אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הח"כים נגד מכירת תנובה לזרים: "ואם במשבר עולמי הסינים לא יהיו לצידנו?"

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
תנובה כבר שנים לא קשורה לשום דבר ישראלי או ציוני!!
תנובה כבר שנים לא קשורה לשום דבר ישראלי או ציוני. מיום שהפכה לחברה ציבורית נסחרת בבורסה היא שייכת לבעלי המניות. היא תאגיד חסר מצפון שמעוניין אך ורק בשורת הרווח, ומשתמש בציניות בעברו הציוני על מנת לשמור על חזות פנים פטריוטית. שימכרו אותה לאירנים מצדי... למה זה אמור לשנות לי? יש מוצרים אחרים על המדף.
אזרח מצוברח | 25.02.14
7.
מטומטמים גזענים נמאסתם
בעבר הפחידו אותנו שאסור למדינה למכור קרקעות כי הסעודים יקנו את הכול. כעת אסור למכור לסינים מונופול מחלבות מסואב כי יש להם עיניים מלוכסנות ולפרות יש עיניים עגולות. ממה אתם פוחדים? אינכם מבינים שהממשלה בעלת סמכות לפעול תמיד בהתאם לאינטרס הלאומי? אינכם מבינים שהסינים הם המסתכנים כאן ולא אזרחי המדינה? האם שתן הדמגוגיה עלה לכם לראש?
כלכלן | 25.02.14
5.
עכשו אני בטוח שימכרו
כל חברי הכנסת עושים הצגה ומנסים לזרוק ססמאות. לא עשיתם שום דבר בעבר אז תתחילו עכשו. מי שלא יודע החברה כבר מזמן לא בבעלות ישראלית אלא בידי מדינה שמנסה להחרים אותנו. להלאים את תנובה לא לספק לה חלב להקים חברה חדשה לצרוך מוצרים אחרים וכו. אל תסמכו על חברי הכנסת הם הביאו ועד הלום.
כנען | 25.02.14
3.
לידיעת שלי יחימוביץ לתנובה אין שום פטטנט או המצאה שלא ידועה בעולם הרחב
תנובה זה לא חברה אסטרטיגית ומי שעושה אותה כזאת הוא עוסק בדמגוגיה בעולם הרחב יש גבינות ומוצרי חלב אחרים שעולים פחות מתנובה ויותר טעימים . אני מברך על כך שהסינים יקנו את תנובה וימכרו את מוצריה בסין וכך נפתח את משק החלב במדינה לממדים עצומים .
בר | 25.02.14
2.
במלחמה הבאה פתאום תגלו שצריך להלאים את החברה כי הסינים יסגרו מפעלים
כל הסיפור הוא שאייפקס רוצים לעשות סיבוב על חשבון הצרכן הישראלי. מצידי שזהבה'לה והדובים שמושכים בחוטים שלה יפסידו כמה שיותר ויימכרו מניות לציבור במחיר הגיוני. לא צריך לדאוג למיליארדרים של אייפקס שהעלו את יוקר המחייה בישראל. עכשיו הסינים ייקנו במחיר גבוה ואנחנו נממן את מחיר הקנייה במחירי מזון גבוהים עוד יותר. כל מי שבעד המכירה כנראה מקבל כסף מאייפקס.
מצידי שאייפקס יפסידו | 25.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת