אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בנעליים של וורן באפט

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
המחירים בארץ במגמת שיפור
נעלי ברוקס עולות בחול בין 50-100$, והדגמים הכי חדשים עולים בין 100-160 כיום. היבואן בארץ מאוד קשוב לטרנד של הזמנת נעליים מחול, ומאוד כדאי לבדוק טוב טוב גם את מחיר בארץ וגם בחול. היום ברוקס בארץ משמעותית יותר זולות מלפני כמה שנים בכל אופן, אם לא יודעים מה לקנות הכי טוב ללכת לאחת החנויות שיש להן מסילה ולרוץ עם כל זוג מעניין כמה דקות בשביל לקבל רושם. אחרי שנעולים על זוג ומידה, לפעמים באמת הרבה יותר משתלם לרכוש בחול.
יואל | 17.01.17
31.
"220 ידיים"? גם אלף ידיים סיניות לא שוות 1100 שקל לנעליים...
ובקשר להבדל, נכון שהיבואנים בארץ חזירים מגעילים(אבל עדיין הרבה פחות מהבנקים וחברות הביטוח...), אבל אם תחשבו על זה, אי-אפשר למכור באותו מחיר כמו בארה"ב. לא נראה לי שצריך להיות הבדל כזה גדול של 300+ ש"ח (אחרי משלוח ומכס), אבל עדיין הגיוני שיהיה הבדל.
איתן | 11.03.14
25.
אני מרחף על יחף. הכי טוב יחף. בלי נעליים. בכלל. הכי טוב. וגם לא עולה שקל.
ואם כבר צריכים איזו הגנה נוספת לסוליית הרגל אז הכי טוב סנדלים מקסיקניות: ההוארצ'י (Huarache). חבל עולה לא יותר מ-5 שקלים, סוליה מאלתרים מאיזה צמיג או איזה חומר עמיד אחר. ואתם מרחפים עם אבל מרגישים בלי. אני כבר קרוב ל-4 שנים מרחף איתם. אבל אין על יחף לגמרי.
מק | 11.03.14
21.
מיועד לרצים/ות רצות שעדיין חושבים שיש להעמיס פחמימות ולאכול דגנים
אבל מעבר לזה, איני מוצא שום היגיון בדחיסת הבהונות לנעל עם חרטום צר ומחודד; וכל מי שעבר לנעלים עם חרטום מרווח, בין אם נעלי הליכה (מפיסטו או אקו למשל), נעלי ריצה או נעלי שטח יודע כמה כיף ונוח לנענע את הבהונות ולסיים את הריצה בלי שישחירו עקב שטף דם בציפורן.
תקועים בלופ | 11.03.14
20.
גם על הגוסט סיפרתם סיפור יפה עד שהסוליות התחילו להתפרק
אחר כך שכנעתם אותנו לרכוש את הגליצרין בטענה שזה דור העתיד והיום לא תמצאו אחד שרץ איתם מעל 400 קמ ולא חווה קרעים ברשת בחלק הקדמי של הנעל. אגב, המחיר המדובר הוא לאיש הקטן מהרחוב תכנסו לערן, תספרו שאתם מקבוצת ריצה כל שהיא ותקבלו 40% הנחה. אם את בלונדינית, תקבלי עוד 10% ומי שחכם מזמין באתר אמריקאי ב-110-130$ הכל כולל הכל. וכן, נעל מעולה!!! אבל בלאי מטורף יחסית לחברות אחרות, קצת כמו רכב מזארטי....
ליאור | 11.03.14
15.
עזבו אותי מגימיקים שכל מטרתם השורה התחתונה במאזן הבנק.
לא רק שמגמת נעלי המינימום לא דעכה, היא מתחזקת; וגם ברוקס טומנת את ידה בצלחת. גם לא צריך להחליף נעל כל מספר חודשים כמו בנעלי ריצה מסורתיות, כי אין "ריפודים" ובולמי זעזועים" שמאבדים את יכולתם לבלום ולרפד. נעל "סלחנית ומתקנת" ושלא לומר בעלת סוליה גבוהה, רק מחלישה את כפות הרגליים והשוקיים וגורמת לנחיתה על העקב במקום קדמת הרגל. נעל ריצה שקניתי לפני שנה מרגישה כחדשה ועלתה 70$בלבד, והסיבה היחידה שקניתי זוג נוסף (אותו יצרן אבל עם "0" שיפוע לעומת 4 בקודמת), עקב שהיה בחו"ל והעובדה שהיא יותר ייעודית לספרינטים. עצתי: תבחנו את VIVO או innovate 8 (אנגליות אבל יש גם יצרנים אמריקאים) לפני שאתם מקבלים החלטה. סביר שעד אז, אעבור בכלל לסנדלי "הוראציס" כמו האינדיאנים, או לריצה חצי יחפה. (-:
מגהצי כרטיסי האשראי | 11.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת