה ומכל מלחומות ישראל. תמשיכו כך, בסוף גם מדינה זו תתפצל כפי שממלכות ישראל ויהודה התפצלו לפני 2500 שנים. או עדיף תמשיכו לצפצף על העולם ולירוק על היד שעוזרת לכם ובסוף נגיע שוב למרד בר כוכבא העכשוי אשר יביא שוב את חורבן הבית וגלות לעוד 2000 שנים.
בן גוריון | 24.02.14
2.
כמישהו שנכווה על בשרו
אני יכול להעיד ממקור ראשון שבכל מה שנוגע למעבר להרי החושך של העיתונאים (קרי - מעבר לקו) האתרים הגדולים וה''מיינסטרימים'', כותבים שטויות שלא יאומנו. ישובים בקו אווירי של 100 ק''מ הופכים במחי מקלדת לצמודים, לינץ' אמיתי - כזה עם מוטות, ברזלים ולבנים שנזרקות על מכוניות - מתואר כ'עימות' בין מתנחלים לפלסטינאים ועוד ועוד. איך אפשר לסמוך על האובייקטיביות שלהם? יותר מהכל, זה מזכיר לי את השלטון הבריטי, שהעדיף לסמוך על שוטרים ערביים מאשר על יהודים. כך המיליה השמאלנית של היום מאמינה לדמיון הערבי הרבה יותר מאשר לעדות היהודי, גם אם זו האחרונה מגובה במכונית מנופצת. בקיצור, אני לא יודע מה קורה בארה''ב, אבל בישראל אתרי החדשות המיינסטרימיים, אינם יכולים לשאת את התואר מהימנים. וזו קביעה שכאמור 'בדידי הווא עובדא'. דבר אחרון לכותב הנכבד שידוע בדעותיו השמאל-קיצוניות (וזו זכותו). מתי בפעם האחרונה *אתה* השתתפת בדיון כנה ופתוח עם טפו-טפו-טפו ימנים? מתי קראת אתר חדשות שלהם וניסית לחשוב אולי - רק אולי - יש קצת צדק בדברים שלהם?
חגי | 24.02.14
1.
הסיבה בגללה אנשי שמאל מקשרים לאתרי מיין סטרים...
...על מנת לתמוך בטענותיהם, בעוד אנשי ימין מקשרים לאתרי "שוליים", היא שהתקשורת נשלטת על ידי אנשי השמאל, אשר מנצלים את עבודתם על מנת להפיץ את משנתם הפוליטית. זה בהחלט לא אומר שמה שנאמר באתרי המיין סטרים הוא נכון, ומה שנאמר באתרי השוליים הוא שקרי. פעמים רבות תפסתי אתרי מיין סטרים בשקרים ובכתיבה מגמתית באופן מובהק.
אורן | 24.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת