אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"30 משחקים בעונה זה המקסימום שאפשר"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מעולה!
שנים שאני טוען זאת בפני חבריי. כל הכדורגל צריך לעבור רפורמה! המגרשים הופכים גדולים ומהודרים יותר, סכומי הכסף עולים, צילומים מזוויות מדהימות ובאיכות נדירה הכל משתפר, ומה לא? חוקי פיפא... צריך לאפשר יותר חילופים. הרחקה תהיה ל-30 דקות ואח"כ שיכנס שחקן מחליף. לבטל גביעים מיותרים. ועוד ועוד ועוד. אגב, נתוני כמויות המשחקים שבכתבה זה בקבוצות, אל תשכחו שיש גם טורנירי נבחרות כמעט כל קיץ... (מונדיאל, יורו, אליפות צפון אמריקה, דרום אמריקה, אפריקה, אסיה וכו')
 | 03.03.14
7.
ל6, אופניים מותאמים לא אמורים לגרום לבעיות בברכיים
הסכנה היותר משמעותית ברגע שיש התאמה טובה זה בהתרסקות. הבעיה הכי משמעותית לרוכב חובב הוא מידה קטנה או גדולה מדי, מאוד נפוץ לקנות מידה קטנה מדי. כדי להתאים את האופניים, צריך שבעת הנקודה הנמוכה ביותר של הפדל הרגל תהיה כמעט ישרה, מה שלרוב נוגד את שיטת ההתאמה ה"חובבנית" של לגעת ברצפה (זה מתאים לרוכב שלא יודע לרכב). הרבה אנשים רוכבים עם אופניים שקטנים להם ועם מושב נמוך מדי.
. | 27.02.14
2.
אני נוטה לא להסכים איתך
אתה צודק שספורט מקצועי פוגע בספורטאים. אבל אנחנו הצרכני בידור רוצים לראות גלאדיאטורים, רוצים לראות את המשחק הכי איכותי שיש. המחיר של כך הוא פג תוקף קצר יותר של כדורגלנים- במקום 20 שנה הקריירה נמשכת 12. אבל זה לא מעניין, אני רוצה לראות כל שנה את "המסי הבא", ריגוש ופנים חדשות. גם אם ניקח כדורגלן בינוני בליגה אנגלית אשר מרוויח חצי מיליון פאונד לשנה (3 מיליון שקל), זה שכר שמפצה אותו עם החבלות שיקבל. זאת הסיבה ששחקנים מקבלים סכומים כאלה. אם לא היו פגיעות לא היו מתגלים שחקנים חדשים, לא היו דרמות, ולא היו תמונות הירואיות של שחקנים שמשחקנים למרות הפציעה.
אריק | 27.02.14
1.
ובליגה הישראלית לא יותר משלושה משחקים בעונה, לזה יש מספר סיבות
1. שחקנים עצלנים ולא בכושר 2. ליגה משעממת ולא מקדמת כמו שאר הליגות בעולם 3. מחירים מבלבלים, לפי המחיר אתה חושב שאתה הולך לראות ליגה בכירה ובפועל כלום 4. נמצאים פה בשביל הפרסום ואיזה דוגמנית שתגיע. סימנתם וי תמשיכו הלאה
תותח | 27.02.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת