אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גם בתי ההשקעות רוצים את המיליארדים של פוליסות חיסכון

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מדוע רגולטור מונע תחרות ?-מוצר גמל חיסכון
פוליסות חיסכון ומוצר מקביל של קופות גמל חשובות במיוחד לחוסך הקטן המחוייב בדמי ניהול גבוהים ועלויות בנק רצחניות. ניתן ליראות שבמקום כל כך ברור בו ניתן להרחיב תחרות ולהוזיל דמי ניהול הרגלוטור עוזר לחברות ביטוח שם הוא ככל הניראה ימצא מישרה לאחר סיום תפקידו. ניתן לאשר מוצר גמל-חיסכון שיתחרה בפוליסות חיסכון וירחיב את האפשרויות של החוסך הקטן.
מתעניין | 25.02.14
4.
די נו, תעזבו אותנו. תמצאו כבר עבודה אמיתית...
דומה שיש מי שהחליטו לעשות פרנסה מהפנסיה שלי אז לידיעה: החסכונות שלי מיועדים לי. אני לא צריך ש"תנהלו" לי את שטרות הכסף או שתהפכו אותם מצד לצד כדי שלא יקבלו פצעי לחץ וגם אני לא רוצה לשלם לכם "דמי משמרת" כי הם בטוחים מספיק. מה שכן אני מציע שתלכו לעבוד ותמצאו עבודה אמיתית ולא תייצרו יש מאין על ידי "הרצת מניות" כמו שאנחנו שומעים מעת לעת על כל מיני "יועצי השקעות" ו "מומחים"... כולנו ראינו את הסרט הזאב מוול סטריט ועכשיו כדי שנדע שאתם באמת כאלה מומחים ויודעים לערוך חישובים, (מותר להשתמש במחשבון פיננסי ) שכל השוקות ויועצי ההשקעות למיניהם יתנו לי תשובה לחידה הפשוטה הבאה: אם אני רוצה לקבל 120,000 ש"ח בשנה למשך 30 השנה הבאות, כמה כסף אני צריך לצבור היום? בשיעור ריבית של... 4% השוקה הראשון שייתן לי תשובה יזכה בדמי ניהול מופקעים ובטיסה ( לכיוון אחד בלבד ) לסודן...
הזאב מוול סטריט | 25.02.14
3.
עודף הרגולציה הורס את שוק ההון ומונע תחרות! וההגבלות הללו הם דוגמא טובה!
כאשר אתם שומעים על יוזמה כלשהי - תמיד צריך לחשוב למי יש אינטרס וכמה הוא יכול לשלם לפקידים. זה מהותה של סביבה עם עודף רגולציה. בכל פיפס הרגולטור קובע. התוצאה? שחיתות, חוסר שקיפות, שוחד, וחוסר תחרות מובהק. מתחרים חדשים לא נכנסים - הם לא מוכנים לכסת"ח מבוקר ועד ערב והם יודעים שהרגולטור ייקבל שלמונים על מנת להוציא שינויי רגולציה שימנעו את כניסתם.
רגולציה = שחיתות! | 25.02.14
1.
שוב רואים שהרגולטור הוא זה שמונע תחרות ולא זה שמגן על הצרכנים
מטרת המפקח על הביטוח היא למנוע קריסה של חברת ביטוח ומטרת המפקח על הבנקים למנוע קריסה של בנק. נכון שבתאוריה הם אמרוים גם לדאוג ללקוחות אבל זה אמורפי אז הם מתמקדים שאף חברה לא תקרוס במשמרת שלהם גם אם זה אומר בעצם לתת להם רישיון לחלוב את הלקוחות.
כלכלן | 25.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת