אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אברקרומבי אנד פיץ' צוללת במכירות - ועל הדרך מורידה מחירים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תפסיקו לבלבל
איכות בגדים כמו שלם לא נראתה זמן רב!! גינסים ,חולצות, אפילו תחתונים שלא מתבלים נמתחים או משנים צורתם. אחלה של בד !!! וזה שהם ירדו במחירים אז ללא ספק הם יהיו מקום ראשון בחברות המתחרות. ! כי כל שאר החברות זבל... ראו קסטרו ואיכות בגדיהם העלובים וכן גם רנואר שאחרי עונה צרייך כבר להחליף חולצה. רוצים להנות ? קנו אברקרומבי!!!
מותג | 02.03.14
6.
תגידו מה שתרצו, אבל לפחות הבגדים שלהם יושבים כמו שצריך על רזים
כאחד שהיה רזה כל חייו, קניית בגדים היא בגדר סיוט. חולצות פולו (למשל של ראלף לורן), חולצות מכופתרות, מכנסיים וכו' - הכל נראה כמו שק. הכל מותאם לאנשים "גדולים". הבגדים של אברקרומבי יושבים בול. ואגב, מי שרוצה את אותם בגדים בחצי מחיר - יכול לקנות הוליסטר. אותם בגדים - לוגו אחר. אני לא יודע אם זה בגלל המדיניות (המבחילה, יש לציין) שלא לייצר בגדים במידות גדולות, אבל הגזרות שלהם מתאימות לרזים. את הבגדים שלהם אני מזמין אונליין כבר שנים.
לא שמן | 02.03.14
2.
חחחחחחחחחח מגיע להם.
איזה מנכ"ל דביל. היה צריך ללמוד מבוא לכלכלה מחדש. אם אתה רוצה למכור בארה"ב, תבין שקהל היעד שלך רובו סובל מעודף משקל. לא מספיק שלא דאגת למידות מתאימות, גם העלבת והשפלת אותם. וכל זה במחיר מופקע. מי הטמבל שיקנה ממך? יותר מזה, גם בתור בנאדם רזה, למה לי ללבוש טי שירט שצועק לעולם שאני צר מוחין ושונא שמנים? זה כמו ללבוש חולצה שכתוב עליה "בואו תרביצו לי". בקיצור, תייגו את עצמם בתור פלצנים מתנשאים. שישלמו את המחיר.
 | 02.03.14
1.
מז"ט הגיע הזמן שהחברה הזוועתית הזו תתרסק.
מי שלא מוכן למכור לכולם שישאר לבד. מכרו חולצות T באיכות זבל במחירי אופנת עילית. מנכ"ל אידיוט. חנויות מטופשות - הייתי בחנות הדגל שלהם בטוקיו - 8 קומות כל אחת בגודל קופסת שימורים. אין תאורה, מי שקונה בחושך לא שם לב שדופקים אותו. לפח האשפה ומייד.
 | 02.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת