אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מבול הקניונים לא עוצר בבאר שבע ומגיע לתל אביב

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
כל קניון זה "פיגוע" כלכלי !!!! למי זה מועיל??? טמבלים!!!
זה פשוט מדהים!!! כל מפעל ענתיקה של 20-40 איש[מסכנים] שנסגר כל המדינה על הרגלים... אבל קניון חדש שהורס אלפי משפחות ישנים...זה חגיגה ..בלונים..כייף..סבבה... טיפשים אין מחשבה אין אכפתיות..אין דאגה אמתית למעמד הביניים
מנהל בתחום | 22.03.14
7.
עוד מאותו דבר
למה שאני אלך לקניון מסוים, אם יש לי אותה חנות בדיוק בקניון אחר שאני רגיל אליו, ויותר נוח לי? קצת גיוון אנשים!! ואני לא מדבר על על הדברים הסטנדרטיים, כמו עוד חנות בגדים שמוכרת בדיוק אותו בגד כמו בחנות הסמוכה, בשינוי לוגו ובהנחה של עשר אגורות נוספות.
מרקו | 22.03.14
6.
אני כמעט ולא קןנה בסניפים בקניון הכל ברשת וברבע עד חצי מחיר
אופנה ילדי ואני כבר לא קונים בסניפי החנויות הגדולות בגלל מחירי גזל. מזון ירדתי מרשת סופר סל ומגה שחייםבפלנטה אחרת עם מחירים בשמיים. לא המבצעים ולא כרטיס חבר ישכנעו אותי, יכולתי להביא רשימת מחירים של מזון שעלו אתמול רק כדי ''להוריד'' כאילו ב''מבצע'' היום.. אני רוצה להכנס לסניף של סופרסל או בית אופנה ולדעת תמיד שהמחירים זולים והוגנים. לא רוצה שוד הארנק שלי. די אל תעבדו על הלקוחות בסוף תשארו בלי.
לא אידיוט | 22.03.14
4.
כרגיל ישראל מפגרת אחרי ארה"ב
כבר השנה נסגרו בארה"ב עשרות מרכזי קניות בגלל שהאמריקאים קונים ברשת. התחזית האמריקאית היא שתוך פחות מ10 שנים 50% מהקניונים יסגרו! ובארץ בונים עוד ועוד קניונים. קניון שרונה יפתח בעוד שנתיים? זו בדיחה. תוך מספר שנים לא רב גם בישראל יהיה גידול משמעותי בקניות דרך הרשת, כבר היום אני קונה את כל מוצרי הסופר ואת מוצרי האלקרוניקה ברשת... עדיף להשקיע במרכזים שכונתים שאנשים הולכים אליהם ברגל, כל דבר אחר שצריך לנסוע ולחפש חנייה יוחלף בשירות אינטרנטי יעיל וזול יותר.
שון | 21.03.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת